Wiedźmin: Pół wieku poezji później. Cały film online.

admin 12 grudnia, 2019 Wyświetlenia 140

Wiele fanów serii powieści Andrzeja Sapkowskiego oraz gry od CD Projekt Red z niecierpliwością czekają na publikację pierwszego sezonu serialu “The Witcher” (Wiedźmin cały film). Premiera na Netflixie zaplanowana jest na 20 grudnia, a więc już niedługo.

Z zaskoczeniem dla wszystkich ostatnio został opublikowany fanowski film nawiązujący bezpośrednio do serii książek Sapkowskiego – “Pół wieku poezji później”. To, co mnie zaskoczyło to fakt, że nad tym pełnometrażowym filmem pracowano przez 4 lata i został sfinansowany przez fanów.

Czy polecam obejrzeć Wiedźmin cały film? Oczywiście! Film jest naprawdę świetnie zrealizowany i jest o wiele lepszy, niż np. Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3. Kostiumy bohaterów stoją na naprawdę wysokim poziomie. Można byłoby jeszcze popracować nad dialogami ale to jest kwestia sporna. Osobiście podziwiam ludzi, którym zawdzięczamy tę produkcję.

Film miał swoją premierę 7 grudnia na kanale YouTube ” Pół Wieku Poezji Później – Alzur’s Legacy” i można go obejrzeć całkowicie za darmo.

Categories

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website