what going on?
Wierzę w CiebieOglądaj online

Wierzę w Ciebie

Mar. 12, 2020 115 Min.
Twoja ocena: 0
10 6 Ocen

Zwiastun

Reżyser

Andrew Erwin
Reżyser

Obsada

K.J. Apa isJeremy Camp
Jeremy Camp
Britt Robertson isMelissa Henning
Melissa Henning
Melissa Roxburgh isHeather Henning
Heather Henning
Gary Sinise isTom Camp
Tom Camp
Nathan Parsons isJean-Luc Lajoie
Jean-Luc Lajoie
Abigail Cowen isAdrienne Camp
Adrienne Camp
Shania Twain isTerry Camp
Terry Camp
Tanya Christiansen isJanette Henning
Janette Henning
Reuben Dodd isJosh Camp
Josh Camp

Opis

Obejrzyj Wierzę w ciebie online i poznaj historię pewnej miłości

Lubisz miłosne historie? Jeśli tak, to Wierzę w ciebie jest tytułem, który musisz zobaczyć! Uzyskaj darmowy dostęp do pełnej wersji filmu i obejrzyj go całkowicie za darmo! Wierzę w ciebie online jest bowiem opcją, której może użyć każdy zainteresowany widz filmem Ostatnie wakacje.

Z jaką historią spotkasz się w Wierzę w ciebie? Tytuł ten to amerykański dramat romantyczny w reżyserii braci Erwin, z udziałem KJ Apy, Britt Robertson, Shanii Twain, Melissy Roxburgh i Gary’ego Sinise. Historia bazuje na życiu piosenkarza i autora tekstów o tematyce chrześcijańskiej, Jeremy’ego Campa i jego pierwszej żony, Melissy Lynn Henning-Camp, u której na krótko przed ślubem zdiagnozowano raka.

O czym jest film Wierzę w ciebie, który możesz teraz zobaczyć za darmo?

Bracia Andrew i Jon Erwin znani są z tego, że interesują ich historie zwykłych ludzi, którzy poddawani są życiowym próbom. Reżyserzy mają już na swoim koncie filmy, które inspirują i wyciskają łzy, Wierzę w ciebie to jednak całkiem nowa jakość dramatu romantycznego. Tym razem w centrum znalazł się gwiazdor chrześcijańskiej sceny muzycznej, który przekuł życiową tragedię – utratę ukochanej osoby – w tworzone piosenki, dając milionom ludzi na świecie nadzieję na lepsze jutro. Już po pierwszym, niezwykle emocjonalnym spotkaniu z Campem oraz jego drugą żoną, Adrienne, filmowcy wiedzieli, że znaleźli historię, którą muszą opowiedzieć.

Wierzę w Ciebie cały film

O czym zatem jest fabuła filmu? Jeremy opuszcza rodzinny dom i w wieku 20 lat zaczyna karierę muzyczną. W stawianiu pierwszych kroków na scenie pomaga mu uznany już wykonawca chrześcijańskiej muzyki Jean-Luc oraz Melissa, fanka i przyjaciółka Jean-Luca, w której główny bohater zakochuje się w mgnieniu oka. Niestety dziewczyna dowiaduje się, że choruje na raka.

Bohaterowie postanawiają wziąć ślub. Wiara staje się ostatnią opoką jaka im została w walce z chorobą Melissy i wtedy następuje wymodlony, niewytłumaczalny medycznie cud, a Melissa zyskuje trochę czasu, by móc nacieszyć się swoim szczęściem z Jeremym.

Wierzę w ciebie opowiada o sile wiary i miłości, a teraz ty możesz poznać tą historię za darmo

Melissa umiera po nagłym nawrocie choroby w wieku zaledwie 21 lat. Jeremy zaczyna przeżywać kryzys twórczy i wątpić w moc modlitwy, przypominając sobie, że niegdyś nie zdołał także wymodlić zdrowia dla młodszego brata. Cierpienie bywa jednak także inspiracją, bo to właśnie wtedy powstaje utwór “I Still Believe”, który natychmiast staje się przebojem. Pełni on jednak rolę nie tylko hitu, lecz także ma wielką terapeutyczną moc. Także dla Jeremiego, który podczas jednego z koncertów poznaje swoją drugą żonę, także piosenkarkę związaną z nurtem chrześcijańskim.

Wierzę w Ciebie online

Po nakręceniu Wierzę w ciebie, rodzina zmarłej Melissy powiedziała, że film jest doskonałym odzwierciedleniem tego, jaką była dziewczyną. Wiedząc o tym, można jeszcze lepiej zagłębić się w tą historię.

Wierzę w ciebie film online jest dostępny dla każdego, kto chce zapoznać się z tym tytułem. Każdy widz musi być jednak świadomy pewnej rzeczy – filmy o tematyce połączonej ze współczesnym amerykańskim chrześcijaństwem nie są produkcjami dla ludzi cynicznych, niewierzących i drwiących z tych, którzy przedstawiają dowody na boską ingerencję w nasze życie. Historia z filmu jest tragiczna i wzruszająca, ale także daje nadzieję – i dużą pomocą jest tu sposób, w jaki ją przedstawiono. Podczas seansu może to wywołać napływ refleksji. Można zacząć myśleć o rodzinie, o chwilach, kiedy dało się za wygraną i momentach przełomowych, które mogły potoczyć się inaczej. Opcja Wierzę w ciebie cały film w wersji online jest zatem dla tych, którzy nie wstydzą się uczuć, a nawet nie boją się zapłakać.

Włącz Wierzę w ciebie online i obejrzyj film z polskim lektorem

Odnosząc się do głównego tematu filmu, Jeremy Camp, na którego życiu opiera się film, powiedział, że “opowiada on moją historię i dzieli się tym, co Bóg zrobił pośród wszystkich trudnych rzeczy, przez które przeszedłem. Pokazuje nadzieję pośród bólu”. Bracia Erwin twierdzą, że film boryka się z pytaniem, dlaczego Bóg dopuszcza cierpienie i właśnie to jest jego istotą. Historia miłosna jest ważna, ale to na pewno nie wszystko, co pokazano w Wierzę w ciebie. Jeśli chcesz się przekonać, kto ma rację i wyrobić sobie własne zdanie na temat tego tytułu, Wierzę w ciebie za darmo jest dostępny dla każdego, kto chce tą produkcję obejrzeć. Opcja online jest prosta to włączenia, a do oglądania możesz użyć swojego ulubionego ekranu.

Wierzę w Ciebie lektor pl

Jak skończy się film Wierzę w ciebie, widz wie już przed rozpoczęciem seansu. Nie przeszkadza to jednak w ogóle w oglądaniu. Akcja usiana jest zwrotami i wzruszeniami. Film jest bardzo ciepły, ale w żadnym momencie nie staje się patetyczny, nawet w najbardziej podniosłych scenach – jak choćby ta, kiedy Jeremy czuwa przy łóżku ukochanej i odmawia pójścia do domu, bo “to ona jest jego domem”. To jednak tylko jeden z wielu przykładów na siłę miłości głównych bohaterów.

Wierzę w ciebie to film, który udowadnia, że warto okazywać emocje i nie uznawać ich za słabość, że można spotkać człowieka, który będzie dla nas wszystkim, a podnieść można się nawet po największej życiowej tragedii. Wierzę w ciebie lektor online to opcja, która umożliwia zaznajomienie się z historią zakochanych całkowicie za darmo. Jeśli jednak masz ochotę na seans, nie zapomnij przygotować sobie chusteczek. Bądź także świadomy, że nie będzie to żaden wstyd, jeśli na tym tytule uronisz kilka łez.

Użyj Wierzę w ciebie lektor pl i ciesz się dostępem do najlepszego kina romantycznego. Na pewno nie pożałujesz, że obejrzałeś ten film.

Tytuł oryginalny I Still Believe
TMDb Rating 7.3 Oceny
Komentarze (36)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (26)