what going on?
W lesie dziś nie zaśnie niktOglądaj online

W lesie dziś nie zaśnie nikt

Umarli bez internetu Mar. 13, 2020 102 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 Ocena

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć cały film W lesie dziś nie zaśnie nikt online ?

W lesie dziś nie zaśnie nikt online jest dostępny już trochę czasu w sieci, bo film możemy oglądać już od 13 marca 2020 roku. To właśnie wtedy ta produkcja trafiła na wielkie ekrany oraz nieco mniejsze – ekrany telewizorów. Trzeba przyznać, że długo czekaliśmy na polski horror. Dlatego że na stworzenie filmu właśnie w tym gatunku tak naprawdę mało kto się decyduje. Produkcje, które powstały w ciągu kilku ostatnich lat możemy policzyć na palcach jednej ręki.

Film W lesie dziś nie zaśnie nikt wyreżyserował Bartosz M. Kowalski. Możemy kojarzyć go z reżyserii poprzednich produkcji, jak np. Plac zabaw. Toteż w obsadzie zawitało kilka znanych polskich aktorek oraz aktorów. Możemy tu zobaczyć świetną grę Julii Wieniawy czy chociażby Wiktorii Gąsiewskiej. Nie zabrakło tutaj także dość popularnych ostatnio polskich aktorów, jak np. Wojciech Macwaldowski czy Olaf Lubaszenko.

W lesie dziś nie zaśnie nikt cały film online

W lesie dziś nie zaśnie nikt cały film zaczyna się bardzo delikatnie. Przede wszystkim to miał być czas odpoczynku dla grupy nastolatków. Uzależnieni od smartfonów nadużywają nowych technologi na swoją niekorzyść psychiczną. Grupa trafia na obóz a w nim obowiązuje całkowity zakaz użytkowania urządzeń elektronicznych.

W lesie dziś nie zaśnie nikt to kolejny sukces polskiego kina

Można to w sumie nazwać obozem offline dla typowych nastolatków. Raduje mnie fakt, że powstaje coraz więcej nawet ciekawych polskich filmów, takich jak np. 365 dni. Niektórzy z Was na pewno pamiętają czasy bez komputerów, internetu i telefonów. W tamtych czasach największą karą dla dziecka był zakaz wychodzenia na dwór. Dziś wygląda to z goła inaczej – największą karą może być zabranie telefonu czy dostępu do internetu.

Wiele takich elementów możemy zobaczyć w fabule filmu W lesie dziś nie zaśnie nikt online. Niestety grupowe przechadzki po lesie zdecydowanie nie idą zgodnie z planem organizatorów. Bohaterowie tej produkcji są zdani tylko na siebie a do pokonania mają stworzenie, którego nikt nigdy nie widział. Początkowo nastolatkowie byli zdania, że to tylko głupi żart zrobiony przez innych lub przez samych organizatorów. Szybko okazało się jednak, że to nie jest żadna forma terapii a śmiertelne niebezpieczeństwo jest jak najbardziej realne. Film został zrealizowany na podobnym poziomie, jak np. Sala samobójców. Hejter online.

W lesie dziś nie zaśnie nikt online

W lesie dziś nie zaśnie nikt cały film zyskał miano pierwszego prawdziwego polskiego horroru. Ten fakt nie dziwi mnie nawet w najmniejszym stopniu. Przede wszystkim ten gatunek na naszej rodzimej scenie przez ostatnie kilkanaście lat był bardzo zaniedbywany i dobre filmy wychodziły bardzo rzadko. Film online był przedstawiany przez producentów jako pierwszy polski horror, który zyska uznanie w polskich kinach. Mam nadzieję, że faktycznie ten cel zostanie spełniony. Z pewnością w sprzedaży filmu pomoże obsada tego filmu, która jest obecnie popularna.

Tytuł oryginalny W lesie dziś nie zaśnie nikt
TMDb Rating 4.5 Oceny

(7) komentarze

 • Małgorzata 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Dobry horror, polecam

 • Ania 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Polecam,fajny film

 • Kasia 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Warto obejrzeć

 • Marek 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Nawet fajny, 6/10

 • Karolina 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Dobry

 • Aniela 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Mega ciekawy film

 • kazik 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  100/10

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website