what going on?
Tylko sprawiedliwośćOglądaj online

Tylko sprawiedliwość

Dec. 25, 2019 136 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 Ocena

Zwiastun

Reżyser

Obsada

Michael B. Jordan isBryan Stevenson
Bryan Stevenson
Jamie Foxx isWalter McMillian
Walter McMillian
Brie Larson isEva Ansley
Eva Ansley
Rafe Spall isTommy Champan
Tommy Champan
Rob Morgan isHerbert Richardson
Herbert Richardson
Tim Blake Nelson isRalph Myers
Ralph Myers
Steve Coulter isJudge Buren
Judge Buren
Mary Kraft isProfessor Bartholet
Professor Bartholet

Opis

Obejrzyj cały film Tylko sprawiedliwość z 2019 roku i ciesz się nim online!

Fabuła filmu Tylko sprawiedliwość online ma miejsce w niewielkiej miejscowości Monroeville w Alabamie. To właśnie tam mieszka Harper Lee – pisarz, który stworzył m.in To Kill a Mockingbird. Osoby mieszkające są bardzo dumni ze swojej pisarskiej historii. Jeśli spyta się któregoś mieszkańca o ważne miejsca to bez zawahania wskaże muzeum albo sąd. To właśnie w sądzie Lee wydał rozkaz Atticusowi Finchowi stanąć w obronie czarnoskórego mężczyzny fałszywie oskarżonego o gwałt.

Tylko Sprawiedliwość cda lektor

Zdecydowanie można określić to jako punkt kulminacyjny jeśli chodzi o prawa obywatelskie. Chociaż domyślam się, że wolelibyście obejrzeć film Tylko Sprawiedliwość cda lektor, który zdecydowanie bardziej trzyma w napięciu. Dlatego polecam zapoznać się z produkcją “Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa“.

W tym całym filmie opartym na faktach z rzeczywistości młody prawnik Bryan Stevenson (Michael B. Jordan), który ma swoje ideały podejmuje się wielu spraw. Większość z nich dotyczy więźniów skazanych na karę śmierci. Wraz z upływem czasu prawnik decyduje się na podjęcie największego wyzwania. Chodzi oczywiście o skazanego domniemanego mordercę Waltera “Johny’ego D” McMillana. Cały system sądowy źle potraktował tego człowieka. Ten oraz wiele innych przykładów pokazują, że nie zawsze należy wierzyć nawet władzom i politykom. Młody prawnik staje pod ogromną presją. Musi bardzo dobrze wykorzystać zdobyte wcześniej umiejętności, aby obronić niewinnie oskarżonego człowieka.

Gdzie obejrzeć film Tylko sprawiedliwość w opcji online?

Czy dla młodego i nie do końca doświadczonego prawnika uda się obronić niewinnego mężczyznę? Czy faktycznie sprawiedliwość zawsze wygrywa? Obejrzyjcie cały film online i sprawdźcie sami. Sąd wydał wyrok skazujący dla czarnoskórego faceta, w którego rolę wcielił się Jamie Foxx. Powodem aresztowania było zabójstwo białoskórej kobiety imieniem Ronda Morrison.

Prokuratura jednoznacznie stwierdziła, że 1 listopada 1986 roku mężczyzna wszedł do pralni i zamordował kobietę strzelając do niej. W bardzo krótkim procesie, bo trwającym zaledwie niecałe dwa dni, został uznany za winnego przez prawie całą ławę przysięgłych. Co ciekawe, ława przysięgłych składała się z białoskórych, co mogło mieć istotny wpływ na wyrok. Sędzia był zdania, że wyrok ustalony przez ławę przysięgłych (pobyt w więzieniu) nie jest wystarczającą karą dla domniemanego przestępcy i zdecydował, aby mężczyzna został skazany na śmierć. Wiele osób miało obawy, czy tym razem wygra tylko sprawiedliwość lektor pl.

O czym opowiada fabuła filmu Tylko sprawiedliwość w wersji z lektorem pl?

Kolejnym bardzo niedorzecznym faktem jest kwestia, że głównym świadkiem był wielokrotnie skazywany przestępca. Przede wszystkim świadek miał naprawdę mnóstwo powodów, aby zemścić się i wrobić McMilliana. Tak naprawdę nie było żadnych dowodów ani motywów, które mogłyby świadczyć o winie skazanego. Warto wspomnieć, że wielu świadków było zdania, że widziało oskarżonego w momencie zbrodni w zupełnie innym miejscu.

Tylko sprawiedliwość online lektor pl

Czarnoskóry mimo tego, że miał świadków na swoją niewinność i tak został skazany na śmierć. Moim zdaniem świadkowie zdecydowanie nie zostali potraktowani tak, jak powinni. Warto zaznaczyć, że taka sytuacja miała miejsce tylko za sprawą koloru ich skóry. W tamtych latach rasizm w Stanach Zjednoczonych był niestety na porządku dziennym.

Tytuł oryginalny Just Mercy
TMDb Rating 8.2 Oceny

(4) komentarzy

 • Monika 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Polecam! Ciekawa i wciągająca historia!

 • Marke 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Ciężko uwierzyć, że na świecie tyle ludzi jest niesłusznie oskarżanych…

 • Tomasz 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Polecam, rewelacja!

 • Krystek 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Rewelacja, polecam, dobry film

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website