what going on?
418 Wyświetlenia
Trolle 2Oglądaj online

Trolle 2

Mar. 12, 2020 91 Min.
Twoja ocena: 0
9 1 Ocena

Zwiastun

Reżyser

Walt Dohrn
Reżyser

Obsada

Anna Kendrick isPoppy (voice)
Poppy (voice)
Justin Timberlake isBranch (voice)
Branch (voice)
Ron Funches isCooper (voice)
Cooper (voice)
Rachel Bloom isBarb (voice)
Barb (voice)
James Corden isBiggie (voice)
Biggie (voice)
Kelly Clarkson isDelta Dawn (voice)
Delta Dawn (voice)
Anderson .Paak isPrince D (voice)
Prince D (voice)
Sam Rockwell isHickory (voice)
Hickory (voice)
George Clinton isKing Quincy (voice)
King Quincy (voice)
Mary J. Blige isQueen Essence (voice)
Queen Essence (voice)

Opis

Jeśli chcesz sprawić radość najmłodszym widzom, obejrzyj z nimi Trolle 2 za darmo

Już jest! Kontynuacja kinowego hitu o Trollach dla najmłodszych właśnie doczekała się premiery online! Trolle 2 lektor pl są już dostępne do obejrzenia, więc jeśli twoje dziecko jest fanem tej bajki – nic prostszego! Po prostu usiądźcie wygodnie i zacznijcie oglądać!

W tym artykule dowiesz się nie tylko, gdzie obejrzeć Trolle 2, ale poznasz też kilka istotnych faktów, by być przygotowanym na odpowiadanie na dziecięce pytania. Zacznijmy więc od najważniejszej kwestii – czym właściwie są Trolle?

Pierwotnie Trolle były istotami z wierzeń nordyckich, wywodzącymi się z mitologii skandynawskiej. Tak naprawdę w literaturze, sztuce i popkulturze są one przedstawiane na dwa sposoby – jako wrogowie ludzi – wredne i brzydkie potwory lub przyjazne stworki, takie jak Trolle z bajek dla dzieci (Trollami są chociażby Muminki, które – jak wiadomo – żadnego strachu i odrazy nie wzbudzają). Niektóre Trolle to także bożki domowe, znane w duńskiej i norweskiej kulturze ludowej.

Czy Trolle 2 powtórzą sukces jedynki?

Jedynka, wyreżyserowana przez Mike’a Mitchella, oparta na opowiadaniu Erici Rivinoja, była absolutnym kinowym hitem. To zasługa gwiazdorskiej obsady i nazwisk takich jak Justin Timberlake, ale także wartkiej akcji i ciekawie rozpisanych postaci. Fabuła skupiała się na 2 Trollach o imionach Poppy i Mruk, chcących uratować swoją wioskę od zniszczenia przez Bergensów – stworzeń, które jedzą tytułowych bohaterów, by zapewnić sobie szczęście. Była to 33. animacja z kanonu DreamWorks, która otrzymała nominację do Oscara za najlepszą piosenkę oryginalną oraz Złotego Globu za najlepszą piosenkę za “Can’t Stop the Feeling!” (muzyka i słowa: Justin Timberlake, Max Martin i Shellback).

Co zatem czeka bohaterów w dwójce? Czy i tym razem animacja ma szansę powtórzyć komercyjny sukces jedynki? Ty możesz się o tym przekonać już teraz, oglądając Trolle 2 online!

Trolle 2 – gdzie obejrzeć, fabuła i bohaterowie

trolle 2 cały film

Trolle 2 (znane także pod amerykańskim tytułem Trolls World Tour) to kolejna animacja komputerowa o stworkach, które są już doskonale znane starszym i młodszym widzom. Film jest kontynuacją Trolli z 2016 roku, w reżyserii Walta Dohrna, we współpracy z Davidem P. Smithem.

Tym razem plemię Trolli Techno zostaje zaatakowane przez Barb, królową Trolli z Hard Rock. W tym czasie Poppy, królowa Pop Trolli, otrzymuje zaproszenie od Barb, która zwołuje wszystkie sześć plemion Trolli na imprezę, w której mogą ponownie zjednoczyć swoją muzykę. Ojciec Poppy wyjaśnia jej, że każde plemię jest reprezentowane przez inny rodzaj muzyki: pop, funk, klasyczną, techno, country i rock i każde posiada magiczną strunę trzymaną przez swojego przywódcę, która zasila ich określony rodzaj muzyki. Jednak Barb zamierza ukraść pozostałe pięć strun i użyć wszystkich sześciu, aby zniszczyć całą inną muzykę, aby zjednoczyć Trolle pod sztandarem muzyki rockowej.

Poppy bierze strunę swojego plemienia i wyrusza na misję zjednoczenia innych trolli, zabierając ze sobą Mruka, który chce w końcu wyznać jej swoje uczucia. Co zrobi Poppy, gdy dowie się o planie Barb? Czy Mruk przyzna się do swojej miłości? Jakimi świetnymi kawałkami tym razem zaskoczy cię musical? Odpowiedź na wszystkie pytania znajdziesz używając wersji Trolle 2 lektor online!

Czy warto obejrzeć animację Trolle 2, która jest dostępna online?

trolle 2 online

O ile pierwsza część Trolli opowiadała o jednoczącej sile muzyki, to dwójka pokazuje, jak dużo przedstawicieli różnych gatunków może dzielić. Okraszone jest to mocnymi efektami wizualnymi i pełnią kolorów, co sprawia bardzo radosne wrażenie w czasie oglądania. Ta porywająca kontynuacja podąża za głównymi bohaterami, gdy odkrywają, że poza ich granicami są nieznane krainy, co daje niezliczone możliwości energetycznych montaży muzycznych i rozmów na temat akceptowania różnic.

Reżyserzy zapewniają, że bardzo mocną stroną dwójki są także piosenki. O ile bowiem Trolle zawierały całą gamę dobrze wszystkim znanych piosenek określanych jako hity radiowe, to dwójka dodaje jeszcze coś od siebie i zaznajamia widza także z innymi gatunkami (nawet muzyką klasyczną). Otwiera to drzwi także dla gagów na temat różnych stylów muzycznych. Pełno tam aluzji do smooth-jazzu, reggaeton i K-popu, z których każdy jest uosobieniem trolli, które wykazują specyficzne cechy danego gatunku muzyki. Jeśli więc jacyś dorośli uważają się za fanów muzyki – te żarty docenią na pewno.

Trolle 2 to jednak mimo wszystko głównie bajka, więc świetnie, że Poppy i Mruk są tak samo fajni w dwójce, jak uroczy byli w jedynce. Animatorzy wykonali świetną robotę, kreując postaci, do których sprytnie przemycono elementy charakterologiczne dubbingujących! Dzięki temu Trolle są dynamiczne i wielowymiarowe. Niektórzy krytycy sugerują nawet, że Mruk jest momentami tak samo irytujący jak jego amerykański pierwowzór, czyli Justin Timberlake.

Obejrzyj Trolle 2 online w polskiej wersji językowej

Zainteresowany opcją Trolle 2 online pl? Jeśli chcesz sprawić radość sobie i swojemu dziecku, to bardzo łatwe! Wszyscy fani tych muzykalnych stworków mogą bowiem skorzystać w każdej chwili z dostępu do filmu – opcji Trolle 2 film online! Przenieś się w świat muzyki i przyjaźni i poznaj najnowsze przygody Trolli! Spotkaj się ponownie z Poppy i Mrukiem oraz poznaj nowych bohaterów, którzy pojawiają się w dwójce! Trolle 2 cały film to coś specjalnego, opcja, której możesz użyć, by obejrzeć animację. Nie wahaj się ani chwili dłużej, ewentualnie przygotuj tylko coś do przegryzania, bo druga część

Trolli to emocjonująca podróż do świata muzyki i przygód, którą możesz odbyć samemu lub ze swoim dzieckiem! Nie pozostaje zatem nic innego jak życzyć ci miłego oglądania! Jeśli film Ci się spodobał to polecamy również bajkę Kraina Lodu 2 online.

Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website