what going on?
106 Wyświetlenia
To: Rozdział 2Oglądaj online

To: Rozdział 2

Sep. 04, 2019 169 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 Ocena

Zwiastun

Reżyser

Obsada

Jessica Chastain isBeverly Marsh
Beverly Marsh
Bill Hader isRichie Tozier
Richie Tozier
James McAvoy isBill Denbrough
Bill Denbrough
Isaiah Mustafa isMike Hanlon
Mike Hanlon
Jay Ryan isBen Hanscom
Ben Hanscom
James Ransone isEddie Kaspbrak
Eddie Kaspbrak
Andy Bean isStanley Uris
Stanley Uris
Jaeden Martell isYoung Bill Denbrough
Young Bill Denbrough
Wyatt Oleff isYoung Stanley Uris
Young Stanley Uris

Opis

Horror To: Rozdział 2 może być obejrzany za darmo w wersji online

Co lubisz bardziej – bać się, czy oszczędzać pieniądze? To: Rozdział 2 cały film jest bowiem dostępny w darmowej wersji! Kliknij, by zacząć seans i przekonać się, czy naprawdę się wystraszysz!

To – powieść grozy Stephena Kinga – to tytuł, który doskonale nadaje się na ekranizację składającą się z dwóch części. Akcji powieści dzieje się bowiem dwutorowo z tymi samymi bohaterami (w 1958 i 1985). W 1958 główne postacie (będąc jeszcze dziećmi), postanawiają znaleźć tajemniczego mordercę (tytułowe To). To potrafi zamienić się w coś, czego jego ofiara boi się najbardziej – w mumię, martwego brata, utopionych chłopców, wilkołaka. Natomiast w 1985 bohaterowie powracają do Derry, by znowu stawić czoło serii morderstw. Nikogo nie powinno więc dziwić, że pierwsza część horroru To doczekała się także filmowej kontynuacji, by wszystkie wątki i cała fabuła zostały zamknięte. Główną różnicą między książką i filmem są jednak ramy czasowe – w adaptacji akcja dzieje się bliżej współczesności, czyli w 1988 i 2016 roku.

Jeśli masz ochotę przeczytać oryginalną historię, poszukaj książki Kinga. Czas bowiem dokładniej jeszcze skupić się na filmie To: Rozdział 2, który jest teraz dostępny online.

Dlaczego druga część horroru To zasługuje na uwagę fanów gatunku?

Najbardziej rozpoznawalnym elementem z obu części To jest klaun Pennywise. Można już chyba powiedzieć, że należy do panteonu czarnych charakterów horroru. Pierwsza część filmu została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez krytyków i widzów, podobnie jak film Niewidzialny Człowiek (2020). Jak jest z dwójką? Czy To: Rozdział 2 film online zasługuje na uwagę i jest wart twojego czasu?

To Rozdział 2 cały film

W drugiej części horroru To widz powraca do miasteczka Derry i spotyka tych samych bohaterów, tylko o ponad 20 lat starszych. Klub Frajerów ma bowiem jeszcze coś do zrobienia. Szkoda tylko, że jego członkowie nie uwzględnili tego, że Pennywise może być jeszcze potężniejszy niż wcześniej. Historia walki z potworem jest powiązana z osobistymi koszmarami poszczególnych bohaterów, których poznaliśmy i polubiliśmy w pierwszej części. Po ponad dwudziestu latach każdy wiedzie już kompletnie inne życie, ale doświadczenie z dzieciństwa odcisnęło na nich piętno i nigdy się od niego nie uwolnią.

To: Rozdział 2 to przykład sequela, do którego twórcy podeszli z rozmachem. Budżet jest większy, nazwiska sławniejsze – ale w końcu apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego w obsadzie znaleźli się Jessica Chastain, James McAvoy czy Bill Hader.

To: Rozdział 2 włączysz online i będziesz mógł pobyć z Klubem Frajerów bez płacenia za seans

W pierwszym rozdziale To, Klub Frajerów miał całkowicie inne bolączki. Bohaterowie byli przecież dziećmi. Wtedy Pennywise był metaforą strachu przed przyszłością i problemów dostosowanych do ich wieku – dorastaniem, żałobą, odpowiedzialnością. Teraz dorośli bohaterowie mają już jednak całkiem inne problemy i tym razem walczą z tym, co już było i co ich ukształtowało. Ich wymuszony powrót do miejsca, gdzie się wychowali, jest dla nich zatem powrotem do punktu wyjścia – tym trudniejszym, że chyba nie do końca udało im się przepracować ich traumy.

Bill, który w dzieciństwie stracił brata, jest autorem horrorów. Beverly wciąż tkwi w kole przemocy (zamieniła tylko ojca-tyrana na przemocowego męża). Podobnie jak Eddie, który zamiast toksycznej matki ma teraz toksyczną żonę. Ritchie – największy dowcipniś – jest stand-uperem. Najbardziej tchórzliwego Stanleya wciąż paraliżuje strach, podobnie jak Mike’a, jedynego, który został w miasteczku. Tylko Ben zdaje się być inny niż w dzieciństwie. To jednak wciąż ta sama postać z tymi samymi problemami.

Co sprawia, że warto rozpocząć darmowy seans online horroru To: Rozdział 2?

Najkrócej jak to możliwe? Jeśli tak, to w jednym zdaniu można zawrzeć to, że rozdział drugi horroru To to sequel niemal idealny. Produkcja wykorzystuje najlepsze motywy części pierwszej i dodaje do nich kilka nowych, intrygujących dodatków. To sprawia, że film ogląda się z niegasnącym zainteresowaniem. Dlatego też opcja To: Rozdział 2 lektor pl powinna być pozycją obowiązkową dla każdego fana gatunku i prozy Kinga.

To Rozdział 2 online

Telefon z Derry w stanie Maine jest czymś, czego bohaterowie absolutnie się nie spodziewają. Wezwanie do przyjazdu zastaje ich w trakcie codziennych czynności. I choć nie do końca pamiętają, o co może chodzić, wszyscy mają przeczucie, że nie mogą go zlekceważyć. Ten zabieg zaburzenia pamięci jest nie tylko intrygujący, ale także pomocny. Takie postawienie sprawy pozwala na kilka zabiegów fabularnych – teraźniejszość miesza się z przeszłością, a widz i bohaterowie przypominają sobie elementy jedynki (lub uzupełniają informacje konieczne do zrozumienia treści, jeśli pierwszej części nie widzieli). Film nie odtwarza jednak bezpośrednio momentów znanych z pierwszego rozdziału, a prezentuje nowe fragmenty z tego koszmarnego lata (wykorzystując do tego efekty komputerowe, dzięki którym odmłodzono niektórych nastolatków na ekranie).

Obejrzyj horror To: Rozdział 2 i sprawdź, jak skończy się ta historia

Nawet, jeśli znasz powieść Kinga na pamięć, to i tak warto obejrzeć To: Rozdział 2 lektor online. Ekranizacja tego horroru to coś, czego po prostu nie możesz pominąć. Reżyser obrazu wielokrotnie umiejętnie buduje napięcie, dozuje je i spuszcza z tonu, by znowu sprawić, by puls widza skoczył do góry. To naprawdę przykuwa do ekranu. Wierz lub nie – ale nie oderwiesz się od niego przed końcem seansu. Na szczęście opcja To: Rozdział 2 za darmo jest dostępna online, więc możesz obejrzeć drugą część bez żadnych ograniczeń.

Nie czekaj więc dłużej! Zaplanuj wolne popołudnie lub wieczór i zobacz To: Rozdział 2 online! Już teraz możesz być pewien dwóch rzeczy – poczujesz na plecach dreszcz, a na karku niemiły oddech strachu!