what going on?
Tajemniczy Ogród (2020)Oglądaj online

Tajemniczy Ogród (2020)

Aug. 14, 2020 99 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 Ocena

Zwiastun

Reżyser

Marc Munden
Reżyser

Obsada

Colin Firth isLord Archibald Craven
Lord Archibald Craven
Julie Walters isMrs. Medlock
Mrs. Medlock
Dixie Egerickx isMary Lennox
Mary Lennox
Edan Hayhurst isColin Craven
Colin Craven
Jemma Powell isGrace Craven
Grace Craven
Lee Starkey isTrain Passenger
Train Passenger

Opis

Tajemniczy Ogród 2020 jest już dostępny online dla każdego!

Są filmy, które nic nie wnoszą do naszego życia i takie, które w kilkudziesięciu minutach przekazują naprawdę wiele cennych życiowych lekcji. To właśnie z lektury Tajemniczy Ogród w młodości wyciągnąłem najwięcej prawd życiowych, podobnie jak z filmu Król Lew 2019. Jednak tytuł Tajemniczy Ogród to nie tylko lektura czy film – to przepiękna, wzruszająca opowieść o dwójce skrzywdzonych dzieci. Jeśli czytałeś książkę lub oglądałeś film to powinieneś również zobaczyć Tajemniczy Ogród 2020 i cieszyć się nim za darmo na VodFilmy! Co tym razem przytrafi się Mary Lennox oraz Colinowi Cravenowi?

Tajemniczy Ogród 2020 online to możliwość dla każdego, kto ma ochotę obejrzeć ten film za darmo w polskiej wersji językowej! Jeśli masz wątpliwości, remake jest równie dobry co oryginał z 1993 roku! Tajemniczy Ogród to dokładnie 99 minut świetnej rozrywki dla całej rodziny. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, tylko sprawdź, jak wygląda stara bajka w najnowszej oprawie graficznej!

Polska wersja filmu Tajemniczy Ogród z 2020 roku jest najczęściej wybieranym filmem

Cały film Tajemniczy Ogród 2020 to remake filmu z 1993 roku o identycznym tytule, który wyreżyserował Marc Munden. Scenariusz do remake’u napisał Jack Thorne. Ten mężczyzna jest autorem uznanej przez brytyjskich krytyków serii This Is England, a także nadchodzącego dramatu BBC pt. “Mroczne materie“. Zdjęcia do nadchodzącego filmu rozpoczęły się w kwietniu 2018 r., a produkcja odbyła się w tym czasie w Północnej Walii. Film przez długi czas był w fazie postprodukcji, w której dodano wiele efektów specjalnych i elementów fantastycznych.

Tajemniczy Ogród 2020 film online

Na czym polega fabuła filmu Tajemniczy Ogród? Historia pierwowzoru była kilkukrotnie zmieniana – najpierw powstawał jako niemy film z 1919 r., potem dramat z 1949 r., a wreszcie film kolorowy w 1993 r. Jednak remake – The Secret Garden z 2020 roku będzie ponownie oparty na klasycznej powieści dla dzieci o tym samym tytule napisanej przez Frances Hodgson Burnett – na pewno jednak znajdziemy tam również elementy dla starszych.

Podczas gdy adaptacja z 1993 r. miała miejsce w erze edwardiańskiej, tym razem została przeniesiona do nowego okresu w Anglii w 1947 r., w przeddzień podziału z Indiami i po II wojnie światowej w Wielkiej Brytanii. Inną ważną różnicą w wersji 2020 jest oczywiście to, że widzowie będą mogli docenić ostrą kolorową grafikę, bez wątpienia podnoszącą piękno produkcji.

Jak można obejrzeć film Tajemniczy Ogród 2020?

Szczególnie biorąc pod uwagę, jaką technologia przeszła drogę od wcześniejszych wersji filmu. Marc Munden jest reżyserem remake – uznał on film za doskonałą, świeżą wizję tego, jak wyglądał klasyczny Tajemniczy Ogród 2020 lektor pl. Jest to okazja, aby ponownie zanurzyć się w niesamowitym i cudownym świecie, który spodoba się zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Doskonała brytyjska aktorka Julie Walters ma wcielić się w postać surowej pani Dame Maggie Smith z 1993 roku. Nie zabraknie również pani Medlock, głównej gospodyni w Misselthwaite Manor. Zdobywca Oscara Colin Firth zastąpi Johna Lyncha i zagra Lorda Archibalda Cravena – wypada w tym fantastycznie.
W roli głównej Tajemniczy Ogród online, zagubionej, zgryźliwej i upartej Mary Lennox wystąpi Dixie Egerickx, a Edan Hayhurst wcieli się w kuzynkę Mary, Colin Craven, w nowym wydaniu.

Nie czekaj! Już teraz obejrzyj Tajemniczy Ogród 2020 online za darmo!

Tajemniczy Ogród 2020 online

Najlepszy przyjaciel Mary, Dickon, zagra w remake Amir Wilson. Natomiast Isis Davis wystąpi u boku Amira jako jego siostra Laura Crossley, pokojówka z Misselthwaite.
Tajemniczy ogród film 2020 cda opowiada historię Mary Lennox, samotnej i niekochanej 10-letniej dziewczynki, urodzonej w Indiach przez bogatych brytyjskich rodziców. Kiedy ci nagle umierają, zostaje ona odesłana z powrotem do Anglii, aby zamieszkać ze swoim wujem, Archibaldem Cravenem w odległej wiejskiej posiadłości w Yorkshire.

Tam zaczyna odkrywać wiele rodzinnych tajemnic, zwłaszcza po spotkaniu z chorowitym kuzynem Colinem (Edan Hayhurst), który został zamknięty w domu. Gdy tylko ta dwójka skrzywdzonych dzieci spotyka się udaje im się pomóc sobie nawzajem przez odkrycie cudownego tajemniczego ogrodu, zaginionego na terenie Dworu Misselthwaite. Przeżyją tam przygodę, która na zawsze zmieni ich życie.

Jak uzyskać dostęp do filmu ​Tajemniczy Ogród 2020 za darmo​? Nic trudnego! Cały film Tajemniczy Ogród 2020​ jest dostępny dla każdego, kto ma ochotę go obejrzeć!

Tytuł oryginalny The Secret Garden