what going on?
305 Wyświetlenia
SwingersiOglądaj online

Swingersi

Baiwmy się w dużym gronie! Jul. 09, 2020
Twoja ocena: 0
10 1 Ocena

Zwiastun

Opis

Gdzie oglądać cały film Swingersi online ?

Cały film Swingersi miał swoją kinową premierę 28 lutego 2020 roku. Jeśli chodzi o gatunek to tę produkcję możemy śmiało zaliczyć do kategorii komedii romantycznych. To właśnie ten gatunek jest najczęściej spotykany i najbardziej popularny jeśli mówimy o polskich producentach oraz kinach. Za reżyserię tej komedii zabrał się Andrejs Ēķis, który wykorzystuje tę samą fabułę w kilku różnych państwach. Tym razem jednak film postanowiono zrealizować w Polsce i obsadzić ją polskimi aktorami.

Swingersi online

Wątkiem, który można określić mianem głównego jest sytuacja podczas której bohaterowie chcą zerwać z rutyną, jaka spotyka ich na co dzień w sypialni. Podczas oglądania filmu możemy ujrzeć dość popularną aktorkę polskiego pochodzenia Barbarę Kurdej-Szatan, która odgrywa rolę samotnej kobiety szukającej miłości. Do tego otrzymaliśmy Tomasza Oświecińskiego w roli, która zdecydowanie najbardziej do niego pasuje, czyli polskiego gangstera. Całość dopełnia Joanna Liszowska wcielająca się w rolę lekkomyślnej blondynki, której zależy tylko na pieniądzach.

W Swingersi zalukaj występują dwie kompletnie różne ale doświadczone pary. Iwona (Joanna Liszowska) i Fabian (Michał Koterski) prowadzą dość nietypowy styl życia. Lubią dobra materialne i przedmioty luksusowe. Druga para składa się z Doroty (Ilona Ostrowska), która pracuje jako księgowa i za wszelką cenę chce uratować swoje małżeństwo oraz Andrzeja (Krzysztof Czeczot), który pracuje jako nauczyciel w szkole.

Czy Swingersi online to film erotyczny?

Dorota miała już dość oczekiwania i postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce. W taki sposób wprowadziła pewne elementy do swojego związku z Andrzejem. Mąż początkowo stawiał pewne opory ale ostatecznie zgodził się odpowiedzieć na ogłoszenie umieszczone na portalu dla swingersów. Dokładnie w taki sposób poznali Iwonę i Fabiana. W zupełnie innej części tego samego miasta przypadkowo spotyka się Bartek (Antoni Królikowski) oraz Sylwia (Barbara Kurdej-Szatan).

Swingersi Film online

Swingersi cały film zdecydowanie nie są tak przepełnione elementami i scenami o podłożu erotycznym jak chociażby film 365 dni online, który niedawno miał swoją premierę. Tutaj bardziej mamy do czynienia z typową polską komedią romantyczną, która opowiada pewną historię miłosną. Dlatego nie uświadczymy tu zatem scen erotycznych.

Moim zdaniem film online został stworzony w taki sposób, aby rozbawić widza. Z drugiej strony, jeśli ktoś nie lubi kompletnie absurdalnych a czasami wręcz dziwnych żartów to ten film może mu nie przypaść do gustu. Humor jest raczej prosty i owszem, może bawić ale w sposób prosty. Dlatego tę komedię należy traktować jako coś prostego i mało wyszukanego, co ma nas rozbawić i pomóc się odprężyć. Jeśli ktoś nie będzie oczekiwał za dużo to Swingersi film online może okazać się dobrym wyborem na wieczorny seans.

Obsada filmu Swingersi online:

Informacje o filmie Swingersi:

 1. reżyseria Andrejs Ēķis
 2. scenariusz Andrejs Ēķis
 3. gatunek Komedia
 4. produkcja – Polska Łotwa
 5. premiera – 25 lutego 2020 (świat)

Swingersi – Zwiastun

Tytuł oryginalny Swingersi
TMDb Rating 2 Oceny

(5) komentarze

 • Antek 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Polecam

 • ania 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Fajny film

 • Kasia 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Słaby, nie polecam

 • Aniela 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Taki sobie

 • Andrzej 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Fajny, można się pośmiać

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website