what going on?
Sala samobójców. HejterOglądaj online

Sala samobójców. Hejter

Mar. 06, 2020 130 Min.
Twoja ocena: 0
4 3 Ocen

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Sala samobójców. Hejter w opcji online?

Sala samobójców. Hejter cały film online to już kolejna odsłona nagrodzonego Srebrnym Lwem filmu z 2011 roku. W tym przypadku jednak Jan Komasa postawił na gatunek, który można określić mianem thrillera. Swoją drogą przychodzi mi na myśl nowoczesna odsłona Romea i Julii. Film można było obejrzeć w kinach już w marcu. Wiele osób zastanawia się, czy ta produkcja ma szansę na podobny sukces, co Boże Ciało. Cały film online to wynik owocnej współpracy Jana Komasy i Mateusza Pacewicza.

Zgaduje, że większość z Was widziała już plakat do filmu Sala samobójców. Hejter. Jego autorką jest oczywiście Ola Sadzińska. Tak, zgadza się – to właśnie ona była odpowiedzialna za projekt plakatu do pierwszego filmu Jana Komasy z 2011 roku. W główną rolę wcielił się Maciej Musiałowski znany przede wszystkim z serialu Druga Szansa. Obok niego zagra również Agata Kulesza, Maciej Stuhr (znany przede wszystkim z serialu Belfer). Tak dobrana obsada zrobiła na mnie spore wrażenie.

Czy to będzie kolejny dobry film Jana Komasy?

Komasa świetnie ukazał w swojej produkcji docieranie do obcych osób w internecie. Niestety internet ma zarówno pozytywne jak i negatywne aspekty. Za pomocą tych negatywnych można zniszczyć psychicznie innego człowieka. Domyślacie się pewnie, że zarówno trolling jak i hejt to bardzo popularne kwestie w społecznościach internetowych. To jest po prostu przerażające ale niestety, takie są realia rzeczywistości. Moim zdaniem Sala samobójców. Hejter online idealnie nam to wszystko pokazuje. Film Hejter to bardzo nowoczesne spojrzenie na mroczną stronę social mediów. Produkcja daje bardzo dużą refleksję na temat nienawiści, prześladowania i hejtowania. Trailer filmu zdecydowanie oddał część emocji całej produkcji, którą widzowie dokładnie będą mogli prześledzić w kinie.

Sala samobójców hejter online

Tomek (Maciej Musiałowski), student prawa Uniwersytetu Warszawskiego, zostaje przyłapany na plagiacie i wydalony z uczelni. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) – rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość swoich dobroczyńców. Przepełniony gniewem i żalem, oddzielony od Gabi, w której skrycie podkochuje się od lat, Tomek planuje zemstę na Krasuckich.

Sala samobójców. Hejter to naprawdę dobry film a w dodatku dostępny online

Wspaniała i chyba jedyna okazja do zaplanowanej zemsty pojawia się, gdy otrzymuje posadę w agencji reklamowej. Ta praca dała bohaterowi dostęp to tajemnic elity stolicy oraz najnowszej technologii. Udając obowiązki zawodowe Tomek zaczyna obserwować Krasuckiego, który uczestniczy w kampanii politycznej na prezydenta stolicy. Kandydatem na prezydenta jest Paweł Rudnicki, w którego rolę wcielił się Maciej Stuhr.

Hejter online

Przede wszystkim do realizacji swojego planu główny bohater wykorzystuje popularną grę komputerową. Z tego powodu film Hejter online można znaleźć już w wielu serwisach internetowych. Spójrzmy jeszcze raz na film i zastanówmy się, w jaki sposób możemy uchronić bliskie nam osoby przed podobnym zagrożeniem. Ważne, aby informować dzieci i bliskich o pułapkach czekających w internecie.

Internet jest dziś bardzo ważną częścią gospodarki oraz życia wielu osób. Bardzo dobrze to widać w filmie Sala samobójców. Hejter online. Komasa w świetny sposób prezentuje swoje dzieła. Dlatego też moim zdaniem powinien otrzymać wiele nagród za tę produkcję. Niemniej jednak bardzo cieszy mnie myśl, że Polskie Filmy Online są doceniane na arenie światowej.

Komentarze (36)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (26)