what going on?
818 Wyświetlenia
Ptaki NocyOglądaj online

Ptaki Nocy

Feb. 05, 2020 109 Min.
Twoja ocena: 0
10 2 Ocen

Zwiastun

Reżyser

Cathy Yan
Reżyser

Obsada

Margot Robbie isHarleen Quinzel / Harley Quinn
Harleen Quinzel / Harley Quinn
Ewan McGregor isRoman Sionis / Black Mask
Roman Sionis / Black Mask
Mary Elizabeth Winstead isHelena Bertinelli / Huntress
Helena Bertinelli / Huntress
Jurnee Smollett-Bell isDinah Lance / Black Canary
Dinah Lance / Black Canary
Rosie Perez isDetective Renee Montoya
Detective Renee Montoya
Chris Messina isVictor Zsasz
Victor Zsasz
Ella Jay Basco isCassandra Cain
Cassandra Cain
Ali Wong isEllen Yee
Ellen Yee

Opis

Ptaki Nocy to świetny film, który teraz jest dostępny online za darmo!

Ptaki Nocy online to bardzo skomplikowana opowieść, która jest opowiadana przez Harley. Tylko ona może opowiedzieć tę historię w tak dobrym i specyficznym stylu. Niebezpieczny przestępca Roman Sionis i jego pomocnik Victor Zsasz rozpoczynają poszukiwania dziewczyny o imieniu Cass. Los łączy drogi Harley, Łowczyni, Czarnego Kanarka i Renee Montoyi. Przede wszystkim te cztery kompletnie odmienne kobiety łączy jedna cecha – są bardzo piękne oraz zwariowane. Dlatego Joker bardzo zakochał się w Harley. Płeć piękna jest zmuszona do współpracy tak, aby pojmać niebezpiecznego Romana.

Ptaki Nocy online

Ptaki Nocy dubbing (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) jest pierwszą produkcją opartą na komiksach, która miała swoją premierę w 2020 rok. Dodałbym, że jest to też jedna z najbardziej ciekawych i ekscytujących produkcji w tej tematyce. Dość dziwny podtytuł filmu wyjaśnia sama Harley – zapomniała o swoim poprzednim partnerze Jokerze i zakończyła współpracę z legionem samobójców. Od teraz współtworzy własną grupę przestępczą niesamowicie seksownych i zdecydowanie niegrzecznych kobiet. Cała sytuacja wygląda bardzo podobnie jak w filmie Wierzę w Ciebie.

O czym dokładnie opowiada film Ptaki Nocy w wersji online?

Reżyser filmu Ptaki Nocy film online powiedział, że jest bardzo zadowolony z efektów i czuje się dumny ze swojej pracy. Moim zdaniem ten film online to będzie jeden z najlepszych filmów 2020 roku. Ekranizacja komiksów DC Comics skupia się w największej mierze na historii Harley Quinn w którą wcieliła się znana aktorka Margot Robbie. Dodatkowo możemy dowiedzieć się co nieco o życiu Czarnego Kanarka (Jurnee Smollett-Bell), Łowczyni (Mary Elizabeth Winstead) oraz detektywa Renee Montoya (Rosie Perez). Moim zdaniem najlepiej zagrała Margot Robbie. Jej uroda idealnie wkomponowała się w tematykę oraz klimat filmu. Już wiecie gdzie oglądać Ptaki Nocy cały film (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) – Miłego seansu!

Cały film Ptaki Nocy online może być świetną odskocznią od opowiadań skupiających się na męskich superbohaterach. Jeśli jesteś fanem komiksów to zapewne wiesz, że od długiego czasu dwa wydawnictwa są mocne na tym rynku – Marvel i DC Comics. Nad Marvelem kontrolę przejął Disney co przełożyło się na produkcję filmowe takie jak np. Kapitan Marvel. Po drugiej strony barykady mamy nieco słabsze wydawnictwo DC Comics, które jest pod skrzydłami Warner Bros. Z pewnością produkcje skupiające się na kobiecych wersjach superbohaterów wychodzą im bardzo dobrze.

W rolę głównej bohaterki wcieliła się piękna kobieta pochodząca z Australii – Margot Robbie. Popularność przyniosła jej rola w filmie “Wilk z Wall Street” a następnie “Legion samobójców” oraz “Pewnego razu… w Hollywood“. Harley Quinn była kiedyś bardzo zakochana w Jokerze ale teraz postanowiła zakończyć ten toksyczny związek z wielkim hukiem. Niestety od teraz Joker nie chroni jej przez złymi ludźmi. Czarna Maska chce policzyć się z Harley a następnie wejść w posiadanie małego i bardzo rzadkiego diamentu. Głowna bohaterka wchodzi w współpracę z innymi kobietami tak, aby diament nie wpadł w niepowołane ręce.

Komentarze (36)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (26)