what going on?
4K Wyświetlenia
ProcederOglądaj online

Proceder

Nov. 29, 2019 137 Min.
Twoja ocena: 10
8.5 14 Ocen

Zwiastun

Opis

Zrobił się niezły Proceder…

Akcja filmu Proceder cały film zaczyna się w 1999 roku. Wówczas mieszkający z matką 21-letni Tomasz Chada (Piotr Witkowski) jest już zaangażowany w światku przestępczym. Chada jest po prostu złodziejem. Kradnie dosłownie wszystko, co może. Od samochodów przez ubrania po urządzenia elektroniczne. Łysa (Małgorzata Kożuchowska) prowadzi imponujący (dla niektórych) styl życia. Moim zdaniem jej rola wypadła tu o wiele lepiej niż w ostatnim filmie Patryka Vegi.

Znajdziecie tu to, co lubi każdy, czyli eleganckie zegarki, markowe ubrania i ekskluzywne samochody. Chada, aby nagrać swoją pierwszą płytę, o której marzył od lat, musi prowadzić taki tryb życia. Pragnie jak najszybciej zdobyć gotówkę na jej wydanie. Praktycznie w ciągu kilku minut możemy zaobserwować jak syn Bogadana zmienił się przez lata. Dokładnie możemy zobaczyć skutki romansu a nawet kokainy i alkoholu.

Proceder online – film o Tomaszu Chadzie

Proceder online cały film za darmo nie jest zwykłym filmem dla fanów hip-hopu. Ten film zalicza się do kina biograficznego, podobnie jak bardzo znany film o Magiku z Paktofoniki czyli Jesteś Bogiem. Tego typu filmy oparte są na bardzo ciekawych historiach, które powinno usłyszeć dużo osób. Ale to nie jest też film historyczny jak np. Midway. Nie każdy jest fanem jego muzyki i Ty też cale nie musisz lubić rapu, ale na pewno docenisz atrakcyjny sposób, w jaki Chada opowiadał historię. Podobnie jak w filmach to jest sztuka.

Chada tworzył narrację i artystyczną wizję, którą rozumiało niewielu słuchaczy. Przesłanie w jego tekstach było uniwersalne i to jest mocna strona filmu Proceder cały film online. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że Proceder cały film będzie aż tak dobry! Możliwe, że tylko Joker jest bardziej wyczekiwanym przeze mnie filmem. Oczywiście poza filmem Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie.

Gdzie obejrzeć cały film Proceder?

Z największa pokorą mogę powiedzieć i przyznać, że Chada jest jednym z tragicznych i załamanych bohaterów biografii na polskiej scenie rapowej. Według mnie Chada jest zaraz po znanym i wręcz legendarnym Magiku z Paktofoniki. Kilka jak nie kilkanaście razy próbował wstawać na nowo i wszystko odbudować, nawet przed dzień śmierci.

Tuż po śmierci Tomasza Chady wydany został jego niestety ostatni album muzyczny zatytułowany Recydywista. Przesłuchałem całą płytę i dopiero wtedy doszedłem do wniosku, że jest w nim wiele przygnębiających wersów. Można nawet stwierdzić, że blisko mu do listu pożegnalnego. Chada walczył z samym sobą…

Film Proceder online?

Proceder online to nie jest prosta, delikatna i zabawna historia. Ten kto chociaż raz słyszał o Chadzie wie, że ten facet nie miał w życiu kolorowo. Bracia Węgrzyn postanowili przedstawić w filmie dość niejednoznaczną postać. ten mężczyzna to nie zwykły bandyta ani raper z wieloma myślami. Podczas seansu otrzymujemy wręcz analizę charakteru tego człowieka i jego wielu problemów o podłożu emocjonalnym, życiowym i społecznym.

Możemy zauważyć wielokrotne próby zerwania z kryminalnym światem. Chada jak zwyczajny człowiek był atakowanych z każdej strony przez różne demony i nałogi. Pełna ekranizacja jego życia pod tytułem Proceder film cda idealnie to pokazuje dlatego widzowie mogą zrozumieć, że zawód raper to coś więcej niż gotówka, kobiety i samochody. Polecam obejrzeć każdemu.

Proceder  Tomasz Chada

W filmie Proceder film online możemy fascynować się Małgorzatą Kożuchowską dlatego, że od dawna nie grała w jakim filmie. Z pewnością Patryk Vega podejmował próby zmiany wizerunku Kożuchowskiej w filmie Plagi Breslau.

Z pewnością ważnym faktem jest, że w obsadzie znaleźli się prawdziwi raperzy. Przede wszystkim możemy zobaczyć Vienio, Zbuku czy nawet Kali. Z pewnością znalazły się tutaj wszystkie ważne osoby w życiu Chady.

Proceder
Tytuł oryginalny Proceder

(9) komentarze

 • Tomek 22 stycznia, 2020 Odpowiedz

  Obejrzałem cały film i polecam. Nie jest to może wybitne dzieło ale widać, że starali się zrobić dobry film.

 • Tomm 22 stycznia, 2020 Odpowiedz

  Polecam

 • Angela 22 stycznia, 2020 Odpowiedz

  Wreszcie ktoś wrzucił cały film… Dodajcie możliwość pobrania! Szkoda, że Chada nie żyje 🙁

 • tęsknięzachadą 24 stycznia, 2020 Odpowiedz

  R.I.P!!! ;(((

 • Michałek 24 stycznia, 2020 Odpowiedz

  Przeciętniak, typowe zagranie dla hajsu

 • Szymon 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Dzięki, że wrzuciliście ten film! Powiem tak. Moim zdaniem film całkiem niezły. Najważniejsze, że pokaże ludziom kawałek życia Chady. Trochę elementów mi się nie podobało ale nie o to tu chodzi. Generalnie oglądało mi się przyjemnie więc polecam.

 • andi 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Super, że nagrali film o Chadzie, polecam film!

 • Ola 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Spoczywaj w pokoju Chada…

 • Marcin 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Szkoda chłopa bo naprawdę fajną muzykę robił

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website