what going on?
Planeta singli 2Oglądaj online

Planeta singli 2

Nov. 09, 2018 119 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 Ocena

Zwiastun

Reżyser

Sam Akina
Reżyser

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć film Planeta Singli 2 online

Planeta Singli 2 to przez niektórych bardzo długo oczekiwany film. Jeżeli jesteście takimi bardzo zaangażowanymi fanami pierwszej części to po prostu obejrzyjcie tą drugą bez zastanawiania. Moim zdaniem nie Planeta singli 2 online w najmniejszym stopniu nie dorównuje pierwszej części Planeta Singli, ale przekonajcie się sami. Jeśli zdecydowanie nie jesteście fanami tej pierwszej części to druga raczej Was nie przekona. Uważam, że pierwsza Planeta Singli była jednym z nielicznych przypadków, kiedy to komedia romantyczna faktycznie miała ręce i nogi.

Nie obyło się oczywiście bez wielu wad, ale chemia pomiędzy głównymi bohaterami sprawiała, że ten film oglądało się przyjemnie i sympatycznie. Generalnie z polskimi komediami romantycznymi jest taki problem, że cały czas próbujemy kopiować komedie brytyjskie czy amerykańskie. Nie mamy niestety swojej tożsamości. W ogóle ten gatunek w Polsce trochę kuleje. Chociaż ostatnia produkcja pt. Mayday online wypadła całkiem nieźle. Jakby nie patrzeć to ten film jest zdecydowanie lepszy niż na przykład 365 dni online.

Planeta Singli to był dla mnie całkiem udany film. Nie był to najlepszy przykład gatunku komedii romantycznych ale nie było źle. Film oglądało się całkiem przyjemnie. Teraz mamy do czynienia z sequelem no i niestety – złym sequelem. Facet, który dał nam pierwszą część filmu Planeta Singli 2 online oraz pierwsze Listy do M został zamieniony. Teraz mamy jako reżysera Amerykanina, który postanowił nakręcić od razu dwie kolejne części.

Warto obejrzeć cały film Planeta Singli 2?

Co ciekawe, druga część kończy się w taki sposób, że na końcu mamy zwiastun części trzeciej. To jest bardzo ciekawa rzecz, bo chyba nigdy się z czymś takim nie spotkałem w filmie. Oglądając pierwszą część przede wszystkim było ważne to, co dzieje się między parą głównych bohaterów. Wszystkie postacie poboczne niejako łączyły się z tym głównym wątkiem. A tutaj idą bardziej w stronę filmu Listy do M, gdzie mamy kilka wątków dotyczących postaci, ale niekoniecznie łączą się z głównym wątkiem.

Planeta Singli 2 Online za darmo

Ania i Tomek są pokłóceni, rozstają się i to zostało umieszczone w zwiastunie. Jest to swego rodzaju zrządzenie losu i przez pracę muszą po prostu dalej udawać, że są razem i występować na scenie razem. Marcel (Piotr Głowacki) chce aby podczas Wigilii, która będzie programem rozrywkowym na żywo, wystąpiła para głównych bohaterów. Dla Tomka jest to szansa na to, żeby dostał nowy program.

Dla Ani natomiast jest to szansa na to, żeby jej podopieczni ze szkoły mogli wystąpić z kolędą podczas tego wieczoru. Później w pewien sposób ta dwójka bohaterów zostaje rozdzielona w tym sensie, że jeden wątek sobie leci, drugi również sobie leci ale do nie działa kiedy oni nie są razem. Po prostu jest bardzo mało wiarygodności w tym wszystkim.

Bardzo schematyczna komedia romantyczna

Jednym z głównych motywów jest to, że aplikacja Planeta Singli 2 cały film dostała rozszerzenie, które nazywa się grawitacja i ona ma tyle wspaniałych różnych algorytmów. Przykładowo dodano funkcje, które wyłapuje procent dopasowania ludzi. Coś podobnego było w serialu “Jak poznałem waszą matkę”. Zresztą w wielu filmach i serialach było coś podobnego. Tutaj mamy też wrzuconą postać Steve’a Jobsa , który nie ma w tym filmie za grosz sensu.

Planeta Singli 2 Online

Wychodząc na randkę do restauracji bohaterowie musieli użyć aplikacji, bo wcale nie mogli się umówić od tak. To wszystko dzieje się tak szybko i jest mało wiarygodne. Trzeba mocno przymknąć oko na niektóre aspekty tego filmu. Sama postać jest ciekawa, jest dobrze zagrana. Mamy tutaj Głowackiego, który dobrze się w tej roli czuje. Tymczasem on ma 34 sceny w całym filmie. Bardzo szkoda, bo odnoszę wrażenie że ten wątek został poruszony tylko po to, aby kontynuować go na przykład w trzeciej części.

Jeżeli nie jesteście w stanie znieść schematów komedii romantycznych to nie oglądajcie filmu Planeta Singli 2 online za darmo. Na wątku Karolaka i Książkiewicz, którzy są naprawdę udaną parą można by oprzeć krótkometrażowy film komediowy. Tutaj naprawdę wiele się dzieje. Jak oni się kłócą to Książkiewicz pokazuje naprawdę wiarygodne emocje. W tej części jest zdecydowanie więcej niż w pierwszej części żartów o podtekście seksualnym.

Przede wszystkim związanych właśnie z postacią Izy Miko. Ona ma oczywiście przekabacić naszego Tomka Wilczyńskiego i jeszcze trochę zamieszać w tej relacji. Cała historia jest po prostu niedopowiedzianym kitem. Film próbuje nam wmówić, że bohaterowie po prostu ze sobą nie rozmawiają. Tak już chyba jest w uniwersum polskich komedii romantycznych. Ludzie ze sobą nie rozmawiają.

Planeta Singli 2 zalukaj to całkiem niezły film

Pierwsza Planeta Singli 2 cały film wydawała się być filmem trochę samoświadomym. Zdawał sobie sprawę, że żyjemy w czasach postępującej technologii, że mamy do czynienia z aplikacjami. Ludzie często korzystają tutaj z telefonu. Wiele rzeczy jest też po prostu szyte grubymi nićmi. Na przykład Strasburger ma konto na naszej klasie. Pomiędzy pierwszym a drugim filmem istnieje ogromna przepaść, przynajmniej w moim odczuciu.

Pierwszą część filmu Planeta Singli  porównałbym do Listy do M a Planeta Singli 2 online jest dokładnie taki sam tylko z większymi wadami i niedoróbkami. Tyle że pierwsza Planeta Singli online dawała mimo wszystko jakiś świeży pomysł na program rozgrywający się z Anią. Nigdy wcześniej nie było czegoś takiego. Tutaj mam zastrzeżenia jak potraktowano postać Głowackiego, który był takim oparciem dla głównego bohatera w pierwszym filmie.

W Pierwszej części Planeta Singli 2 zalukaj przyjaźń bohaterów była mocno podkreślona a tutaj jest ledwie zarysowana. Odnoszę wrażenie, że twórcy mieli pomysł na początek i zakończenie tego filmu. Środek natomiast wypełnili losowymi zdarzeniami, taki trochę miszmasz różnych pomysłów. To co mnie przeraziło to wszechobecny i źle zrobiony product placement. Najbardziej intensywnie było widać batoniki Princessa.

W jednej scenie dosłownie pada hasło o ratowaniu Princessy. Podobnie sytuacja ma się z pyszne.pl, gdzie ktoś zamawia jedzenie dla całej ekipy i widzimy ujęcie na aplikację. Do tego beznadziejny tekst “Zamów wegańskie, nie będziemy jeść reniferów”. To absolutnie nic nie wnosi do filmu. Promowanie produktów nie jest czymś złym o ile jest dobrze zrobione. Generalnie powinno to wyglądać tak, że mamy promowanie produktów w scenie, która coś wnosi i jest naturalna a nie kręcimy sceny tylko po to, aby umieścić tam dany produkt.

 

Planeta singli 2
Planeta singli 2
Tytuł oryginalny Planeta singli 2
TMDb Rating 6.6 Oceny

(5) komentarze

 • Karolina 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Ta część jeszcze trzyma poziom bo trzecia część to porażka

 • monia 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  W sumie całkiem okej film

 • Ania 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Polecam

 • leszek 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Dobry

 • janek 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Zarejestrowałem się, obejrzałem, nie żałuje. Moim zdaniem warto obejrzeć. Polecam

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website