what going on?
808 Wyświetlenia
PętlaOglądaj online

Pętla

Sep. 04, 2020 121 Min.
Twoja ocena: 0
5 2 Ocen

Zwiastun

Opis

Pętla Patryka Vegi, czyli afera podkarpacka na ekranie

Zanim dowiesz się, gdzie obejrzeć Pętlę, najnowszy film Patryka Vegi, przygotuj się na naprawdę mocne kino i wiele brutalnych scen. Twój seans może się bowiem rozpocząć już za chwilę! Czy jednak jesteś gotowy, włączyć opcję Pętla film online?

Zapoznaj się bliżej z aferą podkarpacką i zdecyduj, czy dasz radę zmierzyć się z jednym z największych hitów (wg. oglądalności IMDB) kontrowersyjnego reżysera!

O czym jest Pętla – film, który jest już dostępny online?

Młody policjant Daniel napotyka na swojej drodze bliźniaków z Ukrainy. Dzięki temu, że bracia stają się jego informatorami, zaczyna piąć się po szczeblach kariery, aż zostaje oficerem Centralnego Biura Śledczego Policji w Rzeszowie. Mężczyzna charakteryzuje się jednak chorobliwą ambicją, dlatego chce być najlepszy w swoim fachu. By złapać groźnego terrorystę, postanawia iść na całość i przejąć jeden z domów publicznych w okolicy. Otwiera luksusowy lokal, gdzie politycy, biznesmeni, duchowni i celebryci pod gwarancją pełnej dyskrecji mogą uprawiać seks z ekskluzywnymi dziewczynami. Intymność kończy się jednak zaraz za zamkniętymi drzwiami, za którymi są oni nagrywani. Czemu służą te filmiki? Daniel i bliźniacy postanawiają zająć się szantażem, niepomni na to, że w ten sposób mogą wejść na prawdziwą minę.

Przedstawione w filmie wydarzenia oparte są na prawdziwej historii, którą okrzyknięto tak zwaną aferą podkarpacką. Reżyser operował na tym, co w danym momencie było dostępne dla osób postronnych, ponieważ sprawa ta wciąż jest w toku. Z tego też powodu nie dostajemy tak naprawdę rozwiązania głównego wątku – bo to musi dopiero zostać dopisane przez życie. Co więcej, cała sprawa wciąż rozwija się dynamicznie, a końca afery nie widać.

Obejrzyj film Pętla online i sprawdź, jak na ekranie sprawdził się Antoni Królikowski

Przed seansem Pętli trzeba przygotować się na bardzo dużo dynamiki – i nie oznacza ona tylko samej akcji, ale także efektownego montażu, który zrealizowany został iście teledyskowo. Dzięki temu sceny są szybkie, a ich dodatkowym atutem jest przepych oraz starannie przygotowane układy choreograficzne dziewczyn do towarzystwa. Dzięki temu widać, że mimo tego, że niektórzy powinni zajmować się całkiem innymi sprawami, interesują ich głównie blichtr, luksus i przepych, a także zepsucie.

Pętla 2020 cały film

Prawdziwym atutem obrazu jest jednak nie atrakcyjna scenografia domu publicznego, lecz aktorstwo. Antoni Królikowski jest jednym z lepiej znanych nazwisk spośród stałej ekipy Vegi i kolejny raz udowadnia, że potrafi znakomicie pracować. Jego postać jest bardzo wiarygodna, nawet zważywszy na to, że gra człowieka opętanego coraz większym szaleństwem, uzależnionego od seksu, narkotyków i pieniędzy, z coraz mocniej zaciskającą się na gardle tytułową pętlą.

Kolejnym jasnym elementem produkcji jest Katarzyna Warnke, także znana już z innych filmów reżysera. Jej ambitna prokurator jest jednocześnie bezwzględna i zagubiona. Jeśli jednak to wciąż za mało, na ekranie znaleźć można jeszcze odmienionego, ale bardzo dobrego Piotra Stramowskiego w roli boksera Dawida Kosteckiego, jednego z głównych świadków afery podkarpackiej, którego znaleziono martwego w areszcie śledczym (rzekomym popełnił samobójstwo) oraz Henryka Talara w roli ojca głównego bohatera.

Czy warto obejrzeć film Pętla, który jest teraz dostępny za darmo?

Patryk Vega jest bez wątpienia jednym z najbardziej kasowych polskich reżyserów, który bardzo lubi brać na warsztat afery i towarzyszące im zdarzenia. Nie inaczej jest tym razem. Cała historia tzw. afery podkarpackiej zostaje opowiedziana z punktu widzenia młodego policjanta, którego siłą napędową jest chorobliwa wręcz ambicja. Jak jednak wiadomo – ta może przerodzić się także w coś negatywnego, jeśli tylko zbyt łatwo jej ulec. Z tego też powodu Daniel stopniowo zaczyna zmieniać się w gangstera, wykorzystującego swoją pozycję w służbach do walki z przestępczą konkurencją. Gdyby jednak ambicja była jego jedynym problemem, być może w którymś momencie by się zatrzymał – a tak zaczyna popadać w coraz większą manię, tracąc kontakt z dawnym ja, z chłopakiem, którym był w przeszłości.

Pętla gdzie obejrzeć

Pętla to tytuł, który na pewno usatysfakcjonuje fanów reżysera. W filmie jest bowiem 100% Vegi w Vedze. Więc jeśli lubisz schematy znane już z  wcześniejszych obrazów Patryka, i tutaj ich nie zabraknie. Będzie więc brutalność, dosadny język oraz stosunkowo dużo nagiego ciała wraz z przesłaniem, że w polskiej rzeczywistości silniejsi z łatwością zjadają słabszych.

Trudno nazwać Pętlę jedynie rewią uciech, ponieważ film niesie ze sobą dużo głębsze przesłanie dotyczące ludzkiej psychiki. Pokazuje także, że istnieje coś, co może być użyte do kierowania ludźmi w jeszcze większym stopniu niż pieniądze. Co to jest? To seks. Z jego pomocą można bowiem kierować nawet tymi, którzy forsy mają wręcz w nadmiarze.

Gdzie obejrzeć film Pętla za darmo?

Opcja Pętla cały film daje fanom Patryka Vegi możliwość obejrzenia tego tytułu w wygodnej wersji online, dostępnej na wszystkie urządzenia, które można połączyć z internetem. Jeśli więc masz ochotę na seans – wystarczy, że się wygodnie rozsiądziesz i po prostu go włączysz.

Nie każdy lubi polskie filmy, Vega jest jednak reżyserem, obok którego twórczości nie można przejść obojętnie. Można zarzucać mu wiele rzeczy, ale nie to, że nie ceni sobie naszego podwórka. Na tapetę bierze bowiem najgłośniejsze skandale i afery, którymi niejednokrotnie żyje cała Polska, co tylko potwierdził film Bad Boy 2020. Nie boi się także ujawniać tego, co inni zamiatają pod dywan – a to wcale nie przysparza mu prominentnych przyjaciół.

Jeżeli więc masz ochotę obejrzeć film Pętla, który jest teraz dostępny online w całości – nie czekaj ani chwili dłużej! Przenieś się w realia afery podkarpackiej i sprawdź, czym tym razem Patryk Vega zadziwił swoich widzów!

Pętla

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website