what going on?
775 Wyświetlenia
ParasiteOglądaj online

Parasite

May. 30, 2019 132 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 Ocena

Zwiastun

Reżyser

Bong Joon-ho
Reżyser

Obsada

Song Kang-ho isKim Ki-taek
Kim Ki-taek
Lee Sun-kyun isPark Dong-ik
Park Dong-ik
Lee Jung-eun isMoon-gwang
Moon-gwang
Chang Hyae-jin isChung-sook
Chung-sook

Opis

Chcesz obejrzeć oscarowy hit Parasite online za darmo?

Zanim dowiesz się, jak obejrzeć Parasite online, zapoznaj się z najważniejszymi informacjami na temat jednego z najlepszych filmów 2019 roku! A potem zanurz się w niezwykły świat tego niezwykłego oscarowego hitu. Niewielu z nas zna południowokoreańskie kino i nadszedł najwyższy czas, żeby to nadrobić. Najlepiej zrobić to z Parasite, który jest trochę thrillerem, (jak np. Joker 2019 online) a trochę czarną komedią. Jego premiera miała miejsce na festiwalu filmowym w Cannes, gdzie zawojował jury i widownię, stając się pierwszym południowokoreańskim tytułem, zdobywającym Złotą Palmę.

Złota Palma to jednak nie jedyna nagroda, jaką może pochwalić się Parasite. Oprócz wielu wyróżnień, najważniejsza jest na pewno Nagroda Akademii, a właściwie cztery Nagrody Akademii – za: najlepszy film, najlepszego reżysera, najlepszy scenariusz oryginalny oraz najlepszy międzynarodowy film fabularny. Oprócz tego są jeszcze m.in.: Złoty Glob czy BAFTA. A teraz ty możesz oglądać go kiedy chcesz, na czym chcesz oraz całkowicie za darmo! Parasite lektor online jest bowiem dostępny dla ciebie raptem w kilku kliknięciach!

Jaka jest fabuła dostępnego teraz online Parasite?

Czteroosobowa rodzina Kimów nie śmierdzi groszem. Mieszkają wspólnie w małym, częściowo podpiwniczonym mieszkaniu i wykonują nisko płatne tymczasowe prace, ledwo wiążąc koniec z końcem. Nieoczekiwanie syn, Ki-woo, otrzymuje propozycję posady korepetytora języka angielskiego zamożnej rodziny Parków. Podając się za studenta uniwersytetu, którym nie jest, Ki-woo zostaje przyjęty do pracy. Chłopak zaczyna widzieć w swojej posadzie szansę na odmianę nie tylko swojego życia, lecz także losów całej rodziny.

Parasite zalukaj

Począwszy od rekomendacji Ki-woo, pozostali członkowie rodziny Kimów rekomendują siebie nawzajem jako wysoko wykwalifikowanych i niespokrewnionych pracowników, z czasem opanowując wszystkie posady u Parków. Żeby nie było tak łatwo, rekomendacje dodatkowo podkręcane są skomplikowaną siecią intryg, mającą na celu skompromitowanie dotychczasowych pracowników bogatej rodziny i zmuszenie ich do odejścia.

Czy prawda wyjdzie na jaw? Jak potoczą się dalsze losy rodziny Kimów? Jeśli lubisz kino, które trzyma w napięciu, użyj opcji Parasite film online i obejrzyj go całkowicie za darmo!

Co musisz wiedzieć, zanim włączysz Parasite na swoim urządzeniu i obejrzysz go za darmo?

Koreańczyk Bong Joon-ho ma w swoim dorobku filmy, które nie do końca dają się objąć gatunkom i konwencjom. Nie inaczej jest i tym razem, ponieważ Parasite nie może być tak po prostu sklasyfikowany. Film rozpoczyna się przypowieścią o biedzie. Bohaterowie wydają się sympatyczni i nieco pokrzywdzeni przez los z powodu swojej naiwności. To jednak tylko maska, ponieważ w miarę rozwoju akcji zaczynają coraz bardziej przypominać zdeterminowane i bezwzględne bestie, gotowe absolutnie na wszystko, by osiągnąć cel.

Parasite 2019

Parasite to po prostu robak, pasożyt. Kto nim jest? Kto jest pasożytem w skali rodziny, a kto żeruje na całym społeczeństwie? Czy zawsze pasożytem jest ten biedny? A może i bogaci mają swoje pasożytnicze grzeszki? Na Parasite trzeba spojrzeć szeroko, poniekąd jako na krytykę systemu ekonomicznego. Każdy z nas może bowiem wejść na drabinę kapitalizmu, nie wszyscy jednak robimy to na tej samej wysokości.

Pomysł na Parasite pojawił się już w 2013 roku. Motorem napędowym był przyjaciel reżysera, który zachęcał go do napisania sztuki na podstawie jego doświadczeń (podczas studiów Bong był korepetytorem w zamożnej rodzinie). Idea ta stała się zaczątkiem scenariusza i filmu, który okrzyknięto jednym z najważniejszych obrazów ostatnich lat. Wpływ na historię miały wspomnienia reżysera, który czuł się jakby infiltrował prywatne życie ludzi, których syna uczył, a także koreański film z lat sześćdziesiątych o pomocy domowej oraz prawdziwa historia 2 francuskich pokojówek, które zamordowały swoich pracodawców.

Czy warto obejrzeć Parasite, które możesz obejrzeć w opcji online z polskim lektorem?

Obraz Parasite został bardzo pozytywnie przyjęty przez krytyków. Jego oceny są bardzo wysokie tak jak filmu Skazani na Shawshank online, dlatego odpowiedź na pytanie, czy warto go obejrzeć, wydaje się bardzo prosta. Tym bardziej, że Parasite lektor pl jest dostępny za darmo i możesz włączyć go, kiedy tylko chcesz. Oczywiście, jest to film, który wymaga myślenia. Nie można podejść do niego jak do lekkiej komedyjki, która jest lekka i humorystyczna, ponieważ im dalej w las, tym więcej widz musi się zastanawiać.

Parasite online pl

Bez wątpienia warto obejrzeć Parasite, szczególnie, że teraz można zrobić to na każdym urządzeniu i bez płacenia. Parasite za darmo to coś, na co czekało wielu kinomaniaków i ludzi ciekawych najnowszego dzieła Bonga. Jeśli więc masz 2 godziny wolnego czasu i ochotę na podróż do Azji, po prostu usiądź wygodnie i wciśnij “play”.

Dlaczego Parasite jest dostępny do obejrzenia za darmo?

Dostęp do filmu, który chcesz obejrzeć, to fajna sprawa. Szczególnie, jeśli możesz włączyć go online i na urządzeniu, które najbardziej lubisz. Każdy z nas powinien mieć opcję obcowania z kinem, dlatego też Parasite jest dostępny online w całości i za darmo. Nie ma nic lepszego, niż oglądanie filmów w domowym zaciszu, siedząc na własnej kanapie lub fotelu. Żadnych kinowych komentarzy i chrupiącego popcornu innych widzów, po prostu czysta przyjemność, na którą zasługuje każdy z nas.

Jeśli więc chcesz poczuć się lepiej i wygodniej niż w kinie, wybierz Parasite online i skorzystaj z dostępu do jednego z najlepszych filmów ostatnich lat! Parasite za darmo może być twoją opcją na spędzenie wolnego czasu i nadrobienie kinowych zaległości. Warto znać Oscarowych zwycięzców, dlatego opcja na Parasite z lektorem pl jest tak popularna wśród widzów. Tym bardziej, że wystarczy tylko kilka kliknięć, by zacząć oglądać najnowsze dzieło Bonga!

Komentarze (36)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (26)