what going on?
380 Wyświetlenia
Nowi mutanciOglądaj online

Nowi mutanci

Aug. 26, 2020 98 Min.
Twoja ocena: 0
5.5 2 Ocen

Zwiastun

Reżyser

Josh Boone
Reżyser

Obsada

Anya Taylor-Joy isIllyana Rasputin / Magik
Illyana Rasputin / Magik
Maisie Williams isRahne Sinclair / Wolfsbane
Rahne Sinclair / Wolfsbane
Charlie Heaton isSamuel Guthrie / Cannonball
Samuel Guthrie / Cannonball
Blu Hunt isDanielle Moonstar / Mirage
Danielle Moonstar / Mirage
Henry Zaga isRoberto da Costa / Sunspot
Roberto da Costa / Sunspot
Alice Braga isDr. Cecilia Reyes
Dr. Cecilia Reyes
Happy Anderson isReverend Craig
Reverend Craig
Thomas Kee isThomas Guthrie
Thomas Guthrie
Mickey Gilmore isCoal Miner
Coal Miner

Opis

Nowi Mutanci są teraz dostępni za darmo w opcji online

Cały film Nowi Mutanci jest dostępny online w polskiej wersji językowej. Masz ochotę przenieść się do tego universum? Nie czekaj ani chwili dłużej! Już teraz możesz obejrzeć całą produkcję na takim ekranie, na jakim chcesz i zrobić to absolutnie za darmo!

Nowi Mutanci to tytuł, który do tej pory kojarzył się głównie z komiksem. Jak to jednak bywa, przeniesiono go na ekran i jak do tej pory twierdzi się, że ma to być ostatnia odsłona filmowej serii X-Men. Fabuła filmu opowiada o grupie młodych mutantów przetrzymywanych w tajnym obiekcie.

Kto jest kim w Nowych Mutantach z 2020 roku? Celem głównych bohaterów jest zrozumienie ich supermocy i ucieczka z miejsca, w którym znajdują się wbrew swojej woli.
Najważniejsze postacie filmu to:- Rahne Sinclair (Wolfsbane) – mutantka, która może zamieniać się w wilka i która ma problem ze swoją mocą ze względu na swoje przekonania religijne
Illyana Rasputin (Magik) – siostra Colossusa obdarzona magicznymi mocami
– Sam Guthrie (Cannonball) – może wzbijać się w powietrze
– Danielle Moonstar (Mirage) – potrafi tworzyć iluzje w oparciu o lęki i pragnienia innych ludzi
– Roberto da Costa (Sunspot) – brazylijski mutant, który potrafi manipulować energią słoneczną.

Ich mentorką jest Cecilia Reyes – lekarz, która może generować wokół siebie pola ochronne.

Początki grupy młodych mutantów sięgają lat osiemdziesiątych, kiedy to wydano komiks pod tym samym tytułem. Bohaterowie byli głównymi postaciami trzech kolejnych serii, będących spin-offami serii X-Men, a ich własny tytuł był wydawany aż do 1991 roku. W 2003 pojawiła się nowa seria z innymi nastoletnimi bohaterami i założeniami fabularnymi, które różniły się od pierwowzoru. A teraz, w 2020, pora na film. Nowi Mutanci lektor pl to coś, co powinno cię zainteresować, jeśli pasjonujesz się losami postaci związanych z X-Menami.

Czy Nowi Mutanci online to opcja dla ciebie?

Fani Marvela czekali bardzo długo na premierę Nowych Mutantów, ponieważ ta była przekładana między innymi z powodu pandemii. Na szczęście film jest już dostępny i można oglądać go nawet w swoim domowym zaciszu.

Nowi Mutanci Cały film

Czy jest to dobry tytuł tak jak Avengers: Wojna bez granic? Nowi Mutanci to bardzo dopracowany film. Nie tylko zrealizowany z odpowiednim rozmachem, lecz także z obsadą, która naprawdę potrafiła oddać ducha postaci.

Droga do Nowych Mutantów nie była jednak usłana różami. I wcale nie chodzi tu tylko o przekładanie premiery z powodu COVID-19. Umowa na produkcję filmu była sfinalizowana już w 2015 i to wtedy rozpoczęto pierwsze prace nad scenariuszem. W maju 2016 r. Kinberg potwierdził, że scenariusz zawiera Profesora X i wyraził nadzieję na rozpoczęcie zdjęć na początku 2017 roku. Niestety, mimo dobrych chęci twórców i producentów, nie tak łatwo było przystąpić do realizacji projektu. Wyrzucono ze scenariusza część bohaterów (taki los spotkał na przykład właśnie Profesora X) i wciąż pracowano nad znalezieniem rdzennych aktorów do obsady pasującej do etniczności młodych mutantów.

W trakcie procesu tworzenia filmu scenariusz ewoluował też z pełnoprawnego horroru, jakim miał być tytuł do lżejszej wersji bez nadmiaru krwi i przerażających scen. I to właśnie w tej formie Nowi Mutanci są dostępni do obejrzenia online.

Co sprawia, że Nowi Mutanci są warci twojego czasu?

Nowi Mutanci online to opcja, która na pewno cię zainteresuje. Ale co tak właściwie sprawia, że powinieneś obejrzeć ten film?

Wizje filmu różniły się między producentami i załogą kreatywną, lecz po entuzjastycznym przyjęciu pierwszego zwiastuna postanowiono utrzymać mroczny klimat produkcji i dokręcić kilka scen. To opóźniło nieco pracę. W styczniu 2018 roku data premiery filmu została przesunięta na 22 lutego 2019 roku, dzięki czemu pozwoliło to uniknąć kolizji Nowych Mutantów i drugiej części Deadpoola. Spekulowano o nowych postaciach i całych dokręcanych scenach, w związku z czym zaplanowano całą nową serię zdjęć. Skończyło się na tym, że praktycznie połowa filmu miała zostać przekręcona.

Nowi Mutanci online

Nie popędzano jednak ekipy, bo chciano uniknąć sytuacji, kiedy dokrętki powodują, że dany tytuł staje się klapą. Czy się to udało? Zanim zabrano się za nowe zdjęcia, Disney przejął Foxa, a The Hollywood Reporter ujawnił, że planowane ponowne sesje nadal się nie odbyły. Miesiąc później na CinemaCon 2019, Disney potwierdził, że film jest nadal planowany, ale wskazał, że jego data premiery może zostać dostosowana do planów firmy, aby lepiej pasowała do istniejącego harmonogramu Disneya. Tymczasem scenarzyści mieli dużo czasu, dlatego wciąż poprawiali i zmieniali scenariusz.

7 marca 2020 roku Boone potwierdził, że film jest kompletny, a nowe sceny jednak nie zostały dodane. Zostało jeszcze tylko dokończyć montaż i efekty specjalne. Zrezygnowano także z wykorzystania tego czasu do ponownego nagrania scen, ponieważ uznano, że obsada zbytnio się postarzała.

Jakby tego było mało, do opóźnienia ostatecznej premiery tym razem przyczyniła się pandemia. Na szczęście mimo tych wszystkich perturbacji efekt końcowy jest niesamowity i naprawdę warto zobaczyć film Nowi Mutanci za darmo. Tytuł jest wart twojej uwagi nie tylko dlatego, że możesz lubić to uniwersum lub znać bohaterów z komiksów. To po prostu opowieść, która sama w sobie jest interesująca i którą mogą zrozumieć także ci, którzy z X-Menami nie mają zbyt dużo do czynienia.

Nie pożałujesz swojego seansu online i czasu spędzonego wśród Nowych Mutantów

Nowi Mutanci lektor online jest opcją dostępną dla widzów 24 godziny na dobę. Wszystko chodzi płynne i jest dostępne na różne ekrany, dlatego wystarczy, że zarezerwujesz sobie półtorej godziny na seans.

Cały film będzie trzymał cię w napięciu przez 90 minut, dlatego przygotuj się na wielkie emocje. Opcja Nowi Mutanci film online to coś, co koniecznie musisz sprawdzić! Nie czekaj więc dłużej, tylko rozpocznij oglądanie!

Komentarze (36)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (26)