what going on?
1K Wyświetlenia
Kogel Mogel 3Oglądaj online

Kogel Mogel 3

Jan. 25, 2019 100 Min.
Twoja ocena: 0
7 3 Ocen

Zwiastun

Reżyser

Obsada

Grażyna Błęcka-Kolska isKatarzyna Zawada
Katarzyna Zawada
Ewa Kasprzyk isBarbara Wolańska
Barbara Wolańska
Zdzisław Wardejn isProfesor Marian Wolański
Profesor Marian Wolański
Aleksandra Hamkało isAgnieszka Wolańska
Agnieszka Wolańska
Nikodem Rozbicki isMarcin Zawada
Marcin Zawada
Maciej Zakościelny isPiotr Wolański
Piotr Wolański
Katarzyna Skrzynecka isMarlena Wolańska
Marlena Wolańska

Opis

Film Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 jest już dostępny online dla każdego!

O istnieniu niektórych filmów zapominamy zaraz po ich obejrzeniu, a niektóre produkcje pozostają w naszej pamięci na lata. Jedynym z takich tytułów jest Kogel Mogel. Czy tym razem cały film Kogel Mogel 3 okaże się równie świetną produkcją dostępną online, która złapie za serca Polaków? A może to kolejna słaba produkcja, tak jak Zenek online?

Tym razem postanowiłem wybrać się do kina na cały film Kogel Mogel 3. Zanim przejdę do opisu filmu, to zaznaczę na wstępie, że jeżeli nie oczekujesz dobrego filmu, tylko sentymentalnego powrotu do przeszłości, to obejrzyj cały film i baw się dobrze!

Poprzednie części, czyli „Kogel Mogel” oraz „Galimatias, czyli kogel-mogel II” trzymają się całkiem nieźle, oglądając je z perspektywy czasu. Oczywiście te produkcje dziś są już mocno archaiczne, szczególnie jeśli chodzi o portretowanie relacji rodzinnych, które dziś byłby dość kontrowersyjne. Produkcje z lat osiemdziesiątych do dziś są kultowe w pewnym kręgach, a niektóre dialogi wręcz przeszły do życia codziennego Polaków. Z tego względu wiele osób miało dość spore wymagania co do kontynuacji tej serii. Czy jednak ta kontynuacja naprawdę była potrzebna?

Kogel Mogel 3 online czeka na każdego, kto ma ochotę ją obejrzeć online!

Zacznijmy od fabuły omawianego filmu, którą można byłoby streścić w całości na postawie samego zwiastuna. W filmie Kogel Mogel 3 online zobaczymy postać Marcina (Nikodem Rozbicki), który jest synem głównej bohaterki Katarzyny. Produkcja rozpoczyna się od powrotu młodego mężczyzny z Holandii. Marcin ma zamiar skorzystać z budynku gospodarczego, który stoi na posiadłości rodzinnej. Ma zamiar nieco zmodyfikować pomieszczenie i zacząć w nim uprawiać Marihuanę.

Miszmasz czyli kogel mogel 3 online za darmo

Syn Kasi przychodzi do babci i pyta o to, czy może skorzystać z wolnego budynku. Babcia wyraża zgodę mimo tego, że wnuk nie mówi o tym, co chciałby tam zrobić. Korzystając z okazji, Marcin pożycza od niej pieniądze. Niestety scenariusz filmu nie uzasadnia, skąd bohater ma świadomość, że jego babcia dysponuje takimi pieniędzmi. Dość dziwnym zbiegiem okoliczności jest fakt, że oszczędności życia babci wynoszą dokładnie tyle, ile Marcin potrzebuje. Aby cała inwestycja nie rzucała się w oczy, bohater postanawia w tym miejscu otworzyć dyskotekę utrzymaną w klimatach disco polo.

W międzyczasie w filmie Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 online za darmo mamy drugi wątek, który dotyczy Agnieszki – córki Wolańskich, w której rolę wcieliła się Agnieszka Hamkało. Pewnej rzeczy tutaj kompletnie nie rozumiem. W rzeczywistości jest to bardzo ładna aktorka, a w filmie odgrywa rolę niezbyt urodziwej kobiety.

Kogel Mogel 3 był najczęściej oglądanym filmem online w 2019 roku

Wolański pewnego dnia wraca do domu pijany i widać, że nie jest zadowolony ze swojego małżeństwa. Po kłótni ze swoją żoną stwierdza, że on już tam nie będzie mieszkał i postanawia się wyprowadzić ze swoją córką. Bohaterowie nie mają żadnego planu, nie wiedzą, gdzie będą nocowali ani z nikim się nie skontaktowali.

kogel mogel 3 online

W międzyczasie Agnieszka sprawdza, kim była Kasia i dowiaduje się, że Kasia jest dyrektorką szkoły w Brzózkach. Najpierw bohaterowie przyjeżdżają do Piotrusia. W jego rolę wcielił się Maciej Zakościelny. Sama obecność Piotrka bywa momentami zabawna ze względu na jego styl i na to, że nie traktuje się poważnie. Tutaj trzeba przyznać, że Zakościelny wypadł naprawdę dobrze. Piotrek mieszka ze swoją małżonką, w której rolę wcieliła się Katarzyna Skrzynecka.

W filmie Kogel Mogel 3 zalukaj kobieta jest zdystansowana i bardzo przerysowana. Praktycznie każdy mężczyzna, który pojawia się na planie, jest życiowym niedojdą lub nie radzi sobie z jakąś konkretną rzeczą. Dzieje się tak, dopóki w ich życiu nie pojawi się kobieta, która to wszystko naprawa i się nimi zaopiekuje. Z drugiej strony każda kobieta w tym filmie jest nieszczęśliwa, dopóki nie znajdzie sobie faceta niedojdy, którym będzie mogła się zaopiekować. I tak w skrócie wygląda sens ich życia. Dokładnie w taki sposób kończą się wszystkie wątki w filmie Kogel Mogel 3 zalukaj.

Gdzie obejrzeć film Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 online za darmo?

Główny bohater filmu Kogel Mogel 3 w wersji online za darmo w pewnym momencie postanawia za wizerunkiem matki boskiej schować woreczek z Marihuaną. Całą sytuację obserwują sąsiedzi (Goździkowie) przez okno. Małżeństwo postanawia odsypać trochę suszu i wspólnie palą skręta.

kogel mogel 3 zalukaj

Z tej sytuacji został stworzony dowcip na dosłownie 1/3 całej produkcji. Po zapaleniu skręta Goździkowie niszczą krasnale sąsiadów, obrzucają dom starosty pomidorami, a następnie rozwalają radiowóz. Według twórców filmu właśnie takie skutki ma palenie marihuany. Co jeszcze ciekawsze, sąsiedzi głównych bohaterów nie ponoszą żadnych konsekwencji swoich działań.

Największym problemem Kogel Mogel 3 zalukaj jest scenariusz, który jest poszatkowany, niekonsekwentny i mało zabawny. Oczywiście występują również elementy, które mogą się podobać. Realizacja kilku scen stoi na przyzwoitym poziomie a muzyka jest całkiem dobrze dobrana. Jeśli nie oczekujecie poczucia humoru na wysokim poziomie i wystarczą wam takie skeczowe żarty, które dotyczą rodziny, którą już znacie, to film może się wam nawet spodobać.