what going on?
1K Wyświetlenia
MaydayOglądaj online

Mayday

Mam jeden problem... dwie żony! Jan. 10, 2020 113 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 Ocena

Zwiastun

Opis

Film Mayday jest już dostępny online dla każdego!

Polskie komedie są owiane złą sławą, ale nie należy z tego powodu przekreślać każdego filmu z tego gatunku. Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że film Mayday dostępny online, to jedna z najlepszych polskim komedii ostatnich czasów. Za reżyserię tej komedii odpowiadają osoby, które stworzyły m.in film Planeta Singli 2.

Mayday online

Główna oś fabularna filmu Mayday online została oparta na sztuce z teatru, która zdobyła wiele serc. Sam fakt, że film został oparty na scenariuszu wyjętym wprost z teatru powinien jasno dać widzom do zrozumienia, że cały film Mayday jest naprawdę dobry. To właśnie z tego powodu uważam, że to może być najśmieszniejsza komedia w roku 2020. Z drugiej strony może być ciężko pobić inne produkcje, które miały swoje premiery w 2020 roku. Mam tu na myśli przede wszystkim film Tajemniczy Ogród 2020 oraz Wierzę w Ciebie.

Mimo to uważam, że faktycznie może to być jedna z lepszych komedii, które kiedykolwiek powstały w Polsce. Od czasu klasycznych polskich komedii, takich jak “Poranek Kojota” czy “Chłopaki nie płaczą” naprawdę ciężko było o dobrą komedię.

Jak obejrzeć film Mayday online?

Mayday online porusza historię kierowcy taksówki, który gra na dwa fronty w swoim życiu prywatnym. Mam na myśli fakt, że główny bohater jest w związku z dwoma kobietami jednocześnie. Na jego nieszczęście po wypadku tajemnica wychodzi na światło dzienne. Życie mężczyzny zmienia się o 180 stopni. W końcu posiadanie dwóch żon nie jest legalne. Jakim cudem udało się oszukać system oraz dwie kobiety dla Janka?

Mayday cały film online

Mężczyzna jest mężem Barbary (Anna Dereszowska). Małżeństwo mieszka wspólnie w Warszawie. Jednocześnie główny bohater jest w związku z Marysią (Weronika Książkiewicz). To właśnie z nią mieszka w pięknym domu na obrzeżach Warszawy. Przede wszystkim trzeba przyznać, że Janek bardzo sprytnie utrzymuje związek z dwoma kobietami. Oczywiście tajemnicy nie da się ukrywać w nieskończoność – prawda zawsze wyjdzie na jaw.

Cały film Mayday to najczęściej wybierana polska komedia w 2019 roku!

Ryzyko tego, że ktoś z bliskich dowie się o podwójnym życiu Janka drastycznie rośnie. A dla tego faceta zaczyna brakować wymówek i kłamstw, których mógłby użyć, aby zamaskować prawdę. Dlatego w tej dramatycznej sytuacji dla głównego bohatera pomaga przyjaciel Stanisław, którego zagrał Adam Woronowicz. Fabuła prezentuje nam mnóstwo wydarzeń podczas których główni bohaterowie popełniają masę błędów.

Mayday cały film online

Moim zdaniem zdecydowanie brakuje lekkości i błyskotliwości literackiemu oryginału. Pierwowzór od ponad 30 lat bił rekordy popularności sztuki teatralnej. Mayday cały film online sporadycznie wywołuje u widza uśmiech ale niestety znacznie częściej lekką irytację. Nie zawsze to, co dobrze wypada na scenie teatralnej sprawdza się również na wielkim kinowym ekranie. Odnoszę wrażenie, że Sam Akina nie wykorzystał w spełni wysokiego potencjału dzieła Raya Cooneya, które przez ponad 30 lat było odgrywane w polskich teatrach.

Janek bierze udział w wypadku samochodowym. Te wydarzenie całkowicie rujnuje dokładnie sprecyzowany plan na życie z dwoma kobietami rozpisany w notatniku. Główny bohater wraz ze Staszkiem podejmuje wszelkie możliwe próby, aby uniknąć zdemaskowania. Z jednej strony Janek na karku ma węszących policjantów a z drugiej gangsterów.

Do czego będą zdolni dwaj mężczyźni, aby ukryć kłamstwa Janka? Jak zakończy się ta historia? Już teraz zobacz cały film Mayday online za darmo i przekonaj się sam!