what going on?
3K Wyświetlenia
Król Lew 2019Oglądaj online

Król Lew 2019

Jul. 12, 2019 118 Min.
Twoja ocena: 10
9.5 19 Ocen

Zwiastun

Reżyser

Jon Favreau
Reżyser

Obsada

Donald Glover isSimba (voice)
Simba (voice)
Beyoncé Knowles isNala (voice)
Nala (voice)
James Earl Jones isMufasa (voice)
Mufasa (voice)
Chiwetel Ejiofor isScar (voice)
Scar (voice)
Alfre Woodard isSarabi (voice)
Sarabi (voice)
John Oliver isZazu (voice)
Zazu (voice)
John Kani isRafiki (voice)
Rafiki (voice)
Seth Rogen isPumbaa (voice)
Pumbaa (voice)
Billy Eichner isTimon (voice)
Timon (voice)
Eric André isAzizi (voice)
Azizi (voice)

Opis

Zobacz film Król lew 2019 online i przekonaj się, czy obecna wersja dorównuje kultowej animacji z 1994 roku

Król lew 2019​ to remake filmu animowanego z 1994 roku, który bez wątpienia można określić mianem kultowego. Tytuł ten wychował wiele pokoleń, a także wycisnął łzy z milionów młodszych i starszych widzów.

Czy nowsza wersja jest tak samo dobra? Sprawdź szczegóły i obejrzyj ​Król lew 2019 cały film po polsku​!

Czy Król lew 2019 korzysta z tej samej fabuły, co jego starsza wersja?

Jeśli chodzi o fabułę, nowy Król lew jest osadzony fabularnie na wersji z 1994 roku. Każdy, kto oglądał pierwotną animację, bez trudu rozpozna postaci i ciąg przyczynowo – skutkowy akcji. Podobnie jak w pierwowzorze, głównym bohaterem jest Simba, lwiątko które jest prawowitym następcą tronu. Narodziny Simby nie są jednak szczęśliwe dla wszystkich mieszkańców sawanny – jednym z bohaterów niezadowolonym z pojawienia się Simby jest bowiem jego wuj, Skaza – dotąd następca tronu. Król Lew 2019 cały film

Spisek Skazy oraz jego zdrada doprowadzają do tragedii. Nieuczciwy brat zostaje władcą, lecz udający się na wygnanie Simba jeszcze nie powiedział ostatniego słowa…

Król lew 2019 to wciąż opowieść o dorastaniu, a nawet o bolesnym pożegnaniu z dzieciństwem, a także o sprawiedliwości i mierzeniu się z dziedzictwem przodków.

Czy warto go obejrzeć? Oczywiście! Lecz nie tylko dlatego, że wiernie odwzorowuje kultowy pierwowzór.

Bajkowo – realistyczny świat Króla lwa to prawdziwa uczta dla oka

Król lew powrócił na ekrany w nowej wersji po 25 latach. Autorem scenariusza jest Jeff Nathanson, który zrobił wszystko, by uczynić Króla lwa prawdziwym arcydziełem.

Cyfrowe zwierzęta oraz świat flory wyglądają na ekranie niczym żywe. Choćby dla samej techniki wykonania warto spojrzeć na ten film. Ale wyczarowany świat to przecież nie wszystko, o czym wiedzą doskonale starzy i nowi fani tego tytułu. Tym bardziej, że ​Król lew 2019 cały film ​jest teraz dostępny dla każdego, tak jak Tajemniczy Ogród 2020. Król Lew 2019 online

Król lew 2019 ​to jednak nie tylko technologia, to ponownie muzyka wspaniałego Hansa Zimmera oraz bohaterowie, których tak bardzo kochamy! Jak zatem brzmią Timon, Pumba i reszta w naszej wersji językowej? Opisując Króla lwa 2019 a także jego polski dubbing nie możemy nie wspomnieć, że bohaterowie mówią teraz innymi głosami. Warto kochać starą wersję oraz poprzednich dubbingujących, jednak nowa ekipa także sprawdza się doskonale, podkładając głosy bohaterom.

Dlaczego warto obejrzeć nową wersję Króla lwa?

Nowy Król lew, a szczególnie ​Król lew 2019 polski dubbing ​to obowiązkowa pozycja dla każdego, kto kocha Disney’a i kto nie boi się wzruszać. Jak spędzić czas z dzieckiem nie wychodząc z domu? Jak pokazać, że jest się romantycznym? ​Król lew 2019 online​ to najlepsza odpowiedź!

Film ten usatysfakcjonuje zarówno młodszych i starszych widzów. Dzieci mogą wyciągnąć z niego sporo nauki, a dorośli zobaczyć, że uniwersalne wartości mogą być przedstawiane nie tylko w klasykach kina, lecz także w animacjach dla dzieci.

Król Lew 2019 polski dubbing Król lew 2019 to popis najnowszej technologii i hołd dla pierwowzoru, lecz także tytuł, który musi znać każdy z nas. Kto widział starą wersję – będzie mógł ją porównać z nową odsłoną, a jeżeli są na świecie ludzie, którzy z jakichś powodów nie obejrzeli jeszcze Króla lwa z 1994 roku – wersja z 2019 jest doskonałym rozpoczęciem przygody z tym niezwykłym universum.

Nowa odsłona klasyka jakim jest Król lew to wersja kompletna, która zachwyci każdego – tym, co już doskonale znamy z pierwowzoru, lecz także nowym dubbingiem i precyzyjną technologią wykorzystaną do ukazania świata.

Król lew 2019 to 118 minut doskonałej zabawy i wzruszeń

Nowa wersja Króla lwa zachwyca niesamowitą, niemal filmową choreografią, stworzoną dzięki zdobyczom najnowszej techniki. Także piosenki nakręcone są z niezwykłym rozmachem, który graniczy wręcz z przepychem. Dzięki temu tak łatwo zanurzyć się w tym świecie i zakochać w klimacie afrykańskiej sawanny. Zdjęcia są momentami tak realistyczne, że wręcz można nabrać się na to, że ogląda się prawdziwy film przyrodniczy. Czy to dobrze, czy źle? Najlepiej ocenić samemu, jednak bez wątpienia Król lew 2019 może być nazwany filmem monumentalnym.

Król lew 2019 ​​oferuje 118 minut doskonałej zabawy i wzruszeń. Podążając za fabułą, którą dodatkowo podbija muzyka Hansa Zimmera, widz zanurza się w każdą scenę i śledzi ją z zapartym tchem – nawet jeśli do tej pory oglądał już “starego” Króla lwa kilka razy. Król Lew 2019 zalukaj

Czy – jak mówi stare przysłowie – najbardziej lubimy te piosenki, które już znamy? W przypadku Króla lwa 2019 na pewno część ogromnego zainteresowania nim wynika z tego, że kilka pokoleń wychowało się na jego poprzedniej wersji. Animacja z 1994 roku jest kultowa, ale Król lew 2019 także ma zadatki na stanie się ikonicznym. Jest doskonałym miksem wspaniałej fabuły, którą pokocha każdy z widzów oraz technologii, która czyni opowiadaną historię jeszcze bardziej realistyczną. Czy warto poświęcić niemal 2 godziny i obejrzeć nową wersję tej kultowej animacji? Oczywiście, że tak! Używając ​Król lew 2019 zalukaj ​masz możliwość zapoznać się na nowo z historią, którą być może już doskonale znasz, ale która w dalszym ciągu może zrobić na tobie wrażenie. Poświęć 118 minut i zanurz się we wspomnieniach bajki z dzieciństwa przedstawionej w zupełnie nowej odsłonie!

Król lew 2019 to opcja dla całej rodziny – zarówno młodsi jak i starsi widzowie znajdą w nim coś dla siebie. Warto czasem wrócić do tego, co kochamy, a że możemy to zrobić jeszcze z dodatkowym bonusem, jakim jest odświeżenie całego tytułu – tym lepiej. Król lew uczy nas, że cykl życia zatacza koło. Dla tego klasyka pełnym obrotem została jego odświeżona wersja, przygotowana 25 lat po premierze pierwowzoru.

(9) komentarze

 • Andrzej 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Wspomnienia wracają 🙂 Polecam

 • Monika 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Świetny remake 🙂

 • Kasia 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Aż się popłakałam, cudowny film

 • Katarzyna 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Polecam, warto zobaczyć

 • Ania 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Cudowna bajka

 • Mirek 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Realizacja tego filmu jest naprawdę kozacka

 • Dominika 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Film taki sam jak oryginał poza wyglądem oczywiście

 • anonim 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Warto zobaczyć 🙂

 • anonim 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Polecam

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website