what going on?
1K Wyświetlenia
Jumanji: Następny poziomOglądaj online

Jumanji: Następny poziom

Dec. 04, 2019 123 Min.
Twoja ocena: 0
7.8 5 Ocen

Zwiastun

Reżyser

Jake Kasdan
Reżyser

Obsada

Dwayne Johnson isDr. Smolder Bravestone
Dr. Smolder Bravestone
Jack Black isProfessor Sheldon '
Professor Sheldon '
Kevin Hart isFranklin '
Franklin '
Karen Gillan isRuby Roundhouse
Ruby Roundhouse
Nick Jonas isJefferson '
Jefferson '
Rhys Darby isNigel Billingsley
Nigel Billingsley
Alex Wolff isSpencer Gilpin
Spencer Gilpin

Opis

Jumanji: Następny poziom to rewelacyjny film dostępny online!

Jumanji Następny poziom online

Jumanji: Następny poziom cały film online to naprawdę świetna komedia dostępna na vodfilmy! W ubiegłym roku polski dystrybutor filmu Jumanji uznał, że nie ukaże prawdziwych głosów Dwayna Johnsona i Kevina Harta i mogliśmy usłyszeć tylko dubbing. Na szczęście w tym roku dostaliśmy Dwayna The Rock Johnsona, Danny’ego Glovera, Jacka Blacka i Danny’ego DeVito. Śmiało mogę powiedzieć, że mamy tu do czynienia z jedną z najlepszych komedii, jeśli chodzi o czystą zabawę i ilość śmiechu podczas seansu.

Pierwsza część filmu Jumanji naprawdę mi się podobała ze względu na to, że umieszczono tam naprawdę wiele ciekawych pomysłów. Tutaj mamy do czynienia z zabawą strukturą gry ale najlepszym pomysłem było wzięcie dwóch przodowników komedii – Dwayna Johnsona (znanego m.in z filmu Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw) oraz Kevina Harta i zmuszenie ich, żeby jednak nie do końca byli sobą. Chociaż Kevin Hart w większości był tutaj sobą. Na szczęście The Rock odgrywał rolę nieśmiałego chłopaka, który nie do końca wie, jak się zachować. To po prostu było cudowne! Jack Black to jest facet, który nie boi się odgrywania dziwnych ról. Beverly jako dziewczyna był zdecydowanie najlepszy. Szczerze mówiąc to on dawał na ekranie najwięcej tej czystej radości.

Jumanji: Następny poziom – wybrać wersję z dubbingiem czy lektorem?

Druga część filmu Jumanji: Następny poziom cały film online ruszyła do produkcji bardzo szybko najprawdopodobniej ze względów finansowych. Szczerze mówiąc to na pierwszej części zarobili miliardy dolarów. Z tego powodu niektórzy mieli obawy, że film zostanie zrobiony w pośpiechu. Teoretycznie moglibyśmy dostać to samo, tylko z nowymi poziomami i przeciwnikami. Na szczęście producent wpadł na genialny pomysł. Wzięli to, co najlepsze z tego filmu czyli bawienie się osobowością aktorów. Dodali przecudownego Danny’ego DeVito oraz Danny’ego Glovera i zmusili głównych aktorów do udawania na przykład kobiet.

Jack Black tak naprawdę bawi się świetnie i on tu błyszczy. To jest pierwszy film, w którym gra Kevin Hart, a ja mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że jest najlepszym aktorem w tym filmie. To nie te czasy, gdy Kevin mógł nam przypominać małego psa rasy chihuahua. Tutaj Kevin Hart udawał Danny’ego Glovera. Mówił powoli, zastanawiał się, co ma do powiedzenia oraz dużo analizował. Moim zdaniem świetnie upodobnił się do Danny’ego Glovera. Było naprawdę dużo czystego humoru!

50-letni Dwayne The Rock Johnson pomimo swego wieku dostarcza nam naprawdę wiele zabawy i czystego humoru. Do dziś trudno mi uwierzyć, że to jest ten sam człowiek, który w pierwszych filmach miał tylko jedną rolę i jedną minę. W tej produkcji rozrósł się i stał się kompetentnym aktorem dlatego też proszę o zdjęcie czapek z głów!

Trudno jednoznacznie stwierdzić, bo ten film daje naprawdę dużo czystej radości oraz scen z przepełnioną miłością. Mogę jedynie stwierdzić, że daje tyle samo rozrywki, co część pierwsza. W każdej scenie praktycznie widać, jak aktorzy świetnie się bawią grając swoje role. Na koniec dostaliśmy naprawdę świetny żart. Dany de vito, gdzie jest stary itd. udaje Dwayna Johnsona. Przyznaje się, śmiałem się przez cały film! Bardzo dużo było takich śmiechów, które zdarzały się w różnych momentach.

Jumanji: Następny poziom
Jumanji: Następny poziom
Jumanji: Następny poziom
Jumanji: Następny poziom
Jumanji: Następny poziom
Jumanji: Następny poziom
Jumanji: Następny poziom
Jumanji: Następny poziom
Jumanji: Następny poziom
Tytuł oryginalny Jumanji: The Next Level
Komentarze (36)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (26)