what going on?
1K Wyświetlenia
JokerOglądaj online

Joker

Zawsze nadrabiaj miną. Oct. 02, 2019 122 Min.
Twoja ocena: 0
9.5 2 Ocen

Zwiastun

Reżyser

Obsada

Joaquin Phoenix isArthur Fleck / Joker
Arthur Fleck / Joker
Robert De Niro isMurray Franklin
Murray Franklin
Zazie Beetz isSophie Dumond
Sophie Dumond
Frances Conroy isPenny Fleck
Penny Fleck
Brett Cullen isThomas Wayne
Thomas Wayne
Shea Whigham isDetective Burke
Detective Burke
Bill Camp isDetective Garrity
Detective Garrity
Josh Pais isHoyt Vaughn
Hoyt Vaughn

Opis

Joker z 2019 roku jest dostępny do obejrzenia za darmo

Joker to jeden z głośniejszych filmów 2019 roku, który jest thrillerem psychologicznym wyreżyserowanym przez Todda Philipsa. Jesteś gotowy na to, aby go obejrzeć? Już teraz jest dostępny za darmo dla każdego! Wybierz więc Joker lektor pl i pozwól sobie na seans dzięki https://vodfilmy.pl!

Postać Jokera, wykreowana brawurowo przez Joaquina Phoenixa, została oparta na DC Comics. Historia dostarcza możliwego pochodzenia i genezy tego antybohatera. Akcja filmu rozgrywa się w 1981 roku i opowiada historię Arthura Flecka, nieudanego komika stand-upera oraz jego drogę do szaleństwa i nihilizmu. Wizja Jokera jest jednak zainspirowana nie tylko DC Comics, ale także studiami postaci z lat siedemdziesiątych i filmami Martina Scorsese.

Joker online

Film Joker miał premierę na 76. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji 31 sierpnia 2019 roku, gdzie zdobył Złotego Lwa i bardzo szybko spolaryzował krytyków oraz ludzi związanych z branżą. Aktorstwo Phoenixa, soundtrack i aspekty techniczne filmu były bardzo mocno chwalone, film jest jednak na tyle mroczny i niepokojący, że wywołał obawy związane z inspirowaniem ludzi do przemocy. Jak jednak wiadomo, kontrowersja sprzedaje się bardzo dobrze, więc ludzie dosłownie walili do kin drzwiami i oknami, co przełożyło się na jego olbrzymi sukces kasowy. Joker zarobił bowiem ponad miliard dolarów, stając się szóstym najbardziej dochodowym tytułem 2019 roku.

Kontrowersje nie przeszkodziły mu również w otrzymaniu aż 11 nominacji do Oscarów, w tym dla najlepszego filmu i najlepszego reżysera. Joker zdobył jednak tylko 2 statuetki: nagrodę dla najlepszego aktora dla Joaquina Phoenixa i najlepszą muzykę oryginalną dla Hildura Guðnadóttir. Oboje wygrali także Złote Globy i BAFTĘ.

Joker za darmo oraz w polskiej wersji językowej jest dostępny dla wszystkich widzów, którzy chcą zmierzyć się z tym mrocznym dziełem. Czy masz na tyle mocne nerwy, by go obejrzeć?

Co zobaczysz na ekranie, gdy włączysz Jokera online?

Gotham, miasto aspirującego komika Arthura Flecka, to miejsce charakteryzujące się przestępczością i bezrobociem. Sam mężczyzna to także mroczna postać, cierpiąca na niepokojące zaburzenia.

Joker 2019 cały film

Po napaści, której ofiarą zostaje, Arthur zaczyna nosić ze sobą broń, co w rezultacie doprowadza do jego zwolnienia. W metrze, wciąż w swoim makijażu klauna, mężczyzna zostaje zaczepiony przez trzech pijanych biznesmenów z Wayne Enterprises; strzela do dwóch w samoobronie i zabija trzeciego. W Gotham wybuchają zamieszki, a protestujący przywdziewają maski klaunów. Tymczasem cięcia funduszy zamykają program pomocy społecznej, z którego korzysta Joker, pozostawiając go bez dostępu do leków.

Arthur bez wsparcia farmakologicznego coraz bardziej oddala się od rzeczywistości, ma trudności z przedstawianiem swoich skeczy, przez co staje się coraz większym obiektem drwin. Ilu ludzi uda mu się zabić, zanim ktoś go powstrzyma? Jak jego historia splata się z rodziną Wayne’ów? Obejrzyj film Joker online i przekonaj się o tym!

Czy masz na tyle mocne nerwy, by obejrzeć Jokera z lektorem pl w całości?

Joker to jednocześnie studium obłędu oraz niepokojący portret miasta-molochu pogrążającego się w chaosie. Nie jest dziełem łatwym w odbiorze, dlatego wiele seansów było pełnych ludzi wychodzących z kina. Od samego początku twórcy dają do zrozumienia, że umysł Arthura bezustannie chybocze się na linie zawieszonej nad przepaścią. A Phoenix jest w swojej roli tak przekonujący, że niektórzy nie są w stanie przyjąć całej porcji jego szaleństwa na raz. Ty już na starcie jesteś w dużo lepszej sytuacji, bo możesz użyć opcji Joker film online, jeśli tylko będziesz miał na to ochotę, co pokazuje, że seans z domu może być nawet lepszy niż wyprawa do kina.

Brawurowa kreacja głównego bohatera to jednak nie jedyny atut filmu – również muzyka i scenografia potęgują efekt mroku i brutalności. A jeśli jeszcze lubisz filmy Martina Scorsese… To na pewno docenisz odniesienia do jego wczesnych dzieł, a także drugoplanową rolę Roberta DeNiro (znanego z filmu Irlandczyk).

Czy zatem warto obejrzeć cały film Joker?

Reżyser Jokera to twórca, którego do tej pory nie traktowano zbyt poważnie. Nagrał między innymi Kac Vegas, a to niekoniecznie przysporzyło mu uznania w branży. Todd Phillips miał jednak wizję i to się opłaciło – nie tylko ze względu na ogromne zyski, jakie Joker przyniósł swoim twórcom.

Joker Lektor PL

Oglądając Jokera (a teraz cały film jest dostępny online!), już od początku wiemy, że tytuł ten nie może mieć happy endu. Czy jednak czyni go to mniej ciekawym obrazem? Absolutnie nie! Joker to jednak film trudny i specyficzny, dlatego trzeba zrobić nieco więcej, niż zazwyczaj, by postarać się go zrozumieć. Inaczej bowiem patrzy się na niego z perspektywy człowieka zdrowego, a inaczej próbując zobaczyć rzeczywistość oczami Arthura.

Joker lektor online jest teraz dostępny dla każdego, a ty masz niepowtarzalną okazję, by poznać tą historię. Czy się na to odważysz?

Obsada aktorska:

 • Joaquin Phoenix,
 • Robert De Niro,
 • Zazie Beetz,
 • Bill Camp,
 • Frances Conroy,
 • Marc Maron,
 • Brett Cullen,
 • Glenn Fleshler,
 • Douglas Hodge,
 • Shea Whigham,
 • Josh Pais i inni.

Cały film Joker może być dostępny dla ciebie online już teraz!

Opcja nazwana Joker cały film to propozycja dla tych, którzy chcą uzyskać do tego obrazu dostęp online. Tylko kilka kliknięć dzieli Cię od rozpoczęcia seansu!

Nie czekaj ani chwili dłużej, jeśli chcesz poznać historię Artura! Włącz już teraz Jokera online i udaj się w podróż, w jaką prawdopodobnie jeszcze nigdy się nie wybrałeś. Przygotuj się na wielkie, choć niekoniecznie przyjemne emocje i zobacz, gdzie może wylądować człowiek, wyrzucony na margines przez społeczeństwo i złamany przez swoje szaleństwo!

Przed tobą dwie godziny psychologicznej karuzeli, pełnej nieoczekiwanych i brutalnych zwrotów akcji. Trzymaj się mocno, bo Joker z pewnością wbije cię w fotel!

Komentarze (36)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (26)