what going on?
836 Wyświetlenia
Jojo RabbitOglądaj online

Jojo Rabbit

Oct. 18, 2019 108 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 Ocena

Zwiastun

Reżyser

Obsada

Scarlett Johansson isRosie Betzler
Rosie Betzler
Taika Waititi isAdolf Hitler
Adolf Hitler
Sam Rockwell isCaptain Klenzendorf
Captain Klenzendorf
Rebel Wilson isFraulein Rahm
Fraulein Rahm
Alfie Allen isSub-Officer Finkel
Sub-Officer Finkel
Stephen Merchant isCaptain Deertz
Captain Deertz

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Jojo Rabbit po polsku?

Jojo Rabbit online opowiada historię wściekłego 10-letniego nazisty. Bohater filmu wbrew swoim skłonnościom zakochuje się w kilkunastoletniej dziewczynie pochodzenia żydowskiego. Nastolatka ukryła swoją rodzicielkę pod schodami w domu. Jojo Rabbit online PL wyreżyserował niejaki Taiki Waititita, a jeśli miałbym określić gatunek to powiedziałbym, że po części jest to dramat a po części komedia. Dla przykładu dość śmiesznym elementem jest sytuacja, w której Jojo przywołuje wyobrażenie Hitlera, jako swojego mentora.

Jojo Rabbit film online

W rzeczywistości Hitler, grany przez reżysera, okazuje się być kompletnym nieudacznikiem a jego rady zawsze są katastrofalne w skutkach. Uśmiech może zagościć na twarzy widza w momencie, gdy naziści wyjaśniali, że Żydzi są potworami z tego powodu, że ich przodkowie kojarzyli się z rybami. Dlatego ciężko jest porównać tę produkcję do innych – to dość specyficzny film ze specyficznym humorem. Mimo wszystko bardziej podoba mi się film Małgosia i Jaś.

Pewien psycholog powiedział, że wymyśleni przyjaciele małych chłopców to często postacie, które są bardziej kompetentne. Tak więc jeśli dziecko boi się pająków to prawdopodobnie jego wyimaginowany przyjaciel nie będzie się ich bał. Tak w skrócie można opisać przypadek Johannesa. Ten chłopiec marzył o silnym koledze, który pozwoli mu na zwiększenie swojej pewności.

Gdzie był kręcony film Jojo Rabbit?

Postać Hitlera jest z jednej strony najbardziej dziwna i sztuczna a z drugiej najbardziej realistyczna w filmie Jojo Rabbit zalukaj. Cały film pokazuje banalne argumenty i zło wywoływane przez Trzecią Rzeszę. Tytułowy bohater Jojo Rabbit online to przeciętny 10-latek. Chłopiec był wychowywany przez samotną matkę. Możliwe, że to przez to miał wiele kompleksów i skrywał swoją wrażliwą stronę pod maską cwaniaka.

Jojo Rabbit zalukaj

Pseudonim Jojo Rabbit cały film otrzymuje od kolegów po odmowie zamordowania zająca. Bohater dorasta w Niemczech w latach czterdziestych. W rzeczywistości jest podatny na faszystowską propagandę. Przez brak ojca chłopiec za idola wybiera sobie wyimaginowanego przyjaciela z charakterystycznym wąsem. Świetna jest również ścieżka dźwiękowa, która zawiera niemieckie przeboje. W pewnym sensie wszystkie utwory komentują wydarzenia, które mają miejsce na ekranie.

Informacje o filmie:

  1. reżyseria – Taika Waititi
  2. scenariusz – Taika Waititi
  3. gatunek – Dramat Komedia Wojenny
  4. produkcja – Czechy Niemcy Nowa Zelandia USA
  5. premiera – 8 września 2019 (świat)

Zwiastun filmu

Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Jojo Rabbit
Tytuł oryginalny Jojo Rabbit
TMDb Rating 8.2 Oceny
Komentarze (36)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (26)