what going on?
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwaOglądaj online

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Jan. 02, 2020 140 Min.
Twoja ocena: 0
10 2 Ocen

Zwiastun

Opis

O kim opowiada film Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa?

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa ukazał się w kinach w styczniu 2020 roku. W główną rolę tytułowego gangstera wcielił się Maciej Kowalczyk. Z pewnością to jego debiut aktorski na dużym ekranie. Co ciekawe w całym filmie pojawiła się również Natalia Szroeder, która zadebiutowała na dużym ekranie. Muszę przyznać, że nie odstawała od reszty profesjonalnych aktorów.

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa cały film online za darmo zalukaj cda

Kiedy przeczytałem opis filmu i zobaczyłem cały scenariusz to szybko dotarło do mnie, że po raz pierwszy w historii polskiego kina opowiedziano o życiu gangstera i odpowiedni sposób. Ten film to nie jest tylko inspiracja ani luźna interpretacja. W produkcji znajdziemy wiele faktów i potwierdzonych informacji. To element, który wyróżnia tę produkcję kinową od innych filmów z tego gatunku. Historia została przedstawiona przez prawdziwego gangstera. Nie ma sensu jej porównywać z filmami Patryka Vegi, takimi jak np. Polityka czy Bad Boy.

To świetna ekranizacja, która zdecydowanie odbije się echem w polskich kinach. Cudowna historia o zakochaniu i przyjaźni złego mężczyzny. Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa pokazuje wartość miłości i przyjaźni w ciężkich czasach, gdzie takie coś może zakończyć się tragicznie. Chyba wszyscy wiedzą, że w życiu gangstera nie ma miejsca na uczucia bo to największa słabość i łatwo je wykorzystać przeciw komuś. W życiu głównego bohatera ważną rolę odgrywają tylko dwie osoby – ukochana i przyjaciółka. W świecie bezimiennego bohatera króluje przemoc.

Gdzie obejrzeć cały film Jak zostałem gangsterem?

Fabuła filmu Jak zostałem gangsterem online zaczyna się w latach 70. Młody bohater bardzo dobrze zdaje sobie sprawę, że adrenalina to coś, co go pociąga i coś, co kocha. Wraz z biegiem czasu mężczyzna uświadamia sobie, że lubi pieniądze, władzę i poczucie wyższości. Dlatego produkcja zapowiada się świetnie, mam rację? Wydaje mi się, że chyba jedynym konkurencyjnym filmem na podobnym poziomie realizacji będzie tylko film Psy 3: W imię zasad.

Uroczysta premiera całego filmu odbyła się 12 grudnia 2019 roku w kinie Helios Blue City. Z pewnością w tym wydarzeniu wzięli udział również producenci wraz z całą obsadą. Co do obsady to w niej znajdziemy takich aktorów jak: Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Piotr Rogucki i Tomasz Włosok.

Fabuła filmu Jak zostałem gangsterem online

Film Jak zostałem gangsterem zalukaj w dużej mierze przedstawia ludzi żyjących w czasach, w których można mieć wrażenie, że można wszystko kontrolować. Dlatego taki stan rzeczy odbił się w wielu krajach na całym świecie. Wiele osób zdaje sobie chyba sprawę, że grupy przestępcze często były ponad władzę państwa. Bez wątpienia przyczynili się do tego w latach 90. politycy, którzy byli skorumpowani i współpracowali z gangsterami. Do tej grupy czasem zaliczali się również policjanci, którzy przyjmowali łapówki bo ich pensje były naprawdę głodowe. Z czasem gangsterzy rodzimego pochodzenia mogli być na szczycie, ale wojny między mafiami to uniemożliwiły.

Jak zostałem gangsterem online za darmo zalukaj

Wydaje się, że Maciej Kowalczyk świetnie odnajduje się w roli gangstera. Bohater postanawia zbudować swoją własną armię do walki. Przede wszystkim to opowieść w dużej mierze oparta na faktach pokazuje prawdzie oblicze polskich gangsterów.

(5) komentarze

 • Michał 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Polecam! Film rewelacja 10/10

 • Mariusz 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Zdecydowanie polecam! Mało jest takich filmów oj mało

 • Andrzej 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Swietne kino

 • Tadzik 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Kiedyś to było…

 • Kazimierz 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Dziękuje, że wrzuciliście ten film! Polecam! Zdecydowanie warty obejrzenia!

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website