what going on?
Jak poślubić milioneraOglądaj online

Jak poślubić milionera

Nov. 29, 2019 103 Min.
Twoja ocena: 0
7.4 5 Ocen

Zwiastun

Opis

Dowiedz się, jak poślubić milionera, oglądając film pod tym samym tytułem w wersji online

Masz ochotę obejrzeć cały film Jak poślubić milionera? Zapoznaj się z przygodami Alicji, wybierając opcję dostępu online! Sprawdź jednak wcześniej, czy będziesz zainteresowany fabułą jednej z lepszych polskich komedii romantycznych ostatnich lat!

Główna bohaterka, Alicja (grana przez Małgorzatę Sochę) to samotna matka, którą mąż zostawił dla dużo młodszej kobiety. Znajdująca się na zakręcie życiowym kobieta marzy o stabilizacji i miłości, jednak spotykamy ją w momencie, w którym los rzuca jej pod nogi same kłody. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się trenerka personalna, która uświadomi jej, że Alicja ma prawo do szczęścia i życia na wyższym poziomie.

Jak poradzi sobie główna bohaterka? Czy na jej drodze stanie miłość? Włącz Jak poślubić milionera online, by się o tym przekonać!

Jak poślubić milionera nie jest kolejną głupią komedią romantyczną – przekonaj się o tym, zaczynając darmowy seans

Retoryka i fabuła filmu Jak poślubić milionera przypomina odrobinę słynne Śniadanie u Tiffany’ego, jest jednak uwspółcześniona stylizacją na ekranową sesję coachingową. Dzięki temu film ogląda się lekko, a jednak już na pierwszy rzut oka widać, że niesie on za sobą pewne przesłanie.

W życiu wygrywają bowiem ci, którzy naprawdę tego chcą – a najlepszym dodatkiem do ciężkiej pracy jest odrobina szczęścia, które w kluczowych momentach nie omija przecież nikogo. Poza tym wiara w to, co pozytywne i cieszenie się nawet z drobnych przyjemności to cecha, która osładza nawet najgorszą rzecz i sytuacje, z których pozornie nie ma żadnego dobrego wyjścia…

Czy w filmie Małgorzata Socha dostaje złotą receptę na to, jak poślubić milionera?

Oglądając Jak poślubić milionera 2019 online śledzimy losy i perypetie Małgorzaty Sochy, która jako Alicja walczy o poprawę swojego losu (co dotyczy kwestii materialnych i osobistych). Prawdziwa miłość spotyka ją dość wcześnie, kobieta jednak początkowo nie do końca zdaje sobie z tego sprawę (czemu stoją na przeszkodzie choćby narzeczona jej ukochanego).

Postać Alicji pełna jest wdzięku, a Socha potrafi z wielką gracją przejść od bycia przybitą do wielce uwodzicielskiej pozy. Jej gra elektryzuje i charakteryzuje się olbrzymią charyzmą, podobnie jak u jej ekranowego partnera. Jeśli jednak chcesz obejrzeć tę komedię, by dostać złotą receptę na to, jak poślubić milionera i poprawić swój status materialny, film może cię odrobinę rozczarować. Tytuł pełen jest ironii i humoru oraz nie stroni od brutalnego realizmu, reżyser nie daje jednak dziewczynom żadnej zawsze działającej rady, która pozwoli im bogato wyjść za mąż.

Czy warto obejrzeć Jak poślubić milionera z 2019 roku online?

Jak poślubić milionera cały film

Choć Jak poślubić milionera może wydawać się kolejną bajką o Kopciuszku, film już od pierwszych minut zaskakuje świeżością. Alicja dwoi się i troi jako samotna matka – już na wstępie nie dostajemy więc młodej naiwnej dziewczyny, która dopiero wchodzi w dorosłość. Kobieta jest zmęczona i jej życie dalekie jest od różowych barw, pełna jest jednak doświadczenia i pogody ducha, która powoduje, że widz kocha ją od pierwszej chwili (choć o tą miłość bardzo walczy też syn głównej bohaterki, brawurowo zagrany przez Iwa Rajskiego).

Jak zatem w szkole uwodzenia odnajdzie się mocno stąpająca po ziemi bohaterka, której daleko do naiwności podlotka? Otóż połączy ona niemożliwe, czyli świat celebrytów i przepychu wraz z logicznym podejściem do życia. I choć przez chwilę będzie nawet gotowa ulec temu, co do głowy wkładać będzie jej trenerka Sonia, to koniec końców tak naprawdę pozostanie wierna sobie. Dzięki temu w każdej sytuacji stawiać będzie głównie na bycie fair – wobec siebie samej i mężczyzn, których spotyka.

Jak poślubić milionera to dla Alicji zatem głównie nauka pewności siebie i wzięcia życia w swoje ręce, do czego nie potrzeba jej (jak i żadnej kobiecie) bycia utrzymanką bogatego męża. Związek dla pieniędzy nie jest bowiem celem, jaki bohaterka przyjmuje za główny w swoim towarzyskim “rozwoju”.

Obejrzyj cały film Jak poślubić milionera za darmo

Jak poślubić milionera to komedia romantyczna, dlatego z założenia film ten jest lżejszy niż wiele innych tytułów. Każdy z nas ma jednak prawo do odstresowania się i spędzenia chwili z mniej wymagającym obrazem. Tym bardziej, że Jak poślubić milionera nie jest po prostu głupim i naiwnym filmidłem dla nastolatek, jak na przykład After czy After 2. Oczywiście, powiela on pewne schematy, które znane są z komedii romantycznych, nie znaczy to jednak, że jego scenariusz został napisany na kolanie.

Jak poślubić milionera 2019 online

Jeśli więc jesteś zainteresowany tym, by obejrzeć ten tytuł, po prostu skorzystaj z opcji Jak poślubić milionera cały film i rozpocznij swój seans, by poznać wszystkie perypetie Alicji. Oczywiście miłość zawsze wygrywa w tego typu filmach, dlatego i ten kończy się cukierkowo i pozytywnie. Nie jest to jednak zakończenie, które kłuje w oczy swoją sztucznością. Zresztą, cały tytuł nie jest przaśny i tandetny (jak mógłby być), lecz sympatyczny, ciepły i zabawny. To, idealna opcja na jakiś długi wieczór, kiedy chcemy odpocząć lub jaki mamy ochotę spędzić w naprawdę miłym towarzystwie.

Użyj opcji Jak poślubić milionera 2019 online i zapoznaj się z tą zabawną i relaksującą komedią. Nie licz jednak na gotowe sposoby usidlenia faceta z kasą. Bo choć historie Kopciuszków mogą rozgrywać się całkiem blisko nas, niekoniecznie każdy z nich musi być pozbawiony skrupułów. Rozsiądź się więc wygodnie, włącz tryb online i trzymaj gdzieś w pobliżu jakieś chusteczki, bo chociaż Jak poślubić milionera jest bardzo pozytywną i ciepłą komedią, to jednak możesz uronić podczas oglądania kilka łez…

Tytuł oryginalny Jak poślubić milionera

(7) komentarze

 • Ania 22 stycznia, 2020 Odpowiedz

  Taki se

 • Angelika 22 stycznia, 2020 Odpowiedz

  Obejrzałam, taki sobie film, typowa polska komedia romantyczna. 5/10

 • Zofia 24 stycznia, 2020 Odpowiedz

  Specjalnie dla tego filmu założyłam konto!!! Polecam! świetna komedia!! 🙂

 • Monika 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Fajna komedia, polecam

 • Ola 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Przyjemny film idealny na wieczór polecam

 • Dominika 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Ach, kiedyś nie trzeba było się rejestrować żeby obejrzeć film.. No ale cóż, takie czasy. W każdym razie obejrzałam i polecam. Coś wybitnego to to nie jest ale całkiem w porządku film.

 • Monia 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Polecam ale to raczej typowa polska komedia

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website