what going on?
Jak poślubić milioneraOglądaj online

Jak poślubić milionera

Nov. 29, 2019 103 Min.
Twoja ocena: 0
9 4 Ocen

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć Jak poślubić milionera online za darmo?

Gdybym miał zrecenzować Jak poślubić milionera 2019 online bez spojlerów, to ograniczyłoby się to do rzucania takimi epitetami, jak: bez sensu, nie śmieszne, kiepsko zagrane, nie warto iść do kina. Postanowiłem bardziej prześledzić fabułę, abyście wiedzieli, z czym to się w ogóle je. Naszą bohaterką tutaj jest Alicja, która wychowuje 10-letniego syna. W każdym razie rozstała się z mężem, który założył nową rodzinę i nie ma czasu ani chęci na przesyłanie alimentów.

Bohaterka przez to pracuje na dwa etaty. Jeden z nich traci. Na drugim etacie przypadkowo natrafia na organizowany przez bohaterkę graną przez Małgorzatę Foremniak kurs pod tytułem „Jak poślubić milionera cda”. Tutaj od razu odpowiem. Jak poślubić milionera? Jak najszybciej! Przynajmniej tak sugeruje film. Akcja filmu rozgrywa się właściwie wyłącznie w miesiącach letnich, a wygląda na to, jakby minęło tam znacznie więcej czasu.

Jak poślubić milionera cały film online to film polski?

Postać grana przez Małgorzatę Foremniak sama nie poślubiła milionera, w związku z czym nie wiem, skąd wzięła swoje rady. Za tym wszystkim stoi postać grana przez Mikołaja Roznerskiego. On zdaje się ma tutaj grać młodszego i fajniejszego Wojewódzkiego. Celem tego człowieka jest to, żeby przekonać, postać graną przez Małgorzatę Foremniak, żeby ona wzięła udział w jego programie, a ona od lat mu się odpiera.

Jak poślubić milionera 2019 cda

Ostatecznie dochodzi do tego, że on proponuje, żeby Alicja została tą księżniczką i poślubiła milionera, a Małgorzata Foremniak do tego doprowadziła. Później wychodzi na jaw, że to był zakład. Najlepsze jest, że te rzeczy zaczynają wychodzić gdzieś w okolicach połowy filmu. A wcześniej mamy do czynienia z nieporadną dziewczyną, cały czas jest przerąbane i ona marzy o tym, żeby wyrwać się z życia, które prowadzi.

Przyjeżdżają bohaterowie na miejsce, a tam leci muzyka disco polo, luzie przeklinają w oddali. Wtedy jeden z bohaterów zastanawia się, czy trafił do właściwej dzielnicy, bo on jest przecież milionerem, kulturalnym z Konstancina. Jakby naprawdę Jak poślubić milionera online to kompletna porażka. Nasza główna bohaterka ma przyjaciółkę, która jeździ cały czas tą samą taksówką. Tą taksówką jeździ cały czas jeden i ten sam klient, który jest jakimś specem od sztuki i cały czas prowadzi rozmowy na temat sprzedaży kolejnych obrazów. Zdaje się, że on potrafi sprzedawać obrazy w taksówce a ta taksówka to uwaga… Fiat Multipla! Można by się było spodziewać, że struktura tego filmu będzie się opierała na tym kursie. Otóż nie!

Jak poślubić milionera cda to najlepszy film 2019.

Bohaterka grana przez Foremniak rzuca tylko takimi tekstami typu: Gdzie najlepiej znaleźć milionera? Na pogrzebie! Wszyscy idą na pogrzeb. Jej pierwszą radą jest to, żeby iść na pogrzeb i podrywać wdowca – milionera oraz jego kolegów więc wysyłają całą gromadę kursantek i jednego kursanta. Główna bohaterka faktycznie zaczyna podrywać wdowca, ale na tym pogrzebie poznaje młodego przystojnego byłego piłkarza. Od razu wpadają sobie w oko, ale dostajemy do informacji, że on niedługo się żeni.

Aby usprawiedliwić dalsze działania naszej bohaterki i jej obiektu zainteresowań narzeczona tego faceta (Justyna Steczkowska) jest napisana tak, żeby wszyscy ją nienawidzili od pierwszego momentu. Najlepsze jest to, że nasza bohaterka szybko wraca do normalnego życia. Jak poślubić milionera zalukaj to po prostu kiepski film. W międzyczasie jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności spotyka tego bramkarza. Ten film próbuje nam wmówić, że ci wszyscy ludzie mieszkają na jednej ulicy! Tak jakby Warszawa była mikroskopijna.

Kolejna typowa komedia romantyczna

Warto dodać, że nasza główna bohaterka oszukuje bramkarza, ponieważ nie zdradza mu, że jest biedna. No ale skoro już dowiaduje się, że ten pan jest zajęty, no to nie będzie sobie zaprzątała nim głowy i próbuje podbijać do postaci granej przez Mecwaldkowskiego, który jest królem parówek. To jest po prostu facet, który obsypuje naszą bohaterkę prezentami, kupuje jej kiecki, zaprasza do swojego apartamentu.

W pewnym momencie stwierdza, że jednak nie chce z nim być i na tym wątek się kończy.
W ogóle w tym filmie kobiety nic nie wiedzą. Nic nie wiedzą o piłce, nie wiedzą kto, jest kim. Mężczyźni im wszystko tłumaczą. Wracając do głównego wątku, czyli romansu Alicji z bramkarzem, którzy spotykają się w wielu przypadkowych miejscach, np. na wyścigach konnych. Rozgrywa się on tak, żebyśmy nie mieli wątpliwości, jak to się musi skończyć a z drugiej strony tak, aby żaden rozumny widz im nie kibicował.

Tytuł oryginalny Jak poślubić milionera

(7) komentarze

 • Ania 22 stycznia, 2020 Odpowiedz

  Taki se

 • Angelika 22 stycznia, 2020 Odpowiedz

  Obejrzałam, taki sobie film, typowa polska komedia romantyczna. 5/10

 • Zofia 24 stycznia, 2020 Odpowiedz

  Specjalnie dla tego filmu założyłam konto!!! Polecam! świetna komedia!! 🙂

 • Monika 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Fajna komedia, polecam

 • Ola 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Przyjemny film idealny na wieczór polecam

 • Dominika 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Ach, kiedyś nie trzeba było się rejestrować żeby obejrzeć film.. No ale cóż, takie czasy. W każdym razie obejrzałam i polecam. Coś wybitnego to to nie jest ale całkiem w porządku film.

 • Monia 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Polecam ale to raczej typowa polska komedia

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website