what going on?
322 Wyświetlenia
Iniemamocni 2Oglądaj online

Iniemamocni 2

Jun. 14, 2018 118 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 Ocena

Zwiastun

Reżyser

Gregg Olsson
Reżyser

Obsada

Craig T. Nelson isBob Parr / Mr. Incredible (voice)
Bob Parr / Mr. Incredible (voice)
Holly Hunter isHelen Parr / Elastigirl (voice)
Helen Parr / Elastigirl (voice)
Sarah Vowell isViolet Parr (voice)
Violet Parr (voice)
Huck Milner isDashiell Parr (Dash) (voice)
Dashiell Parr (Dash) (voice)
Catherine Keener isEvelyn Deavor (voice)
Evelyn Deavor (voice)
Eli Fucile isJack-Jack Parr (voice)
Jack-Jack Parr (voice)
Bob Odenkirk isWinston Deavor (voice)
Winston Deavor (voice)
Samuel L. Jackson isLucius Best / Frozone (voice)
Lucius Best / Frozone (voice)
Michael Bird isTony Rydinger (voice)
Tony Rydinger (voice)
Sophia Bush isKaren / Voyd (voice)
Karen / Voyd (voice)

Opis

Iniemamocni 2 są teraz dostępni online w całości

Iniemamocni 2 polski dubbing

Chcesz obejrzeć drugą część Iniemamocnych? Już teraz cała animacja jest dostępna za darmo, więc jeśli masz ochotę na seans dla całej rodziny, wystarczy kilka kliknięć, by wrócić do universum twoich ulubionych rysunkowych superbohaterów! Nie czekaj dłużej, opcja Iniemamocni 2 lektor online to rozwiązanie, którego potrzebujesz!

Pierwsza część Iniemamocnych powstała w 2004 roku, a druga ujrzała światło dziennie w 2018. Animacja zarobiła 182,7 miliona dolarów w weekend otwarcia, ustanawiając rekord najlepszego debiutu dla filmu animowanego. Iniemamocni 2 zostali też określeni przez National Board of Review jako najlepszy film animowany 2018 roku. Nominowany do Oscara, nie dostał jednak statuetki.

Chcesz się przekonać, czy druga część dorównuje jedynce? Nic prostszego! Obejrzyj film Iniemamocni 2 online i przekonaj się, czy animacja faktycznie zasługuje na wszystkie pochlebne opinie, które otrzymała.

Jakie przygody czekają bohaterów filmu Iniemamocni 2?

Pomimo starań i sukcesów, publiczne zaufanie do superbohaterów słabnie do tego stopnia, że Iniemamocni zostają pozbawieni dotychczasowej rządowej pomocy.

Rodzina zostaje więc zmuszona do szukania dodatkowych źródeł finansowania. Brak regularnej pracy superbohatera to jednak także nowe wyzwania, z których istnienia nie wszyscy zdawali sobie sprawę. Podczas jednej z dodatkowych misji Elastyny, Bob zmaga się ze swoją nową rolą – rodzica, który zostaje w domu i sprawami takimi jak na przykład zadaniami z matematyki czy zawody miłosne.

Czy misja Elastyny się powiedzie? Czy ludzie zaufają jeszcze superbohaterom? Seans filmu Iniemamocni 2 lektor pl może być wspaniałą zabawą dla całej rodziny. Wystarczy usiąść wygodnie i włączyć tę animację za darmo!

Jak powstawała animacja Iniemamocni 2, którą możesz teraz obejrzeć za darmo?

Przerwa między kolejnymi częściami Iniemamocnych to kilkanaście lat. Co sprawiło, że reżyser czekał tak długo ze zrobieniem drugiej części? Zaraz po jedynce, Brad Bird wypuścił kolejny hit Pixara, Ratatuj, i od razu zaczął przebąkiwać o następnej części przygód rodziny Parrów. Od razu jednak zaznaczał, że ostatecznie zdecyduje się na dwójkę tylko wtedy, kiedy będzie miał świadomość, że będzie ona lepsza od pierwszej części. Już wtedy miał koncepcję zamiany ról Boba i Helen oraz wiele scen i gagów do scenariusza.

Jednym z wyzwań przy pisaniu Iniemamocnych 2 było radzenie sobie z dużą liczbą hitów kinowych i seriali telewizyjnych z motywem superbohaterów, które zostały wydane od czasu pierwszego filmu. By uniknąć pułapek fabularnych i przekombinowania, akcja dwójki została osadzona zaraz po pierwszej części, jednak to inne postacie wysunęły się tym razem na pierwszy plan.

Zupełnie inna jest też technika animacji drugiej części, ponieważ technologia komputerowa zrobiła kilka dużych kroków, dzięki czemu praca nad dwójką wyglądała zupełnie inaczej. Czy widać te zmiany gołym okiem? Przekonaj się sam, oglądając film Iniemamocni 2 za darmo!

Czy animacja Iniemamocni 2 dostępna teraz online jest warta twojego czasu?

Iniemamocni 2 zaczynają się w momencie, w którym pożegnaliśmy bohaterów w pierwszej części. Ich sytuacja ulega jednak drastycznej zmianie i dotyczy to zarówno ich życia prywatnego, jak i “zawodowego”. Pan Iniemamocny musi włożyć kapcie i z podkrążonymi oczyma zająć się wychowywaniem rozwrzeszczanych dzieciaków, natomiast miejsce w świetle reflektorów zajmuje jego żona, Elastyna. I choć może nie zawsze doceniamy to, co robią dla nas najbliżsi, kiedy musimy wejść w ich buty, zaczynamy rozumieć, jak ciężką pracę muszą wykonywać. Podobnie rzecz ma się w Iniemamocnych 2.

Iniemamocni 2 online

Jednak zamiana ról małżonków to nie tylko tak modny teraz komentarz społeczny do roli kobiet w dzisiejszym świecie. Iniemamocni 2 pokazują nam w ten sposób coś więcej o samej rodzinie i jej funkcjonowaniu, nie chcą być tylko poprawni politycznie. Dzięki temu widz ma wrażenie, że animacja nie tylko bawi, ale i uczy, pokazując nam, co w życiu ważne i jak dzisiejszy świat może na nas oddziaływać. A skoro nawet superbohaterowie muszą się czasem dostosować do zmian, to co mamy zrobić my, zwykli śmiertelnicy?

Mimo tego wszystkiego Iniemamocni 2 to wciąż przede wszystkim doskonała animacja dla całej rodziny okraszona jak zwykle niesamowitym humorem i pełna gagów sytuacyjnych. Brad Bird zrobił swoją robotę doskonale i dzięki temu po seansie cała rodzina powinna być zachwycona. Szczególnie że polski dubbing jest jednym z lepszych, w jakim można tą animację obejrzeć. Żeby było ci łatwiej, opcja Iniemamocni 2 film online umożliwia ci domowy seans o każdej porze dnia i nocy. Kiedy zatem poznasz najnowsze przygody rodziny Parrów?

Włącz Iniemamocnych 2 i obejrzyj całą animację online

Niby Iniemamocni 2 to “tylko bajka” tak jak np. Naprzód (2020) czy Król Lew 2019 a jednak robi bardzo dużo dla całego kina superbohaterskiego. Pokazuje bowiem, że ci, którzy nas chronią, mogą być także rodziną. To trochę inna narracja niż w filmach z Universum Marvela, chociażby, lecz jest to podejście, którego potrzebowało całe kino. Kto będzie bawił się na filmie lepiej – dzieci czy rodzice? Najlepiej przekonać się o tym samemu, używając opcji Iniemamocni 2 cały film i oglądając go online, choć z pewnością widz w każdym wieku znajdzie w tej animacji coś dla siebie.

Iniemamocni 2 cały film

Wyprawy do kina z dziećmi potrafią być bardzo męczące, więc wielu widzów docenia, że może obejrzeć animację Iniemamocni 2 online i całkowicie za darmo. Tym bardziej że dostęp nie ma jakichś specjalnych ograniczeń, więc seans jest możliwy, kiedy tylko masz na niego ochotę. Nie musisz czekać dłużej! Włącz Iniemamocnych 2 i ponownie spotkaj się z bohaterami, których lubisz! Cały film jest teraz dostępny dla ciebie i twojej rodziny, dlatego przygotuj popcorn i zasiądźcie przed ekranem!

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website