what going on?
928 Wyświetlenia
GreenlandOglądaj online

Greenland

Jul. 29, 2020 119 Min.
Twoja ocena: 0
9 1 Ocena

Zwiastun

Reżyser

Obsada

Gerard Butler isJohn Garrity
John Garrity
Morena Baccarin isAllison Garrity
Allison Garrity
Roger Dale Floyd isNathan Garrity
Nathan Garrity
Brandon Quinn isMale Passenger C-17
Male Passenger C-17
Hayes Mercure isYoung Soldier
Young Soldier
Rick Pasqualone isNews Anchor
News Anchor

Opis

Obejrzyj Greenland online i zobacz, czy Gerard Butler uratuje swoja rodzinę przed kataklizmem

Lubisz filmy katastroficzne? Jeśli tak, to musisz zobaczyć Greenland z Gerardem Butlerem! Zobacz, przed jakimi stanie wyzwaniami i czy uda mu się uratować rodzinę przed katastrofą. Wstrzymaj więc oddech, Ziemia znowu jest zagrożona! Na szczęście niezagrożony jest dostęp do filmu, bo już teraz możesz zobaczyć Greenland za darmo!

O czym zatem jest ten tytuł? Naukowcy odkrywają, że fragmenty komety uderzą w Ziemię za kilka dni i prawdopodobnie spowodują wymarcie ludzkości. Czy zatem można uratować się w jakikolwiek sposób? Jedyną nadzieją na przeżycie jest schronienie się w grupie bunkrów na Grenlandii, dlatego John Garrity zrobi wszystko, by dostarczyć tam swoją rodzinę – żonę i syna.

Główną rolę w Greenland zagrał Gerard Butler, jednak to nie on był początkowo typowany na protagonistę obrazu. W maju 2018 roku to Chris Evans dołączył do obsady filmu, a Neill Blomkamp został wytypowany na reżysera. W lutym 2019 roku ogłoszono jednak zmiany – i dotyczyły one zarówno stołka reżyserskiego jak i postaci głównego bohatera. Ric Roman Waugh dołączył do projektu jako reżyser, a Gerard Butler został dodany do obsady. Co jeszcze powinieneś wiedzieć? Greenland miał swoja premierę dość nietypowo jak na film amerykański, bo w Belgii, a ta i tak była kilkakrotnie przekładana z powodu pandemii. Mimo tego ludzie chcieli go zobaczyć. Czym się to skończyło? Grenlandia przyniosła 73112 dolarów z 55 kin w weekend otwarcia. Ty jednak nie musisz kupować biletu, ponieważ możesz użyć opcji Greenland lektor online, która pozwala na obejrzenie tego tytułu w domowym zaciszu.

Ucieczka przed katastrofą, czyli nieco więcej o tym czy warto i gdzie obejrzeć Greenland

Są komety, które ogląda się z wypiekami na twarzy, marząc o podróży w kosmos, ale są i takie, które niosą za sobą śmierć i zniszczenie. “Clarke”, bo o niej mowa, reprezentuje tą druga grupę. Choć początkowo miała okrążyć Ziemię, zmieniła kierunek i zaczęła zmierzać prosto na nas. Co to oznacza? Najprościej rzecz ujmując, katastrofę i największe masowe zniszczenie od czasu wymarcia dinozaurów. Naukowcy mają na jej temat niewiele informacji, ponieważ pochodzi z innego układu słonecznego, jednak są pewni, że istnieje miejsce, gdzie można przetrwać. Jest to kompleks bunkrowy na Grenlandii, który nie pomieści jednak wszystkich ludzi.

Co na to główny bohater? Bezpieczeństwo jego rodziny jest dla niego sprawą priorytetową, więc zrobi wszystko, by ich ochronić!

Greenland mówi dużo o kondycji ludzkiej psychiki w obliczu katastrofy

To, co udało się osiągnąć Grenlandii, to bardzo wiarygodne przedstawienie ludzkiej natury w obliczu niebezpieczeństwa (warto tutaj wspomnieć o filmie Capone 2020 online, który przedstawia podobny motyw). W sytuacji katastrofy nic nie jest bowiem czarne i białe, a grabież także może być sposobem na zgromadzenie najpotrzebniejszych do przetrwania rzeczy. Greenland skupia się jednak nie tylko na szukaniu schronienia, lecz także na prawdziwych dramatach i wielkich emocjach, jakie mogłyby towarzyszyć kataklizmowi. A kiedy jeszcze okazuje się, że syn głównego bohatera jest diabetykiem, który by przeżyć będzie potrzebować nie tylko schronienia, lecz także insuliny, akcja tylko się zagęszcza.

Dramatyzm podkreśla jednak nie tylko scenariusz, ale także ruch kamery. Ric Roman Waugh wyreżyserował ten film, tak jak nakręcił Angel Has Fallen, ale wzbogacił obraz o jeszcze więcej dynamicznych scen akcji. Dzięki temu dramat, który rozgrywa się na ekranie, jest jeszcze bardziej rozdzierający.

Greenland – gdzie obejrzeć i dlaczego warto zrobić to online?

Pomimo tego, co sugeruje tytuł, Greenland otwiera się rozległym widokiem na centrum Atlanty w stanie Georgia. To właśnie stamtąd John będzie musiał dostać się na Grenlandię. Jak to się jednak stanie, że będzie on miał taką szansę? Przecież nie wszyscy zmieszczą się w bunkrach. To jego praca jako inżyniera konstrukcji zadecydowała o jego szansie. Wiadomość o katastrofie dociera do niego jednak w nietypowym miejscu, a seria niefortunnych wydarzeń oddziela go od rodziny – a czas nie stoi w miejscu i akcja dynamicznie rwie naprzód.

Wielkim plusem filmu jest jednak nie tylko historia i katastroficzny scenariusz, lecz także aktorstwo. Gerard Butler jest nie tylko solidny, ale także przekonujący, kiedy widz powinien utożsamiać się z targającymi jego bohaterem emocjami. Dzięki opcji Greenland lektor pl możesz się o tym przekonać w każdej chwili. Gdzie zatem obejrzeć Grenlandię?

Sprawdź opcję Greenland film online i obejrzyj film w najwygodniejszej opcji, czyli ze swojej kanapy

Zainteresowany opcją Greenland online pl? Nic prostszego! Możesz uzyskać łatwy i szybki dostęp do filmu już teraz! Dlaczego warto to zrobić? Greenland klimatem bardziej przypomina Dzień zagłady niż Armagedon czy John Wick 3 online. Jest tam więcej emocji, a mniej rozwałki. Zamiast kolejnych widoków pełnych destrukcji jest kino drogi o przetrwaniu w czasach zagłady. Fajne jest to, że główny bohater sam nie ratuje całego świata – skupia się bowiem na tym, na czym najbardziej mu zależy, czyli na swoich bliskich.

Greenland 2020 online

Możesz użyć opcji Greenland cały film w domu i zostać na wygodnej sofie wraz z Gerardem Butlerem i jego rodziną. Grenlandia jednak na pewno pozostawi w tobie jakiś ślad, który może być szczególnie mocny teraz, w obliczu pandemii, która jeszcze niekoniecznie tak szybko nas opuści.

Zobacz więc Greenland online – nie myśl jednak zbyt dużo o tym, jak zachowałbyś się na miejscu głównego bohatera. W teorii bowiem bardzo łatwo być odważnym – a prawdziwa katastrofa mogłaby zweryfikować to o wiele szybciej niż mogłoby ci się wydawać. Na szczęście na razie nic niebezpiecznego nie zmierza w kierunku Ziemi, więc jedyne, co ci pozostaje, to seans Grenlandii i dobra zabawa z Gerardem Butlerem.

(4) komentarzy

 • Wera 5 października, 2020 Odpowiedz

  Polecam! Świetny film!

 • aniołkówna 5 października, 2020 Odpowiedz

  Średni ale warty zobaczenia

 • cajk 5 października, 2020 Odpowiedz

  Rewelacyjny film katastroficzny! Polecam!

 • Michalinaa 5 października, 2020 Odpowiedz

  Bawiłam się świetnie dlatego polecam 7/10 naprawdę fajny

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website