what going on?
683 Wyświetlenia
Czarownica 2Oglądaj online

Czarownica 2

Oct. 16, 2019 118 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 Ocena

Zwiastun

Reżyser

Obsada

Elle Fanning isPrincesa Aurora
Princesa Aurora
Michelle Pfeiffer isReina Ingrith
Reina Ingrith
Harris Dickinson isPríncipe Phillip
Príncipe Phillip
Sam Riley isDiaval
Diaval
David Gyasi isPercival
Percival

Opis

Dostępna online Czarownica 2 to twoja opcja, by poznać za darmo kolejne losy Diaboliny

Czarownica 2 to amerykański film fantasy 3D wyprodukowany przez Disney’a, teraz dostępny dla widzów także online w wersji na ekrany komputerów i smartfonów. Angelina Jolie powraca jako demoniczna Diabolina, która w głębi duszy ma dobre i sprawiedliwe serce. Oprócz niej, w obsadzie pojawiają się także dobrze znani bohaterowie z pierwszej części i nowe twarze takie jak na przykład Michelle Pfeiffer.

Czarownica 2 online

Już w 2014 roku, po premierze pierwszej części, Angelina Jolie powiedziała, że kontynuacja tej historii jest możliwa. Projekt został oficjalnie ogłoszony rok później, lecz prace wznowiono dopiero w 2018 roku, kiedy to aktorzy weszli na plan.

Film zarobił ponad 491 milionów dolarów, krytycy chwalili grę aktorską głównych bohaterów, Czarownicy 2 nie ominęła także nominacja do Oscara za najlepszy makijaż i fryzurę. Chcesz obejrzeć film Czarownica 2 za darmo? Teraz masz już tę możliwość, więc spędź trochę czasu z Jolie, Pfeiffer, Fanning oraz resztą obsady!

Jakie przygody czekają bohaterów filmu Czarownica 2, który możesz obejrzeć za darmo?

Aurora rządzi jako królowa, a jej strażniczką i obrońcą jest Diabolina. Pomimo spokoju na granicy, sąsiednie królestwo Ulsted, w którym mieszka książę Filip, uważa Czarownicę za zło wcielone i chociaż ojciec Filipa, król Jan, pragnie pokoju, jego matka, królowa Ingrid, potajemnie przygotowuje się do wojny. W ukrytych obszarach zamku robotnicy wytwarzają z żelaza broń i amunicję, zabójczą dla wszystkich wróżek. Tymczasem niczego nieświadoma Aurora zakochuje się w Filipie i przyjmuje oświadczyny księcia.

Czarownica 2 online

Rodzice Filipa organizują kolację, zapraszając na nią Aurorę wraz z opiekunką. Ingrid drwi z Czarownicy przez cały wieczór, powtarzając m.in.: niedokładną wersję historii, która sprawiła, że ​​ludzie wierzą, iż ta jest zła. Królowa nawiązuje też do śmierci Stefana jako morderstwa i otwarcie twierdzi, że Diabolina zabiła dwóch kłusowników. Czarownica traci nad sobą panowanie jednak dopiero w momencie, w którym królowa Ingrid oznajmia, że będzie dla Aurory niczym prawdziwa matka. Ojciec Filipa mdleje, a Ingrid oskarża Diabolinę o rzucenie klątwy na swojego małżonka. Czarownica zmuszona jest, by uciekać z zamku, zostaje raniona żelaznym pociskiem, który pozbawia ją sił i wpada do oceanu, skąd zostaje wyłowiona przez tajemniczą skrzydlatą istotę. Budzi się w jaskini pełnej wróżek, które opowiadają Diabolinie, że jest ona jedną z ostatnich potomkiń Feniksa.

Tymczasem Aurora przygotowuje się do wesela. Mieszkańcy lasu przybywają na dwór, a w tym czasie panna młoda odkrywa intrygę królowej Ingrid i dowiaduje się od niej, że ta planuje zabić wszystkie magiczne stworzenia. Czy Czarownica będzie w stanie uratować Aurorę i mieszkańców lasu? Jak skończy się wojna rozpętana przez Ingrid? Czarownica 2 film online to wspaniała zabawa dla całej rodziny, tytuł chętnie oglądany przez dużych i małych. Czemu tak się dzieje? Opowieść przekazuje wiele treści, ucząc młodszych i starszych widzów, co w życiu ważne.

Dlaczego Czarownica 2 jest tak popularna wśród widzów, którzy wybierają opcję oglądanie jej online?

Universum Czarownicy przedstawia losy Śpiącej Królewny z zupełnie nieznanej nam perspektywy. Oglądamy historię poprzez pryzmat sprawczyni całego zamieszania, Diaboliny rzucającej klątwę. Ona także ponosi jej konsekwencje, choć może się wydawać, że przecież najmocniej cierpi Aurora. I już to samo w sobie jest ciekawe.

Druga część to kontynuacja całej historii, a także szersze spojrzenie na genealogię Diaboliny. Równie istotny jest jednak także wątek małżeństwa Aurory, bo ten prowadzi nas do filmowego pojedynku i popisu aktorstwa Angeliny Jolie oraz Michelle Pfeiffer. Ich wspólne sceny pełne są napięcia, a atmosferę można wprost ciąć nożem (szczególnie w scenie kolacji na zamku).

Oprócz tego, świat w którym żyje Diabolina, nie jest po prostu czarny i biały, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym. Czarownica 2 online jest bardzo często wybierana przez widzów, którzy chcą zanurzyć się w świecie baśni. Robią to dlatego, że uważają ten film za najciekawszy ze wszystkich dostępnych do obejrzenia bajkowych opowieści.

Gdzie oglądać drugą część Czarownicy w polskiej wersji językowej

Czarownica 2 lektor pl jest dostępna online dla każdego, kto ma dostęp do internetu. Wystarczy moment, by zacząć seans. Także ty możesz rozpocząć seans kiedy tylko masz ochotę. Jeśli więc szukasz opcji na poznanie najnowszych przygód Aurory i Diaboliny, po prostu kliknij, by odblokować dostęp!

Warto obejrzeć dwójkę, tak samo jak ogólnie każdy powinien zaznajomić się z uniwersum Czarownicy. Diabolina burzy bowiem pewien utrwalony w umysłach ludzkich stereotyp dotyczący bajek i występujących w nich kobiecych postaci. Bohaterki, które spotyka się w Czarownicy to postacie silnych i zdecydowanych kobiet, które biorą sprawy w swoje ręce. To pokazuje dziewczynkom – tym małym i tym większym, że też mają tę moc, pozwalającą przenosić góry.

Czarownica 2 za darmo

Czarownica 2 lektor online to wspaniały sposób, by spędzić czas wspólnie lub odpocząć przy dobrym filmie. Szczególnie teraz, gdy można go mieć online, po prostu na wyciągnięcie ręki. Jest wiele powodów, by zobaczyć ten film – zaczynając oczywiście od Angeliny Jolie. Jeśli to nie wystarczy, można posiłkować się innymi aktorami, skupiać na przekazie filmu lub nawet odwróceniu perspektywy narracji. Czarownica 2 nie jest tylko zwykłym odmóżdżaczem albo po prostu bajką, to film który niesie za sobą dużo więcej. Czy jesteś gotowy zastanowić się nad jego znaczeniem?

Skorzystaj z opcji Czarownica 2 za darmo i ciesz się seansem w domowym zaciszu. Wracaj do filmu zawsze kiedy chcesz i zapomnij o płaceniu za dostęp. Tylko kilka kliknięć dzieli cię od wizycie w Kniei.

(4) komentarzy

 • Ania 22 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Polecam

 • angel 22 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Równie dobra jak pierwsza część

 • Domka 22 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Świetny film

 • Ula 22 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Dziękuje, że wstawiliście ten film! 🙂 Obejrzałam i powiem, że jest po prostu świetny

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website