what going on?
Był sobie pies 2Oglądaj online

Był sobie pies 2

May. 03, 2019 120 Min.
Twoja ocena: 0
7 3 Ocen

Zwiastun

Opis

Jakie wyzwania czekają na bohaterów filmu Był sobie pies 2, który możesz teraz zobaczyć online?

był sobie pies 2 online

Był sobie pies z 2019 roku jest kontynuacją filmu pod tym samym tytułem, wydanym dwa lata wcześniej. Cała historia oparta jest na powieści W. Bruce’a Camerona i bez wątpienia nie tylko zabierze wszystkich widzów w niezapomnianą podróż, lecz także spowoduje u każdego niezwykle dużo wzruszeń… Sprawdź na sam na vodfilmy.pl!

William Bruce Cameron to amerykański pisarz i publicysta, autor znajdujący się na liście bestsellerów New York Timesa. Jego książki zostały przetłumaczone na ponad 60 języków, a jego najsłynniejsza seria doczekała się także adaptacji kinowej. Był sobie pies 2 online to opcja dla większych i mniejszych widzów, którzy nie tylko kochają psy, lecz także nie boją się wzruszeń. Każdy bowiem uroni choć trochę łez oglądając psie perypetie bohaterów Camerona. Czy warto obejrzeć drugą część filmu Był sobie pies? Przekonaj się już teraz i uzyskaj darmowy szybki dostęp online do tej produkcji!

Czyje przygody poznasz, oglądając za darmo drugą część filmu Był sobie pies?

Pies Bailey żyje szczęśliwie ze swoim właścicielem Ethanem oraz jego rodziną. Jak się wkrótce okazuje, pupil zapada na raka, a jego właściciel postanawia ukrócić jego cierpienia, gdy jego stan się pogarsza. Żegnając się z Bailey’em, Ethan prosi go by ten zaopiekował się jego wnuczką, C.J.

Dziewięć lat później reinkarnacja Bailey’a, Molly, zostaje wskrzeszona jako samica beagle. Molly, pamiętając obietnicę, którą złożyła Ethanowi jako Bailey, robi wszystko, by znaleźć się blisko dziewczynki. Jedenastolatka czuje się samotna i po długich namowach udaje się jej uprosić matkę, by pozwoliła adoptować jej psa. Z biegiem czasu C.J. i Molly coraz bardziej się do siebie zbliżają, a pies zaczyna zauważać, że opieka nad coraz starszą dziewczyną to coraz poważniejsza sprawa i większe wyzwania.

Dziewczyna zaczyna spotykać się z Shane’em, który nie wzbudza zaufania Molly. Jej obawy są są uzasadnione, co kończy się w pewnym momencie przyjazdem policji, a także rozdzieleniem psa i C.J. Suczka ląduje w schronisku, na szczęście zostaje uratowana przez Trenta, przyjaciela C.J. Wspólne szczęście nie trwa jednak długo i Molly zostaje zabita.

Pies reinkarnuje się kolejny raz, tym razem jako Mastif angielskiego o imieniu Big Dog. Chociaż Big Dog ma szczęśliwe życie, podświadomie tęskni za C.J. Udaje im się spotkać, jednak dziewczyna szybko znika i pies znowu zostaje sam. Umierając ze starości, Big Dog zostaje ponownie wskrzeszony, tym razem jako Yorkshire Terrier o imieniu Max. Co zrobi kolejna inkarnacja Bailey’a, by znowu spotkać dziewczynę? Czy tym razem uda mu się dotrzymać obietnicy i zostać z C.J. na dłużej?

Komu i dlaczego spodoba się film Był sobie pies, który jest teraz dostępny online?

Był sobie pies 2 to bez wątpienia kino familijne (tak samo jak np. Iniemamocni 2), choć kilkuletni widzowie mogą mieć momentami problem z intensywnością emocji pokazywanych na ekranie. Jeśli jednak obejrzy się ten film z dzieckiem, by móc w każdej chwili odpowiedzieć na jego pytania, Był sobie pies może nauczyć wielu ważnych rzecz i przygotować na posiadanie czworonoga. Jest to jednak nie tylko film – lekcja, lecz także doskonałe kino familijne, które może pomóc spędzić całej rodzinie bardzo przyjemne popołudnie. A że przy okazji najmłodsi dowiedzą się czegoś o odpowiedzialności połączonej z posiadaniem czworonoga, to tym lepiej. Misją dobrego filmu dla całej rodziny nie jest bowiem tylko rozrywka – jeśli przemyca on także jakieś wartości, tym lepiej dla wszystkich oglądających.

Był sobie pies 2 dubbing pl

Czego zatem możemy nauczyć się z seansu Był sobie pies 2 lektor pl? Ten film to nie tylko instrukcja obsługi czworonoga i jego właściciela, to także afirmacja prostego życia. Jak ważne w dobie smartfonów i internetu jest nauczenie dzieci cieszenia się z małych przyjemności i odczuwanie szczęścia w codziennym życiu? Był sobie pies 2 film online pokazuje, że rodzina, przyjaciele, pupil mogą być źródłem najlepszych emocji i znacząco poprawiać standard życia człowieka, czyniąc go zadowolonym i dopełnionym. Nawet bohater filmu John Wick 3 miał swojego ukochanego psiaka.

Życie to jednak nie tylko pozytywne emocje, to także przebaczanie, stracone szanse, strata… Każdy młody widz doświadcza kalejdoskopu uczuć, podobnie jak jego rodzice. Był sobie pies pokazuje jednak w przystępny sposób wszystko, co z tymi emocjami związane. Dzięki temu filmowy seans może być ubogacający zarówno dla dzieci jak i rodziców. Niesie za sobą jednak pewne niebezpieczeństwo – nie tylko łzy są gwarantowane po obejrzeniu filmu Był sobie pies 2, także chęć posiadania czworonoga wzrośnie zarówno u dużych i małych.

Dlaczego warto uzyskać dostęp online do polskiej wersji językowej filmu Był sobie pies 2?

Dostęp do opcji zwanej Był sobie pies 2 cały film jest prosty i bezpłatny. Już teraz możesz użyć swojego urządzenia, by obejrzeć ten tytuł za darmo. Z racji olbrzymiej dawki emocji w filmie Był sobie pies 2 lektor online, dostęp przewiduje bardzo ciekawą i przydatną opcję – nie musisz oglądać filmu w całości, możesz wrócić do seansu później. Dlaczego to takie użyteczne? Był sobie pies zadaje dużo pytań, a nie wszystkie odpowiedzi, których udziela, są proste. Z tego powodu opcja pozwalająca na zatrzymanie powinna zostać doceniona przez rodziców. Umożliwi bowiem rozwiewanie wątpliwości dziecka, a tych może być podczas seansu sporo, ponieważ nie wszystkie ukazane tam emocje są łatwo zrozumiałe dla najmłodszych.

Obsada:

  • Josh Gad
  • Dennis Quaid
  • Kathryn Prescott
  • Marg Helgenberger
  • Betty Gilpin
  • Henry Lau

Skorzystaj z filmu Był sobie pies 2 za darmo i zacznij seans już dziś! Podróż, w którą zabierze wszystkich pies Bailey i jego późniejsze odsłony pozwoli nie tylko dobrze się bawić, lecz otworzy serca starszych i młodszych widzów – a naprawdę nie wszystkie pozycje określone jako familijne potrafią to zrobić.

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website