what going on?
970 Wyświetlenia
Boże CiałoOglądaj online

Boże Ciało

Sep. 10, 2019 116 Min.
Twoja ocena: 0
8.7 3 Ocen

Zwiastun

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Boże Ciało online?

Na czym opiera się fabuła filmu Boże Ciało, który od jakiegoś czasu jest dostępny online? Cały film zatytułowany “Boże Ciało” w głównej mierze opiera się na historii głównego bohatera – dwudziestoletniego Daniela. Młody mężczyzna podczas pobytu w poprawczaku zaczyna poczuwać duchowe powołanie. Dlatego postanawia zostać księdzem. Ze względu na swoją przeszłość nie może dostać się do seminarium. Pewnego dnia zostaje warunkowo zwolniony z poprawczaka i ma pojechać do pracy. Postanawia jednak zatrzymać się w małym miasteczku w Bieszczadach i udawać tam księdza.

Boże Ciało Cały film online

Od samego początku jego kazania oraz sposób prowadzenia mszy budzą spore kontrowersje wśród mieszkańców. Podobne kontrowersje budził film Kler. W tym filmie jednak do tematu twórca podszedł zupełnie z innej strony. Wraz z upływem czasu kazania i charyzma udawanego księdza zaczynają bardzo poruszać ludzi pogrążonych w tragedii, która wywarła duży wpływ na mieszkańców kilka miesięcy wcześniej. W tym samym czasie do miasteczka przybywa dawny kolega Daniela.

Sam pomysł nie wystarczy, aby wyjaśnić sukces filmu Komasy. Produkcja zdobyła dwie nagrody na festiwalu w Wenecji oraz kilka nagród na festiwalu w Gdyni. Znalazła się również nagroda dla najlepszego reżysera oraz dla najlepszego scenariusza. Nagrody tak naprawdę mówią same za siebie – film jest po prostu cudowny. Boże Ciało zalukaj w serwisie Filmweb otrzymał od widzów bardzo wysoką ocenę. Nie ma najmniejszego sensu porównywać tego filmu do produkcji typu Bad Boy czy 365 dni.

Czy to nadal Boże Ciało online czy już nie?

Praktycznie wszystkie unikalne elementy w filmie Boże Ciało online się udały. Trzeba przyznać, że cały zespół odpowiedzialny za produkcję filmu wykonał świetną robotę. Osoby odpowiedzialne za pracę i ruchy kamery również świetnie się spisali. Scenariusz również jest na bardzo wysokim poziomie. Historia jest ciekawa i wciągająca choć ma prostą budowę. Na szacunek zasługują szczególnie bardzo dobrze zarysowane postacie – w wielu polskich filmach tego brakuje. Natomiast zaskoczyły mnie dialogi. Wypadły bardzo naturalnie i po prostu dobrze.

Boże Ciało online

Na ogromne brawa zasługują aktorzy, którzy świetnie wcielili się w swoje rolę. Mam tutaj na myśli zarówno role pierwszoplanowe jak i drugoplanowe. Na każdym etapie wszystko jest jak najbardziej w porządku. Jednym słowem Jan Komasa za realizację tego filmu zasługuje na ogromne brawa. Dalszą fabułę pozostawiam Wam do obejrzenia. Po warunkowym zwolnieniu z poprawczaka młodego mężczyzny ten zaprzyjaźnia się z proboszczem małej parafii w Bieszczadach. W trakcie nieobecności kapłana Daniel (Bartosz Bielenia) korzysta z nadarzającej się okazji i postanawia udawać księdza w niewielkim miasteczku.

(6) komentarze

 • anonim66 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Świetny film!

 • anonim208 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Acydzieło!

 • anonim11 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Mi się nie podoba

 • witold 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Jeden z lepszych filmów jakie kiedykolwiek oglądałem

 • Mariusz 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Polecam

 • Mateusz 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Dobry film, warto obejrzeć

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website