what going on?
Bad Boys for LifeOglądaj online

Bad Boys for Life

Jan. 15, 2020 124 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 Ocena

Zwiastun

Reżyser

Adil El Arbi
Reżyser

Obsada

Will Smith isDetective Mike Lowrey
Detective Mike Lowrey
Martin Lawrence isDetective Marcus Burnett
Detective Marcus Burnett
Nicky Jam isZway-Lo
Zway-Lo
Joe Pantoliano isCaptain Howard
Captain Howard
Theresa Randle isTheresa Burnett
Theresa Burnett

Opis

Zobacz film Bad Boys for Life i sprawdź, czy obecna wersja dorównuje poprzedniej części z 2003 roku

Bad Boys for Life to kontynuacja serii Bad Boys 1995 oraz 2003 roku, którą bez wątpienia można określić mianem kultowej. Ten tytuł bez wątpienia wiele osób pamięta ze swojego dzieciństwa i chęcią wraca do niego po latach.

Czy nowa odsłona wydana po 17 latach jest tak samo dobra? Sprawdź szczegóły i obejrzyj cały film ​Bad Boys for Life po polsku​ na naszej stronie VodFilmy!

Dlaczego warto obejrzeć kolejną odsłonę serii Bad Boys?

Bad Boys for Life online wraca w kompletnie nowej odsłonie po przerwie trwającej aż 17 lat. Na szczęście producent postanowił zachować obsadę znaną z poprzednich produkcji. Dlatego też w roli głównej możemy zobaczyć rewelacyjnego Willa Smitha oraz Martina Lawrence. Wreszcie doczekaliśmy się trzeciej części tej kultowej produkcji – Bad Boys 3 online!

Dwie pierwsze części są już doskonale znane i popularne na całym świecie. Produkcje z 1995 oraz 2003 roku spotkały się z rewelacyjnym odbiorem przez widzów. Moim zdaniem głównym powodem zaistniałej sytuacji jest fakt, że Will świetnie dogaduje się z Martinem, co przełożyło się na ogromny sukces całej serii.

Bad Boys 2020 online

Nie musisz być zapalonym kinomanem, aby zauważyć, że w ostatnich czasach powstało naprawdę sporo odświeżonych filmów z przełomu lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych. Niestety bardzo szybko okazało się, że większość z odświeżonych produkcji można określić jako odgrzewany kotlet. Zdecydowanie zabrakło w nich świeżego spojrzenia na stary scenariusz i całość wypadała nazbyt drętwo.

Oczekiwania fanów w stosunku do filmu Bad Boys for Life cały film od samej zapowiedzi kontynuacji serii były naprawdę duże. Przede wszystkim każdy widz oczekiwał Willa Smitha i Martina Lawrence w rolach głównych, wciągającej fabuły oraz świetnej i nowoczesnej realizacji.

Nie czekaj dłużej, Bad Boys for Life z polskim lektorem jest dostępna online dla każdego!

Moim zdaniem producentom udało się spełnić wszystkie wymagania widzów. Ważnym aspektem jest fakt, że za reżyserię filmu Bad Boys 2020 online odpowiada Adil El Arbi, a nie jak w przypadku Bad Boys z 1995 i 2003 roku – Michael Bay.

Bad Boys for Life online

Bad Boys 3 online to przede wszystkim rewelacyjna relacja pomiędzy dwoma głównymi bohaterami, która wygląda świetnie na kinowym ekranie. Moim zdaniem to właśnie w tej wspaniałej relacji pomiędzy Willem a Martinem tkwi sekret sukcesu poprzednich filmów. Mimo tego, że przerwa pomiędzy drugą a trzecią częścią była naprawdę długa, to aktorzy wcielający się w głównych bohaterów w ogóle nie stracili formy.

Will Smith, tak jak w poprzednich filmach, wcielił się w rolę Mike’a a Martin Lawrence gra postać Marcusa. Cieszę się z faktu, że nie wprowadzono żadnych zmian w obsadzie, dzięki czemu klimat serii został na podobnym poziomie. Oglądając cały film po prostu widać i czuć, że obrane role dają aktorom naprawdę dużo frajdy i radości. Niewątpliwe to te dwie postacie są ikonami serii Bad Boys for Life cały film. Jeszcze bardziej zaskoczyło mnie to, jak świetnie aktorzy mogą wpasować się w rzeczywistość filmowych postaci.

Bad Boys 2020 to ponad dwie godziny świetnej rozrywki!

Godnym uwagi jest fakt, że Bad Boys for Life nie został wyreżyserowany przez Micheala Baya, tak jak poprzednie produkcje. Odnoszę wrażenie, że większa część fanów będzie najzwyczajniej w świecie zadowolona z tego filmu i nie będzie żałowała wydanych pieniędzy na bilet. Bezsprzecznie wiele filmów wykłada się na stosunkowo prostych elementach. W tym miejscu twórcom należą się gromkie brawa. Dialogi są bardzo dobrze zbudowane a dowcipy, które powinny rozbawiać, po prostu rozbawiają.

Bad Boys for Life cały film

Jeszcze bardziej zadowolić może nas informacja o tym, że Will Smith nie odmawia już powrotu do Lowreya. Niewątpliwe to jego najlepsza rola jeśli weźmiemy pod uwagę kilka ostatnich lat. W internecie pojawiły się już informacje o tym, że po filmie Bad Boys 3 ma powstać kolejna części.  Porównując go do Bad Boys (1993) oraz Bad Boys II (2003) tutaj na planie pojawiło się całkiem sporo nowych aktorów, którzy również wypadli całkiem dobrze.

W filmie wykorzystano dość powszechnie stosowany motyw w filmach o policjantach. Mówię tu o klasycznym stwierdzeniu “To będzie ostatnia sprawa, a później odchodzę na emeryturę”. Po obejrzeniu zwiastuna można było odnieść wrażenie, że Bad Boys 2020 online będzie bardzo chaotyczny. W rzeczywistości okazało się jednak, że wcale tak nie jest.

W ogóle ostatnio powstała pewna moda na tworzenie kolejnych odsłon starych sprawdzonych filmów. Po obejrzeniu trzeciej części Bad Boys w polskiej wersji językowej odniosłem wrażenie, że jest to ponadczasowa produkcja. Wiele osób jest zdania, że styl oraz sposób realizacji filmu znacząco różni się od poprzednich części. Myślę, że w dużej mierze odpowiada za to zmiana reżysera produkcji. Mimo to jestem przekonany, że ta ekranizacja będzie o wiele lepsza od nowego Terminatora czy Rambo: Ostatnia krew.

Tytuł oryginalny Bad Boys for Life online
Komentarze (36)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (26)