what going on?
1K Wyświetlenia
Bad BoyOglądaj online

Bad Boy

Feb. 21, 2020 135 Min.
Twoja ocena: 0
10 1 Ocena

Zwiastun

Opis

Film Bad Boy w reżyserii Patryka Vegi jest już dostępny online!

Na film Bad Boy online czekałem głównie z jednego powodu. Przed premierą obiecywano nam przynajmniej, że film Bad Boy 2020 online nie będzie tym samym, co poprzednie produkcje tego reżysera. Prosto mówiąc, ten film nie miał być kolejnym zlepkiem śmiesznych scen i wpadek. Miał otrzymać natomiast jedną oś fabularną, której konsekwentnie będzie się trzymał. Tylko to sprawiło, że naprawdę byłem zainteresowanym tym filmem i chciałem zobaczyć na własne oczy, czy Patryk Vega ma na to jakiś konkretny pomysł.

Początek zapowiada się całkiem nieźle, wygląda trochę inaczej i nie jest tak poszatkowany, jak w przypadku filmu Polityka. Jednak taki stan rzeczy trwa tylko przez pierwsze 30 minut. Później reżyser nie wytrzymał i wrócił do swoich standardowych elementów. W całym filmie Bad Boy online otrzymaliśmy historię gangsterskiego półświatka połączonego ze światem kiboli. Nasz główny bohater Antoni Królikowski dąży do przejęcia władzy nad ulubionym klubem.

Gdzie obejrzeć cały film Bad Boy 2020 online?

Przed premierą wokół tego filmu była cała masa różnych kontrowersji. W internecie krążyły wiadomości, że film Bad Boy zalukaj będzie dotyczył afery z klubem Wisła Kraków. Pojawiały się również informacje, że ta produkcja niejako będzie przedstawiała znane wszystkim wydarzenia z rzeczywistości. Stało się jednak zupełnie inaczej – Patryk Vega po raz kolejny odcina się od tego wszystkiego i mamy tutaj do czynienia z fikcyjnym klubem, któremu przypisuje się niektóre wydarzenia z rzeczywistości. Wokół tych wydarzeń natomiast została zbudowana oś fabularna całej produkcji.

Bad Boy 2020 online

Patryk Vega przy swoim zamiłowaniu do kontrowersji, przy budowaniu swojego wizerunku bardzo walecznego człowieka mediów, który chce pokazywać różne nieodpowiednie i złe rzeczy dziejące się w polskim społeczeństwie jest jednak bardzo zachowawczy i mocno zaznacza, że cały film to fikcja.

Wbrew pozorom w filmie Bad Boy 2020 cda nie ma żadnych kontrowersji. Mamy tutaj jedynie opowieść mężczyzny, który pnie się po szczeblach gangsterskiej kariery i dochodzi do coraz większych pieniędzy i władzy. Oczywiście w pewnym momencie musi ponieść konsekwencje swoich czynów.

Nie czekaj dłużej, Bad Boy 2020 jest dostępny online dla każdego!

Moim zdaniem potencjał filmu Bad Boy 2020 online został zmarnowany. Nie ma tutaj tak wielu poszatkowanych żartów i anegdot, ale ten film wykłada się na najbardziej podstawowych elementach. Brakuje tutaj konkretnej myśli przewodniej ani żadnych końcowych refleksji. Fabuła toczy się zdecydowanie za szybko, a cięcia montażowe są nazbyt częste. Przedstawione rozmowy wyglądają po prostu słabo. Kamera jest skierowana tylko na postać, która się wypowiada, a postacie nie odnoszą swoich wypowiedzi do rozmówcy.

Bad Boy cały film 2020 cda

Sceny meczów piłkarskich wyglądają po prostu fatalnie. Aktorzy wcielający się w rolę piłkarzy w najmniejszym nawet stopniu ich nie przypominają. Dodatkowo ich stroje są mocno powyciągane, co wygląda tanio i kiczowato. Na każdym kroku praktycznie widać, że Vega mocno korzysta ze znanych internetowych filmików oraz memów.

Dla przykładu podczas sceny rozmowy Małgorzaty Kożuchowskiej z Antonim Królikowskim ona się pyta, jak to się stało, że poradził sobie z ośmioma policjantami, a on odpowiada, że po prostu ich otoczył. Dla niewtajemniczonych – to jest tekst z trzeciej części filmu Rambo, który ma już 30 lat.

Przeszłość głównego bohatera w filmie Bad Boy cały film 2020 cda na samym początku zarysowano bardzo obiecująco. Mamy do czynienia z dość dramatycznymi przeżyciami z jego dzieciństwa, kiedy on postanawia zabić własnego ojca. Główny bohater również ma brata, który został policjantem. Mamy tutaj klasyczną opowieść o dwóch braciach po dwóch stronach barykady. Myślałem, że naprawdę coś z tego będzie…

Komentarze (36)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (26)