what going on?
Avengers: Koniec gryOglądaj online

Avengers: Koniec gry

Apr. 24, 2019 180 Min.
Twoja ocena: 0
7.8 5 Ocen

Zwiastun

Reżyser

Obsada

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Mark Ruffalo isBruce Banner / Hulk
Bruce Banner / Hulk
Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Jeremy Renner isClint Barton / Hawkeye
Clint Barton / Hawkeye
Don Cheadle isJames Rhodes / War Machine
James Rhodes / War Machine
Paul Rudd isScott Lang / Ant-Man
Scott Lang / Ant-Man
Benedict Cumberbatch isStephen Strange / Doctor Strange
Stephen Strange / Doctor Strange

Opis

Odbądź seans filmu Avengers: Koniec gry online z polskim lektorem

Avengers: Koniec gry to kontynuacja Avengers: Wojna bez granic oraz 22. film uniwersum Marvela, ponownie wyreżyserowany przez braci Russo. Już teraz możesz włączyć go online z polskim lektorem, by zobaczyć, jak skończy się bitwa superbohaterów z Thanosem.

Z szacowanym budżetem 356 milionów dolarów, jest to jeden z najdroższych filmów, jakie kiedykolwiek powstały. Zarobił prawie 2,8 miliarda na całym świecie, przewyższając tym nie tylko przednią część, lecz także Avatara, dotychczas najbardziej kasowy film w historii.

Czy zatem warto obejrzeć Avengers: Koniec gry online? Przekonaj się, czy film jest wart twojej uwagi!

Jakie są losy bohaterów Avengers: koniec gry, filmu który możesz teraz obejrzeć za darmo?

Dwadzieścia trzy dni po użyciu Rękawicy Nieskończoności przez Thanosa, Carol Danvers ratuje Tony’ego Starka i Nebulę, po czym pomaga im powrócić na Ziemię. Pozostali przy życiu członkowie Avengers łączą się. Udaje im się zlokalizować Thanosa i udają się na opuszczoną planetę, by odebrać mu Kamienie Nieskończoności i przywrócić do życia wszystkich, których unicestwił. Po dotarciu na miejsce okazuje się jednak, że Thanos je zniszczył. Wściekły Thor ścina głowę Thanosowi.

Avengers koniec gry online pl

Pięć lat później Scott Lang przypadkowo wydostaje się z Wymiaru Kwantowego, w którym był uwięziony. W bazie Avengers wyjaśnia Romanoff i Rogersowi, że czas tam spędzony był dla niego bardzo krótki, po czym przedstawia teorię na wykorzystanie Wymiaru Kwantowego do podróżowania w czasie. Stark po namowie żony postanawia im pomóc z urządzeniem do nawigacji w Wymiarze Kwantowym. Banner zauważa, że zmiana przeszłości nie wpływa na ich teraźniejszość, tworzą się jedynie alternatywne rzeczywistości. Tymczasem Thor oddaje się rozpaczy, topiąc smutki w używkach.

Banner przekonuje Starożytną, aby oddała mu Kamień Czasu, Rogers odzyskuje Kamień Umysłu, ale próba kradzieży Kamienia Przestrzeni przez Starka i Langa kończy się niepowodzeniem. Rocket i Thor udają się do Asgardu w 2013 roku, wydobywając Kamień Rzeczywistości oraz zabierając Mjølner. Nebula i Rhodes udają się na planetę Morag w 2014 roku i zabierają Kamień Mocy. Podczas odzyskiwania pozostałych kamieni, Thanos dowiaduje się o akcji Avengersów i przechwytuje Nebulę, na jej miejsce wstawiając lojalną wersję z 2014 roku.

Avengersi umieszczają zdobyte kamienie w nowej rękawicy, jednak nie wszystko idzie tak jak powinno. Thanos przedostaje się wraz z okrętem wojennym do teraźniejszości, po czym wzywa swoją armię do unicestwienia Ziemi. Stark dezintegruje Thanosa, samemu poświęcając życie. Po pogrzebie Tony’ego, Thor dołącza do Strażników Galaktyki, a Rogers postanawia spędzić życie z Peggy Carter. Dużo akcji, ostateczne rozstrzygnięcia… Czy zatem warto obejrzeć Avengers: Koniec gry film online?

Czy Avengers: Koniec gry, najbardziej kasowy film w historii, jest warty obejrzenia?

Cała filmowa seria Avengers zaczęła się wraz z pierwszym filmem o Iron Manie, a Koniec gry to już dwudziesta druga odsłona tego uniwersum oraz kontynuacja poprzedniej części, świetnej Wojny bez granic.

Avengers: Koniec gry to jednak całkiem inny film niż Wojna bez granic. Poprzednia część była dwuipółgodzinnym pościgiem, jedna dużą sceną walki z mocarnym finałem. Koniec gry to odrobinę wolniejsza akcja i inna dynamika narracji. Czy to źle? Absolutnie nie, sytuacja wymaga bowiem zastanowienia i podjęcia ostatecznych kroków, które należy przemyśleć.

Avengers koniec gry cały film

Koniec gry to długi, trzygodzinny film, którego metraż może przerażać. Ogląda się go z zapartym tchem, ale jeśli obawiasz się, że możesz nie mieć czasu, by obejrzeć go za 1 zamachem, wystarczy użyć opcji Avengers: Koniec gry lektor online – dzięki temu możesz zastopować i wznowić oglądanie, kiedy tylko zechcesz.

Czy zatem Koniec gry jest godnym finałem? Na pewno jest to film, który rozlicza się z całą spuścizną Avengers. Dotyka bohaterów, ich losów, związków przyczynowo-skutkowych, a także rozważa, czym tak naprawdę jest zemsta oraz na ile warto wyciągać wnioski z przeszłości. Avengers: Koniec gry odkrywa nowe karty gatunku, sprawnie miksując komedię z dramatem i kinem sensacyjnym. Nie ulega jednak wątpliwości, że film prawdopodobnie najbardziej spodoba się fanom Marvela, bo tylko oni będą w stanie zrozumieć go w stu procentach i złapać wszystko, co jest tam do zobaczenia. Ta miłość do uniwersum jest bowiem manifestowana w ostatniej części bardzo wyraźnie i nie każdy będzie w stanie zrozumieć każdą aluzję. Kto jednak nie złapie wszystkich aluzji, a skupi się na emocjach, na pewno także nie będzie zawiedziony.

Niemal każdy z bohaterów zmienił się się w ostatniej części nie do poznania i ci, których zna się z poprzedniej części, często czują się tak pokonani, że nie mają najmniejszej ochoty na ratunek tego, co zostało i odwrócenie losów świata. A przecież muszą jeszcze raz połączyć siły.

Spędź 3 godziny z Avengers: Koniec gry online i sprawdź, jak zakończy się seria

Avengers: Koniec gry lektor pl jest opcją, która umożliwi ci sprawdzenie, jak kończy się seria. Ostatni film to zmierzenie się z całą legendą Marvela, ale i świetną poprzednią częścią. Obejrzyj Avengers: Koniec gry za darmo i przekonaj się, czy będziesz mógł nie płakać, oglądając film o superbohaterach!

Koniec gry na pewno zwiastuje zakończenie pewnej epoki. To wielka bomba emocjonalna – ponieważ to nie tylko ostatni film serii, lecz także pewne popkulturowe zakończenie. Czy świat po Avengersach będzie taki sam? Nie, już nie jest i nigdy taki jak przed nimi nie będzie. Wszystko zaczęło się Tonym Starkiem i poniekąd też z nim się skończyło. A teraz ty możesz zakończyć tą podróż online i za darmo, z zacisza własnego fotela.

Komentarze (36)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (26)