what going on?
Avengers: Koniec gryOglądaj online

Avengers: Koniec gry

Apr. 24, 2019 180 Min.
Twoja ocena: 0
10 2 Ocen

Zwiastun

Reżyser

Obsada

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Mark Ruffalo isBruce Banner / Hulk
Bruce Banner / Hulk
Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Jeremy Renner isClint Barton / Hawkeye
Clint Barton / Hawkeye
Don Cheadle isJames Rhodes / War Machine
James Rhodes / War Machine
Paul Rudd isScott Lang / Ant-Man
Scott Lang / Ant-Man
Benedict Cumberbatch isStephen Strange / Doctor Strange
Stephen Strange / Doctor Strange

Opis

Odbądź seans filmu Avengers: Koniec gry online z polskim lektorem

Avengers: Koniec gry to kontynuacja Avengers: Wojna bez granic oraz 22. film uniwersum Marvela, ponownie wyreżyserowany przez braci Russo. Już teraz możesz włączyć go online z polskim lektorem, by zobaczyć, jak skończy się bitwa superbohaterów z Thanosem.

Z szacowanym budżetem 356 milionów dolarów, jest to jeden z najdroższych filmów, jakie kiedykolwiek powstały. Zarobił prawie 2,8 miliarda na całym świecie, przewyższając tym nie tylko przednią część, lecz także Avatara, dotychczas najbardziej kasowy film w historii.

Czy zatem warto obejrzeć Avengers: Koniec gry online na vodfilmy.pl? Przekonaj się, czy film jest wart twojej uwagi!

Jakie są losy bohaterów Avengers: koniec gry, filmu który możesz teraz obejrzeć za darmo?

Dwadzieścia trzy dni po użyciu Rękawicy Nieskończoności przez Thanosa, Carol Danvers ratuje Tony’ego Starka i Nebulę, po czym pomaga im powrócić na Ziemię. Pozostali przy życiu członkowie Avengers łączą się. Udaje im się zlokalizować Thanosa i udają się na opuszczoną planetę, by odebrać mu Kamienie Nieskończoności i przywrócić do życia wszystkich, których unicestwił. Po dotarciu na miejsce okazuje się jednak, że Thanos je zniszczył. Wściekły Thor ścina głowę Thanosowi.

Pięć lat później Scott Lang przypadkowo wydostaje się z Wymiaru Kwantowego, w którym był uwięziony. W bazie Avengers wyjaśnia Romanoff i Rogersowi, że czas tam spędzony był dla niego bardzo krótki, po czym przedstawia teorię na wykorzystanie Wymiaru Kwantowego do podróżowania w czasie. Stark po namowie żony postanawia im pomóc z urządzeniem do nawigacji w Wymiarze Kwantowym. Banner zauważa, że zmiana przeszłości nie wpływa na ich teraźniejszość, tworzą się jedynie alternatywne rzeczywistości. Tymczasem Thor oddaje się rozpaczy, topiąc smutki w używkach.

Avengers koniec gry cały film

Banner przekonuje Starożytną, aby oddała mu Kamień Czasu, Rogers odzyskuje Kamień Umysłu, ale próba kradzieży Kamienia Przestrzeni przez Starka i Langa kończy się niepowodzeniem. Rocket i Thor udają się do Asgardu w 2013 roku, wydobywając Kamień Rzeczywistości oraz zabierając Mjølner. Nebula i Rhodes udają się na planetę Morag w 2014 roku i zabierają Kamień Mocy. Podczas odzyskiwania pozostałych kamieni, Thanos dowiaduje się o akcji Avengersów i przechwytuje Nebulę, na jej miejsce wstawiając lojalną wersję z 2014 roku.

Avengersi umieszczają zdobyte kamienie w nowej rękawicy, jednak nie wszystko idzie tak jak powinno. Thanos przedostaje się wraz z okrętem wojennym do teraźniejszości, po czym wzywa swoją armię do unicestwienia Ziemi. Stark dezintegruje Thanosa, samemu poświęcając życie. Po pogrzebie Tony’ego, Thor dołącza do Strażników Galaktyki, a Rogers postanawia spędzić życie z Peggy Carter. Dużo akcji, ostateczne rozstrzygnięcia… Czy zatem warto obejrzeć Avengers: Koniec gry film online?

Czy Avengers: Koniec gry, najbardziej kasowy film w historii, jest warty obejrzenia?

Cała filmowa seria Avengers zaczęła się wraz z pierwszym filmem o Iron Manie, a Koniec gry to już dwudziesta druga odsłona tego uniwersum oraz kontynuacja poprzedniej części, świetnej Wojny bez granic.

Avengers: Koniec gry to jednak całkiem inny film niż Wojna bez granic. Poprzednia część była dwuipółgodzinnym pościgiem, jedna dużą sceną walki z mocarnym finałem. Koniec gry to odrobinę wolniejsza akcja i inna dynamika narracji. Czy to źle? Absolutnie nie, sytuacja wymaga bowiem zastanowienia i podjęcia ostatecznych kroków, które należy przemyśleć.

Avengers koniec gry online pl

Koniec gry to długi, trzygodzinny film, którego metraż może przerażać. Ogląda się go z zapartym tchem, ale jeśli obawiasz się, że możesz nie mieć czasu, by obejrzeć go za 1 zamachem, wystarczy użyć opcji Avengers: Koniec gry lektor online – dzięki temu możesz zastopować i wznowić oglądanie, kiedy tylko zechcesz.

Czy zatem Koniec gry jest godnym finałem? Na pewno jest to film, który rozlicza się z całą spuścizną Avengers. Dotyka bohaterów, ich losów, związków przyczynowo-skutkowych, a także rozważa, czym tak naprawdę jest zemsta oraz na ile warto wyciągać wnioski z przeszłości. Avengers: Koniec gry odkrywa nowe karty gatunku, sprawnie miksując komedię z dramatem i kinem sensacyjnym. Nie ulega jednak wątpliwości, że film prawdopodobnie najbardziej spodoba się fanom Marvela, bo tylko oni będą w stanie zrozumieć go w stu procentach i złapać wszystko, co jest tam do zobaczenia. Ta miłość do uniwersum jest bowiem manifestowana w ostatniej części bardzo wyraźnie i nie każdy będzie w stanie zrozumieć każdą aluzję. Kto jednak nie złapie wszystkich aluzji, a skupi się na emocjach, na pewno także nie będzie zawiedziony.

Niemal każdy z bohaterów zmienił się się w ostatniej części nie do poznania i ci, których zna się z poprzedniej części, często czują się tak pokonani, że nie mają najmniejszej ochoty na ratunek tego, co zostało i odwrócenie losów świata. A przecież muszą jeszcze raz połączyć siły.

Spędź 3 godziny z Avengers: Koniec gry online i sprawdź, jak zakończy się seria

Avengers: Koniec gry lektor pl jest opcją, która umożliwi ci sprawdzenie, jak kończy się seria. Ostatni film to zmierzenie się z całą legendą Marvela, ale i świetną poprzednią częścią. Obejrzyj Avengers: Koniec gry za darmo i przekonaj się, czy będziesz mógł nie płakać, oglądając film o superbohaterach!

Koniec gry na pewno zwiastuje zakończenie pewnej epoki. To wielka bomba emocjonalna – ponieważ to nie tylko ostatni film serii, lecz także pewne popkulturowe zakończenie. Czy świat po Avengersach będzie taki sam? Nie, już nie jest i nigdy taki jak przed nimi nie będzie. Wszystko zaczęło się Tonym Starkiem i poniekąd też z nim się skończyło. A teraz ty możesz zakończyć tą podróż online i za darmo, z zacisza własnego fotela.

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website