what going on?
Avengers: Koniec gryOglądaj online

Avengers: Koniec gry

Apr. 24, 2019 180 Min.
Twoja ocena: 0
10 2 Ocen

Zwiastun

Reżyser

Obsada

Robert Downey Jr. isTony Stark / Iron Man
Tony Stark / Iron Man
Chris Evans isSteve Rogers / Captain America
Steve Rogers / Captain America
Mark Ruffalo isBruce Banner / Hulk
Bruce Banner / Hulk
Chris Hemsworth isThor Odinson
Thor Odinson
Scarlett Johansson isNatasha Romanoff / Black Widow
Natasha Romanoff / Black Widow
Jeremy Renner isClint Barton / Hawkeye
Clint Barton / Hawkeye
Don Cheadle isJames Rhodes / War Machine
James Rhodes / War Machine
Paul Rudd isScott Lang / Ant-Man
Scott Lang / Ant-Man
Benedict Cumberbatch isStephen Strange / Doctor Strange
Stephen Strange / Doctor Strange

Opis

Avengers: Koniec gry już jest dostępny online dla każdego, kto ma ochotę go obejrzeć!

Avengers: Koniec gry online zamyka nam pewien rozdział w Uniwersum Marvela. To będzie jeden z trudniejszych opisów, dlatego że nie będzie zawierał żadnych spoilerów fabularnych. Nie mogę za dużo napisać o filmie, ponieważ to, co nie zmieściło się w zwiastunie, może być już traktowane jako spoiler. Niestety zwiastuny w głównej mierze składają się ze scen z pierwszego aktu filmu. Trzeba przyznać, że naprawdę dobrze ukrywano, o czym ten film będzie opowiadał oraz to, w jaki sposób główni bohaterowie będą próbowali odwrócić działanie wydarzeń, które miały miejsce w zakończeniu poprzedniego filmu.

Avengers koniec gry cały film

To jest film, który należy obejrzeć dopiero w momencie, gdy obejrzało się wszystkie poprzednie filmy Marvela albo przynajmniej ich zdecydowaną większość. Jeżeli ktoś wcale nie zna MCU, to myślę, że w ogóle nie zrozumie co tak naprawdę dzieje się w tym filmie.

To nie jest problem przejrzystości filmu czy tego, co dzieje się na ekranie, ale tego, że cała esencja tego seansu, czyli elementy, które faktycznie dostarczają rozrywki to przede wszystkim znajomość postaci, z którymi mamy do czynienia oraz smaczki dla fanów produkcji. Jeśli chcesz naprawdę zagłębić się w całym filmie Avengers Koniec gry, to musisz kojarzyć występujących bohaterów a najlepiej znać całą ich historię.

Wynika to z faktu, że Avengers: Koniec gry online w dużej mierze opowiada o przemianach wewnętrznych bohaterów. To jest film o dorastaniu do pewnych rzeczy oraz zmienianiu priorytetów wraz z upływem czasu. Ta produkcja definitywnie zamyka nam pewien rozdział.

Avengers: Koniec gry to najczęściej oglądany film Marvel Cinematic Universe w 2019 roku

Z pewnością pod względem emocjonalnym ten ostatni rozdział jest jak najbardziej satysfakcjonujący. Wydaje mi się, że będzie równie satysfakcjonujący dla osób, które są z tymi bohaterami od samego początku niezależnie od tego, czy oglądali pierwszą odsłonę Iron Mana w dniu premiery, czy po prostu parę lat temu później postanowili nadrobić wszystkie zaległości.

Avengers endgame zalukaj

Tak jak fabuła filmu Avengers: Wojna bez granic kręciła się głównie wokół Thanosa (obserwowaliśmy jego perspektywę i poznawaliśmy jego motywacje) tak film Avengers Endgame online oddaje hołd oryginalnemu składowi Avengers z kilkoma dodatkowymi osobami, które włączyły się w międzyczasie. Zastajemy bohaterów w sytuacji, w której są zdesperowani, przygnębieni i nie wiedzą do końca, co mają zrobić w takiej sytuacji.

Przed premierą filmu Avengers Koniec gry zalukaj pojawiało się bardzo dużo teorii dotyczących tego, jakie działania podejmą bohaterowie. Z tego powodu już przed obejrzeniem całego filmu online można było spodziewać się pewnych rozwiązań.

Gdzie obejrzeć cały film Avengers: Koniec gry?

Moim zdaniem do tego filmu nie powinno podchodzić się od strony intelektualnej, tylko należy dać się ponieść zabawie i emocjom. Podczas oglądania filmu w kinie można było bawić się naprawdę rewelacyjnie. Jednak po zakończeniu seansu i przyjrzeniu się nieco bliżej kilku kwestiom można było zauważyć pewne błędy logiczne.

Dzięki temu, w jaki sposób zostało to rozegrane, możemy spojrzeć na wydarzenia, które znamy z wcześniejszych filmów, z nowej perspektywy. Ta produkcja jest więc swego rodzaju domknięciem i hołdem dla całego uniwersum.

Avengers Endgame to ostatni film online tej serii?

W pierwszym akcie bardzo dużo czasu poświęca się bohaterom jako ludziom, ich interakcjom oraz tego, w jaki sposób próbują sobie poradzić z tym, co się wydarzyło.

Niektórzy mogą powiedzieć, że to jest bardzo nudne, ale ja się z tym nie zgadzam. Moim zdaniem takie powolne budowanie postaci świetnie owocuje w finale, który jest naprawdę potężny. Pomimo tego, że spodziewałem się, że musi dojść do spektakularnych wydarzeń, to skala tego widowiska zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

Avengers koniec gry online pl

Przed braćmi Russo stało bardzo trudne zadanie. Twórcy nie mieli żadnego wzoru, na którym mogliby się opierać, żeby stworzyć tak ogromną produkcję. Z tego powodu wcale nie zdziwiła mnie długość filmu Avengers Koniec gry lektor pl, bo trwa on dokładnie 3 godziny.

Drugi akt filmu zdecydowanie został przeciągnięty. Myślę, że wynikło to z braku balansu między wątkami w tym akcie – jeden wątek jest bardziej wyeksponowany niż pozostałe.

Kolejną sprawą, którą warto poruszyć, jest to, że zwiastuny pokazywały wyłącznie sceny dramatyczne. Tymczasem cały film okazał się bardzo komediowy. Prędzej więc popłaczesz się ze śmiechu niż ze wzruszenia historią.

Wiele osób na pewno bardzo emocjonalnie odbierze to, co dzieje się na ekranie, tym bardziej że film nosi podtytuł “Koniec gry”. Jest to więc koniec pewnego rozdziału i początek zupełnie nowej historii. Zakończenie filmu Avengers Koniec gry dubbing pl otworzyło zupełnie nowe możliwości na to, żeby kolejni twórcy jeszcze bardziej mogli rozszerzać to uniwersum.

Jeśli uwielbiasz komiksy i żyłeś z tymi bohaterami od dziecka to ten film będzie spełnieniem Twoich marzeń!

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website