what going on?
Annabelle wraca do domuOglądaj online

Annabelle wraca do domu

Opęta ich wszystkich Jun. 26, 2019 106 Min.
Twoja ocena: 0
10 2 Ocen

Zwiastun

Reżyser

Obsada

Mckenna Grace isJudy Warren
Judy Warren
Madison Iseman isMary Ellen
Mary Ellen
Katie Sarife isDaniela Rios
Daniela Rios
Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Michael Cimino isBob Palmeri
Bob Palmeri
Steve Coulter isFather Gordon
Father Gordon

Opis

Annabelle wraca do domu, czyli podróż online do świata strachu

Annabelle wraca do domu online

Lubisz horrory? Jeśli tak, film Annabelle wraca do domu jest dla ciebie pozycją obowiązkową. Już teraz ten tytuł jest dostępny za darmo, z lektorem i w wersji online, dlatego wystarczy, że klikniesz i będziesz mógł rozpocząć swój seans na vodfilmy.pl! Czy zatem jesteś w stanie to zrobić? A może za bardzo się boisz?

Wyreżyserowany przez Gary’ego Daubermana na podstawie scenariusza autorstwa Daubermana i opowiadania autorstwa Daubermana i Jamesa Wana, Annabelle wraca do domu jest kontynuacją filmów o Annabelle i siódmą częścią serii Conjuring Universe. W filmie występują Mckenna Grace, Madison Iseman i Katie Sarife, a także Vera Farmiga i Patrick Wilson, którzy ponownie wcielają się w role Lorraine i Eda Warrenów.

Zarówno sama lalka Annabelle, jak i Lorraine oraz Ed Warrenowie nie są postaciami fikcyjnymi. Jak zatem łączą się oni z serią filmów z uniwersum?

Poznaj lepiej Warrenów i lalkę z horroru, zanim włączysz Annabelle wraca do domu za darmo w wersji online

Edward Warren Miney i Lorraine Rita Warren byli amerykańskimi badaczami zjawisk paranormalnych i autorami publikacji związanych z przypadkami nawiedzeń. Edward był samoukiem i demonologiem, autorem i wykładowcą. Lorraine natomiast – jasnowidzem i medium lekkiego transu. Historie o nawiedzeniach duchów spopularyzowane przez Warrenów zostały zaadaptowane lub pośrednio zainspirowały dziesiątki filmów, seriali telewizyjnych i filmów dokumentalnych, w tym 17 filmów z serii Amityville Horror i siedem filmów z The Conjuring Universe.

Annabelle wraca do domu zalukaj

Annabelle wraca do domu jest jedną z historii inspirowanych prawdziwymi wydarzeniami. Czym zatem była Annabelle? Annabelle to lalka znajdująca się w muzeum okultystycznym badaczy zjawisk paranormalnych Eda i Lorraine Warrenów oraz bohaterka serii horrorów opartych na prawdziwym nawiedzeniu z lat siedemdziesiątych. Według Warrenów, lalka nawiedzona przez ducha dziewczynki o imieniu Annabelle była w posiadaniu studentki pielęgniarstwa. Uczennica i jej współlokatorka starały się zajmować opętaną zabawką, jednak ta wykazywała złośliwe i przerażające zachowanie. Wystraszone dziewczyny postanowiły wtedy poszukać pomocy u demonologów.

Historia z tym nawiedzeniem posłużyła jako inspiracja dla postaci lalki Annabelle przedstawionej w The Conjuring Universe, serii filmów, w skład której wchodzą: Annabelle (2014), Annabelle: Creation (2017) i Annabelle Comes Home (2019). Jeśli jesteś gotowy zmierzyć się z tą historią, opcja Annabelle wraca do domu online może być włączona przez ciebie za darmo o każdej porze dnia i nocy. Tylko czy horror wieczorem to dobry pomysł?

O czym jest horror Annabelle wraca do domu, który możesz teraz obejrzeć w domu za darmo?

Po skonfiskowaniu lalki Annabelle, Warrenowie zostają zaatakowani przez duchy. Udaje im się wyjść cało z opresji, a zabawka trafia do specjalnej szklanej szkatuły. Jakiś czas później małżeństwo demonologów zajmuje się inną sprawą, a lalka zostaje uwolniona. Żądna zemsty Anabelle zaczyna uwalniać inne duchy, spacyfikowane wcześniej przez Edwarda i Lorraine.

Główna siła konfrontacji z uwolnionymi demonami przypada na Judy, córkę Warrenów. Czy dziewczyna jest w stanie wygrać z Annabelle? Czy w domu Warrenów zapanuje spokój? Annabelle wraca do domu lektor pl to nie lekki film obyczajowy, dlatego przygotuj się na dużą porcję przerażających wrażeń, jeśli rozpoczniesz swój darmowy seans online.

Annabelle wraca do domu cały film online

Czy warto obejrzeć cały film Annabelle wraca do domu?

W horrorach zbudowanych na tej kanwie, co Annabelle wraca do domu, bardzo często widz ma do czynienia z bohaterami, których zachowanie jest nielogiczne, a momentami wręcz głupie. Za przykład można tu podać film Niewidzialny człowiek (2020). Na szczęście w tym horrorze wszystko, co postacie robią, jest wytłumaczone w miarę logiczny sposób, a ich zachowania nie irytują aż tak bardzo, jak irytowały te z poprzednich filmów uniwersum. W Annabelle bardzo ważne jest też to, że postaci mają charakter i cechy, a nie jak w innych horrorach są tylko mięsem armatnim rzuconym na pożarcie sił nieczystych.

Także sceny straszenia wypadają przekonująco i naprawdę można zacząć się bać, oglądając Annabelle wraca do domu lektor online. Na uwagę zasługują zwłaszcza scena z opętaną suknią ślubną “przenikającą” do lustra oraz telewizorem przewidującym przyszłość.

Reżyser Annabelle wraca do domu zrobił naprawdę dobrą robotę, jeśli chodzi o kuszenie widzów i dawanie im strasznej rozrywki. Potrafi przykuć uwagę i świetnie żongluje niedopowiedzeniami. Scena otwierająca jest lekka, klimatyczna, a przede wszystkim spójna. Później Dauberman cierpliwie dawkuje atrakcje. Akcja wypada jednak najlepiej, gdy bawi się z oczekiwaniami widzów i sugeruje, że zbliża się coś strasznego, co jednak nigdy nie nadchodzi. Jest to zabieg zdecydowanie lepszy od zbyt często stosowanych w horrorach ostatnich lat fałszywych jump-scare’ów.

Obejrzyj Annabelle wraca do domu za darmo z polskim lektorem

Chcesz obejrzeć horror Annabelle wraca do domu za darmo? Teraz jest to możliwe! Wystarczy, że masz dostęp do internetu, a możesz zacząć swój seans nawet teraz!

Na pewno nie jest to film dla każdego, a już na pewno nie nadaje się do rodzinnego oglądania. Jeśli chodzi o poziom strachu, nie powinien też spowodować bezsenności u doświadczonych fanów horroru, którzy na pewno widzieli już bardziej przerażające pozycje. Mimo tego Annabelle wraca do domu to tytuł, który może być doskonałą rozrywką. A już na pewno teraz, kiedy można mieć do niego dostęp na każdym urządzeniu, które może pracować online. Jaki jest twój ulubiony ekran? Horrory na pewno najlepiej ogląda się na większych urządzeniach, bo można wtedy przenieść się jeszcze głębiej do uniwersum grozy. Jeśli więc masz możliwość, by obejrzeć Annabelle wraca do domu film online wybierz urządzenie, które ma więcej cali.

Opcja Annabelle wraca do domu cały film to darmowa wersja kolejnego horroru z uniwersum Obecności. Jeśli więc lubisz spędzać czas z magicznymi artefaktami lub Warrenami, po prostu kliknij i sprawdź, jak bardzo będziesz się bał!

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website