what going on?
6K Wyświetlenia
AfterOglądaj online

After

Apr. 11, 2019 106 Min.
Twoja ocena: 10
7.9 48 Ocen

Zwiastun

Reżyser

Jenny Gage
Reżyser

Obsada

Selma Blair isCarol Young
Carol Young
Inanna Sarkis isMolly Samuels
Molly Samuels
Shane Paul McGhie isLandon Gibson
Landon Gibson
Pia Mia isTristan
Tristan
Dylan Arnold isNoah Porter
Noah Porter
Jennifer Beals isKaren Gibson
Karen Gibson

Opis

Obejrzyj After online, by poznać losy Tessy i Hardina

After online to amerykański dramat romantyczny z Josephine Langford oraz Hero Fiennes Tiffinem, nagrany na podstawie książki Anny Todd. Jeśli chcesz zobaczyć ten tytuł, After film online jest teraz dostępny za darmo!

Anna Todd napisała swoją powieść w 2013, publikując pierwsze rozdziały w internecie. W ciągu miesiąca historia zgromadziła na stronie 544 miliony czytelników. Później Todd podpisała umowę wydawniczą z Simon & Schuster na publikację powieści z serii After, z których wszystkie zostały opublikowane w 2014 roku. Książki przyciągnęły uwagę mediów i stały się bestsellerem New York Timesa.

Prawa do adaptacji zostały kupione już w 2014 roku, ale film wyszedł dopiero w 2019 po kilku poprawkach scenariusza oraz przeniesieniu praw na inna firmę produkcyjną. Jesteś zainteresowany obejrzeniem adaptacji książki After online? Skorzystaj z darmowej opcji dla widzów! Już teraz możesz włączyć After online i poznać losy bohaterów!

Fabuła filmu After, który możesz teraz zobaczyć za darmo!

Następnego dnia po przeprowadzce do akademika, Tessa poznaje Hardina Scott’a, który zaprasza ją na imprezę. Trochę niefortunne przyjęcie staje się początkiem bliższej znajomości Tessy i Hardina, która kończy się pocałunkiem w jeziorze.

After 2019 lektor pl

Sielanka zakochanej pary nie trwa jednak długo, ponieważ okazuje się, że chłopak zaczął umawiać się z Tessą z powodu zakładu – miał ją w sobie rozkochać, a następnie porzucić. Czy Hardin będzie w stanie udowodnić, że naprawdę kocha Tessę? Czy kochankowie będą znowu razem? Odpowiedź na wszystkie pytania znajdziesz w After lektor pl, który jest teraz dostępny dla każdego za darmo!

Film After zapowiadany był szumnie jako następca 50 twarzy Greya. Czy spełnił te oczekiwania? Czy warto go obejrzeć?

Dlaczego warto obejrzeć After i zrobić to z lektorem pl?

Film After oparty jest na książce. Jak zawsze w takim wypadku pierwszą rzeczą, na która zwraca się uwagę, jest dobór aktorów. W wypadku adaptacji z 2019 można przybić twórcom piątkę. Aktorzy zostali dobrani zgodnie z ich książkowymi pierwowzorami, co więcej, bardzo przekonująco odgrywają swoje role. Co jednak można powiedzieć na temat realizacji adaptacji?

After online

Historia Tessy i Hardina opiera się trochę na założeniach, które znamy już i z literatury, i z kina. Ona, szara myszka nieświadoma swojej urody i kobiecości, on – nieziemsko przystojny i charyzmatyczny – na skinienie ręki mógłby mieć każdą dziewczynę. Niespodziewanie dla wszystkich (a szczególnie dla siebie samego) – zakochuje się właśnie w niej. I choć droga do wspólnego szczęścia przypomina raczej hardkorowy rollercoaster a nie sielankę, w imię miłości bohaterowie podejmują walkę o wspólną przyszłość. Czy film kończy się happy endem? Widzowie muszą mieć świadomość, że seria książkowa to więcej niż tylko jedna część, więc historia nie będzie mieć jednolitego zamknięcia, co nie znaczy, że film nie zamknie żadnego wątku.

Fabuła After upstrzona jest odniesieniami do literatury i film bez wątpienia może zachęcić widzów nie tylko do przeczytania książkowej serii After, lecz także do sięgnięcia po inne dzieła. Przede wszystkim After jest jednak doskonałą rozrywką pełną wzruszeń. To kilkadziesiąt minut wciągającej historii miłosnej, więc prawdopodobieństwo używania chusteczek jest bardzo duże.

Myli się ten, kto uważa, że After to historia tylko dla nastolatków. Sprawnie poprowadzona fabuła i uniwersalne wartości robią z After film, który może obejrzeć każdy z nas. Jeśli więc lubisz obyczajowe historie miłosne ze zwrotami akcji i nie boisz się zapłakać, wybierz After lektor online i spędź chwilę z Tessą i Hardinem.

Czy After za darmo to opcja dla ciebie?

After cały film jest dostępny za darmo. Co musisz zrobić, żeby go obejrzeć? Wystarczy, że masz dostęp do internetu. Nie jest ważne, czy lubisz oglądać filmy na większym, czy mniejszym ekranie. After za darmo jest dostępny na smartfony i komputery. Czy to opcja dla ciebie? Jeśli tylko masz ochotę, by obejrzeć ten film, to jak najbardziej tak! After online nie ma ograniczeń. Jesteś widzem, możesz oglądać, to naprawdę jest takie proste!

Nie czekaj więc ani chwili dłużej i po prostu wygospodaruj sobie kilkadziesiąt minut, by poznać losy Tessy i Hardina. Małe przypomnienie jest takie, by mieć pod ręką paczkę chusteczek, bo naprawdę mogą się przydać.

Oglądaj After online i wzruszaj się razem z Tessą i Hardinem!

After pokazuje, jak bardzo określone momenty mogą definiować osobę, wybory i życie. W fabule jest kilka takich momentów dla bohaterów. Było także już wcześniej kilka takich zwrotów w przeszłości. Tessa to naiwna, niedoświadczona młoda kobieta z przedmieść. Hardin jest facetem o cynicznym nastawieniu i wizerunku złego chłopca, który w rzeczywistości jest po prostu zranionym młodzieńcem, szukającym akceptacji i uczucia. Jego twardość to tylko maska, którą nakłada dla świata, a którą udaje się zdjąć Tessie.

After zalukaj

Książkowa seria After ma wielu fanów na całym świecie. Nie inaczej jest z filmem. Wielu widzów ogląda ten film, wielu także regularnie do niego wraca. Teraz i ty masz możliwość, by zobaczyć After online i za darmo. Po prostu usiądź w fotelu i kliknij kilka razy, by włączyć film. To naprawdę jest takie proste!

After za darmo to opcja dla każdego, kto ma ochotę obejrzeć ten film. Jedyne, czego potrzebujesz, by zobaczyć go online, to dostęp do internetu. Sprawa jest więc praktycznie załatwiona, bo obecnie dostęp do sieci mają niemalże wszyscy na terenie całego kraju. Gdy obejrzysz After i stwierdzisz, że za jakiś czas chcesz wrócić do tego tytułu, nic prostszego! Możesz oglądać After za darmo tak często jak tylko masz ochotę!

Komentarze (36)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (26)