what going on?
1K Wyświetlenia
365 DniOglądaj online

365 Dni

Feb. 07, 2020 116 Min.
Twoja ocena: 0
4 3 Ocen

Zwiastun

VwvTcI22Pc0

Opis

Film 365 dni już jest dostępny online w polskiej wersji językowej!

365 dni cały film online to adaptacja głośnej powieści autorstwa Blanki Lipińskiej, która jest Polską odpowiedzią na trylogię Greya. W tym przypadku trudno mówić o czymkolwiek innym, niż próbie zrealizowania takiego filmu, bo siłą rzeczy temat jest popularny. Jeżeli jesteś fanem książki 365 dni online Blanki Lipińskiej i oczekujecie, że ten film będzie odpowiadał temu co dzieje się w książce to może nie czytajcie dalej tego opisu. Jeżeli miałbym wybrać lepszy film od tego to zdecydowanie poleciłbym Bad Boy 2020.

365 dni film online

Głównym męskim bohaterem jest Massimo Torricelli (Michele Morrone), natomiast w głównej roli kobiecej mamy Annę Marię Sieklucką, która debiutuje na dużym ekranie. Film rozpoczyna się od rozmowy mafii o interesach, które mają nie dojść do skutku i ojciec Massimo zostaje zabity.

W tej samej scenie Massimo przez lornetkę ogląda jakąś kobietę na plaży. Tą kobietą jest nasza główna bohaterka – Laura. Wraz z ojcem bohater zostaje postrzelony i w tym momencie historia przeskakuje 5 lat do przodu.

Jak wiele film 365 dni ma wspólnego z książką?

Jak później dowiadujemy się z narracji filmu – facet przez cały czas szukał kobiety, którą widział na plaży, gdy trzymał swojego umierającego ojca w ramionach. Mężczyzna przez 5 lat był skupiony na poszukiwaniach wyimaginowanej kobiety. Co więcej, jego willa jest udekorowana obrazami namalowanymi na podstawie jego wizji, czyli to są portrety Laury. Nawet w tym świecie przedstawionym powinny być jakieś związki przyczynowo skutkowe. Tutaj mamy bohaterkę, która nagle ze słonecznego basenu przenosi się w ciemne uliczki jakiegoś włoskiego miasteczka.

W tym momencie porwano naszą główną bohaterkę. Okazało się, że Massimo wypatrzył ją na lotnisku. Bohaterowie wreszcie się spotykają i on jej przedstawia reguły gry. Kobieta ma 365 dni online za darmo, żeby się zakochać. Mimo wszystko wydaje mi się, że w porównaniu do książki, tutaj wiele rzeczy zostało złagodzonych. Wciąż jednak 365 dni cały film jest szkodliwy społecznie.

Jednak żeby ten film zagrał, żeby to wszystko miało sens to musi to bazować na charyzmie dwójki głównych bohaterów. W tym miejscu jest problem. Ani Laura, ani Massimo nie mają żadnych pasji, zainteresowań. Nie rozmawiają ze sobą o niczym innym poza seksem i pierogami. Tak naprawdę Ci ludzie nic o sobie nie widzą i nic o sobie reprezentują.

(8) komentarze

 • Ania 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Na pewno nie tak nudny jak Grey, dla mnie film całkiem okej, 6/10

 • Tomek 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Jest mocny jeśli chodzi o sceny łóżkowe, no ale to erotyk. Trzyma w napięciu, buduje mroczny klimat, piękne zdjęcia czego chcieć więcej od filmu na który idzie się z dziewczyną.

 • Michalina 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Jestem w szoku, że to kobieta napisała taki scenariusz i że w ogóle to wyjrzało światło dzienne. Mocno szowinistyczny i wulgarny. Wyłączyłam po 30 minutach oglądania!

 • Małgorzata 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Film może nie jest idealny ale ogląda się go znakomicie!

 • Karolina 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Polecam, ciekawy film

 • Zuzanna 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Nawet fajny film, polecam obejrzeć

 • Tomek 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Warto obejrzeć i wyrobić sobie własną opinię

 • Anita 21 kwietnia, 2020 Odpowiedz

  Polecam

Napisz komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website