what going on?
2K Wyświetlenia
365 DniOglądaj online

365 Dni

Feb. 07, 2020 116 Min.
Twoja ocena: 0
4 3 Ocen

Zwiastun

Opis

Obejrzyj hit 365 dni za darmo i poznaj losy Laury i Massimo

365 dni zekranizowane! Chcesz obejrzeć ten ekranowy hit za darmo? Nie czekaj ani chwili dłużej, uzyskaj dostęp do 365 dni online i udaj się w gorącą podróż do Włoch, by poznać losy Laury!

Czy 365 dni to odpowiedź na 50 twarzy Greya? Niektórzy mówią, że tak i to jeszcze bardziej ostra. Jaka jest więc fabuła tej historii? Film 365 dni to ekranizacja bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej. Główna bohaterka, Laura, wyjeżdża z narzeczonym i paczką przyjaciół na Sycylię. Ma to być ostatnią próbą ratowania jej związku. Niestety, pomimo starań dziewczyny, jej narzeczony woli towarzystwo kumpli, więc ta powoli zaczyna spisywać ich związek na straty. Przybita i rozżalona, wpada na przystojnego Włocha, co staje się początkiem niezwykłej historii miłosnej, niepodobnej do niczego, co znamy z kina. Okazuje się bowiem, że Massimo szukał jej od lat, ponieważ jakiś czas temu już się spotkali, teraz zrobi więc wszystko, by dziewczyna go pokochała. W tym celu porywa ją i daje jej 365 dni, by ta zapałała do niego szczerym uczuciem.

365 dni to godny przeciwnik 50 twarzy Greya

365 dni cały film po polsku

Laura (Anna-Maria Sieklucka) jest typem dziewczyny z sąsiedztwa, a nie aktorki filmów dla dorosłych, dlatego jej postać wydaje się wiarygodna. W prosty sposób można się z nią też utożsamić. Massimo to już jednak zabójczo przystojny włoski kochanek doskonały. Czy zatem ta historia mogłaby zdarzyć się naprawdę? Prawdopodobnie tak, bo ludzie dobierają się w pary, często przecząc zasadom logiki.

Aktorzy to jednak nie jedyny atut filmu. Oprócz miłości i gorących scen, 365 dni pełne jest także ładnych jasnych zdjęć i włoskich pejzaży, co w dużym stopniu przypomina After 2 online. Dzięki temu film zyskuje na wartości i przestaje być jedynie ekranizacją powieści erotycznej.

Jeśli jednak chcieć porównać 365 dni z jego amerykańskim konkurentem, polski obraz to bez wątpienia godny przeciwnik 50 twarzy Greya (choćby dlatego, że Massimo jest po prostu przystojniejszy od Christiana). Jeśli chcesz się o tym przekonać i zobaczyć włoskiego aktora w pełnej krasie, opcja 365 dni cały film online to coś, z czego można skorzystać w dowolnym momencie!

Film 365 dni ma kilka ważnych atutów, a jednym z nich jest to, iż jest on już dostępny online

365 dni cały film online

Nie ukrywajmy, Oscara 365 dni nigdy nie dostanie. Mimo tego pełni on dość istotną rolę w kraju takim jak Polska, gdzie jeszcze wciąż do wielu spraw podchodzimy zbyt pruderyjnie. Co zatem w postrzeganiu seksu zmienia ten obraz i jakie ma zalety?

365 dni nie demonizuje seksu, nawet tego ostrzejszego, pokazuje także, że można o nim rozmawiać i nie trzeba się wstydzić ani ciała, ani seksualności. Drugi plus tytułu to rozmach – akcja toczy się w pięknych plenerach, nikt nie oszczędzał na budżecie, umiejscawiając wszystko na 2 ulicach jakiegoś polskiego miasta. Pokazuje to także, że Polki mogą i mają prawo do szczęścia także poza granicami naszego kraju.

Poza tym wszystko ogląda się po prostu… przyjemnie (choć, oczywiście, w kilku momentach ciśnienie i podniecenie niebezpiecznie mogą zawędrować do góry. Po to jednak ten film powstał, 365 dni nie jest wieczorynką ani telenowela dla emerytek.

Czy warto obejrzeć 365 dni za darmo w wersji online?

365 dni już od dnia premiery było boxoffice’owym hitem – fanki twórczości Blanki Lipińskiej tłumnie pognały do kin, zwabione fabułą i zapewne odtwórcą roli Massimo (Michele Morrone). Twoja przewaga polega na tym, że możesz zapoznać się z tą historią z własnej kanapy – a jeśli chodzi o film erotyczny, to naprawdę duże ułatwienie…

Dlaczego warto obejrzeć 365 dni? Po pierwsze, to dobry film, a po drugie – szkoda nie skorzystać z opcji 365 dni cały film online za darmo, która jest już dostępna dla każdego widza spragnionego mocnych wrażeń. Poza tym, wstyd tego tytułu nie znać i nie widzieć, skoro był on dostępny na całym świecie i zrobił prawdziwą furorę w kilku krajach.

Gdzie obejrzeć 365 dni bez płacenia?

365 dni bez wątpienia przeciera nowe szlaki w polskiej kinematografii. Zanim jednak pojawią się inne tytuły lub kolejne części bestselleru Blanki Lipińskiej, dobrze będzie zapoznać się z pierwszym tak odważnym filmem zrobionym tutaj, przez polskiego reżysera i głównie dla krajowych widzów.

Używając opcji 365 dni cały film po polsku możesz uzyskać darmowy dostęp do tego obrazu w każdym momencie. Co zatem przygotować na seans? Kieliszek lub dwa wina wydają się być doskonałym uzupełnieniem historii Laury i Massimo (podobnie jak przygaszone światło).

365 dni bez wątpienia wywarło (i jeszcze wywrze) wpływ na polską seksualność. Jak to więc będzie z tobą? Możesz się o tym przekonać już teraz, włączając ten film online! Nie czekaj ani chwili dłużej, pobudź zmysły i rozpala się historią Laury i Massimo!

Nie czekaj ani chwili dłużej, wybierz się w podróż, która dla Laury i Massimo trwa dokładnie 365 dni

365 dni online

Nieważne, czy to światowy sukces obrazu, czy ciało Massimo zachęcą cię do zapoznania się z historią zawartą w filmie 365 dni. Najważniejsze jest to, by zobaczyć ten obraz i wyrobić sobie zdanie (a może i trochę zmienić podejście do seksu). Rewolucja już się zaczęła, a wszystko dzięki Blance Lipińskiej, która dała nam książkę, na zawsze zmieniającą oblicze polskiej seksualności!

Nie czekaj więc ani chwili dłużej, skoro teraz 365 dni jest już dostępne online! Wybierz się w podróż, która może sprawić, że na pewne sprawy popatrzysz zupełnie inaczej… Nie bój się jednak, może wyjść ci to tylko na dobre!

Komentarze (36)

Zaloguj się, aby dodać komentarz!

Załaduj więcej komentarzy... (26)