what going on?
817 Wyświetlenia
3022Oglądaj online

3022

Nov. 22, 2019 90 Min.
Twoja ocena: 0
8 2 Ocen

Zwiastun

Reżyser

John Suits
Reżyser

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć cały film 3022 online?

3022 online to kosmiczne thriller w sporym stopniu zwiększyły stawkę z roku na rok. To wszystko zawdzięczamy wielokrotności podobnych przykładów takiego gatunku, jak między innymi Marsjanin czy film Ad Astra. Reżyser John Suits myślał nad tym, dlaczego jego tania propozycja dotycząca problemów na statku kosmicznym nie potrzebowała sporych nerwów. Dlatego 3022 nie był pokazywany wcześniej dla krytyków. Mimo tego i tak gwarantuje dostatecznie napięty charakter. Według mnie ten film prezentuje się bardzo ciekawie.

3022 film online

Kompletny film 3022 film online pokazuje kilku astronautów budzących się w kosmosie. Grupa jest zwyczajna, każdy wykonuje codzienne czynności, sprzecza się, nudzi się a co najważniejsze każdy ma uczucie tęsknoty za domem. Każdy z nas wie jakie to uczucie, gdy nie ma nas w domu przez jakiś czas.

Najbardziej adekwatnym będzie po prostu znane powiedzenie “Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej”. Astronauci wpadają w rozpacz, gdy widzą, jak eksploduje Ziemia. John Laine jest dowódcą tej stacji kosmicznej. Wyznaczają kilka losowych osób, którym trudno jest znaleźć się w kosmosie. Wtenczas zaczynają się dziać dotychczas niespotykane sytuacje i gołym okiem można dostrzec ogólną panikę.

Aktorzy w tej produkcji grają pierwsze skrzypce. Efekty specjalne są co prawda tanie ale wypadły na prawdę dobrze. Nie urzekła mnie powoli rozwijająca się fabuła. Zdjęcia natomiast są w wyśmienitej jakości i scenografii. Gdzieniegdzie widać, że ta produkcja jest niskobudżetowa ale w wielu miejscach wygląda to naprawdę dobrze. W tej ekranizacji poczułem coś mrocznego, tak jak w filmie Doktor Sen. Też to zauważyłeś?

3022 film online to najdziwniejszy horror jaki oglądałem…

Z tytułu możemy wysnuć wnioski, że akcja będzie się działa w 3022 cały film roku. Nic bardziej mylnego! Historia jest trochę bliższa czasów obecnych a mianowicie toczy się w 2190 roku. Akcja ma miejsce głównie na stacji kosmicznej Pangea.

Ma ona 10 letnią misję i jest zamieszkana przez małą grupę na którą składa się kapitan John Lane (Omar Epps), jego kochanki Jackie (Kate Walsh), medyka Richarda (Angus Macfadyent) oraz astronautki Lisy (Miranda Cosgrove). Możecie więc zobaczyć jak ta obsada jest ciekawa.

Spodobał Ci się cały film 3022 online?

Początek przestawia radosne, pierwsze dni wyprawy. Akcja zostaje przesunięta o pięć lat do przodu i możemy zauważyć przemianę wewnętrzną głównych bohaterów. W szczególności Jan źle znosi nocne koszmary. Jackie natomiast bardzo tęskni za córką pozostawioną na Ziemi. Jeden z momentów pokazuje Lisę, która przypomina sobie, jak kiedyś było tutaj przyjemnie.

Brak stabilności emocjonalnej całej załogi może skutkować zakończeniem całej misji ale przed tym następuje tajemnicza eksplozja. Richard został poważnie zraniony a Lisa dostane bardzo poważnego urazu głowy. Czy Ziemia jeszcze istnieje? Czy zostali oni ostatnimi ludźmi?

Obsada filmu 3022 online:

Informacje o filmie 3022:

  1. reżyseria – John Suits
  2. scenariusz – Ryan Binaco
  3. gatunek – Sci-Fi
  4. produkcja – USA
  5. premiera – 22 listopada 2019 (świat)

3022
3022
Tytuł oryginalny 3022
TMDb Rating 4.7 Oceny